LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
87
404
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas


model:
IP2304_5MPXpoe


cena brutto: 317
cena netto: 257.72


Zewnętrzna kamera IP do monitoringu - rozdzielczość 5 MPX i niższe, regulowany obiektyw 2,8-12 mm, 36 diod podczerwieni, skuteczny monitoring domu, firmy, placów, parkingówW skrócie [IP2304_5MPXpoe]
Poszukujesz skutecznego narzędzia do monitoringu wizyjnego, które zapewni Ci wysokiej jakości obraz? Zależy Ci na uzyskaniu niepodważalnego materiału dowodowego? Doskonale trafiłeś - mamy rozwiązanie dla Ciebie!
 • Nowej generacji przetwornik SONY EXMOR - gwarancja stabilnej, długoletniej pracy i doskonałej jakości obrazu,
 • Najwyższe stosowane w monitoringu wizyjnym rozdzielczości - 5 MPX [2592 x 1920 ], 4 MPX [2688 x 1520], 3 MPX i 2 MPX [FULL HD] - wyraźny, niezwykle szczegółowy materiał video,
 • Obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm - możliwość dostosowania kąta widzenia i ostrości do potrzeb wybranej lokalizacji,
 • Szeroki zakres regulacji - od 20 do 90 stopni - to Ty decydujesz, jak szeroko ma "widzieć" kamera,
 • Funkcja ZOOM-u cyfrowego - opcja powiększenia dowolnego fragmentu obrazu "na żywo" oraz podczas odtwarzania archiwum - nie umknie Ci żaden szczegół!
 • 36 zintegrowanych diod podczerwieni- skuteczny monitoring w nocy na odległość do 35 metrów,
 • Pełna kompatybilność ze standardem ONVIF - współpraca z klasowymi rejestratorami IP [mamy je w sprzedaży],
 • Innowacyjna technologia pracy w chmurze - pełny dostęp zdalny z dowolnego miejsca na świecie BEZ konieczności przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych,
 • Możliwość połączenia za pomocą komputerów oraz telefonów / tabletów opartych o systemy Android i Apple iOS [iPhone, iPad]
 • Wbudowany moduł PoE - możliwość zasilania bezpośrednio z routerów/switchy wspierających ten standard - ZERO dodatkowych przewodów,
 • Profesjonalny, polskojęzyczny program CMS do zarządzania kamerami IP GRATIS,
 • Solidnie wykonana, metalowa i wandaloodporna obudowa,
 • Norma szczelności IP66 - pełna odporność na działanie warunków atmosferycznych,
 • Zestaw kołków i wkrętów montażowych GRATIS,
 • Rozwiązanie dla wymagających - prezentowany model przeszedł zaawansowane badania starzeniowe, symulujące przyspieszone zużycie sprzętu - gwarancja stabilnej, długoletniej pracy!


Rozdzielczosc kamery FULL HDObiektyw regulowany 2,8-12mmRecznie regulowany ZOOMKamera kolorowaCzulosc kamery 0 LUXKamera posiada tryb nocny - diody IR
      
Informacje podstawowe [IP2304_5MPXpoe]
Kamera obsługuje najwyższe stosowane w monitoringu rozdzielczości: 5 MPX [2592 x1920], 4 MPX (2688 x 1520), 3 MPX (2048 x 1536) i 2 MPX - FULL HD (1920 x 1080). W połączeniu z obsługą trybu REAL TIME (zapis z prędkością 25 klatek/sekundę) gwarantuje to doskonałej jakości, płynny i pozbawiony wrażenia poklatkowości materiał video.

Co ważne, elektronika prezentowanego modelu oparta jest o markowy, nowej generacji przetwornik SONY EXMOR, dzięki czemu zyskujesz pewność stabilnej, bezawaryjnej pracy przez długie lata. Standaryzacja z systemem ONVIF zapewni Ci z kolei kompatybilność z nowoczesnymi, wysokiej klasy rejestratorami IP.

Tym, co wyróżnia prezentowany model jest rozbudowana funkcjonalność sieciowa - kamera współpracuje z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP [np. Neostrada], a także Internetem GSM.Innowacyjna technologia pracy w chmurze (P2P) zapewni Ci pełny dostęp zdalny do urządzenia BEZ przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji. KONIEC z adresowaniem, przekierowywaniem portów, czy rejestracją domen - wystarczy, że wpiszesz odpowiedni, unikalny kod autoryzacyjny!Wraz z kamerą otrzymasz bezpłatne oprogramowanie CMS (w języku polskim) do obsługi wielu urządzeń z tej serii. Program jest bardzo przejrzysty i intuicyjny, dzięki czemu z jego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu. Dodatkowe ułatwienie stanowi rozbudowany, graficzny podręcznik użytkownika dokładany do każdego zamówienia oraz filmy instruktażowe, które przygotowaliśmy z myślą o użytkownikach naszych produktów.Oprogramowanie oferuje kilka trybów pracy kamery - to Ty decydujesz, który wybrać. Do Twojej dyspozycji pozostają: zapis ciągły (24/7), harmonogram (wybrane dni tygodnia i godziny) oraz w detekcji.Kamera została wyposażona w regulowany obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm, pozwalający na dostosowanie kąta widzenia i ostrości do potrzeb konkretnej lokalizacji. Co ważne, zakres regulacji jest niezwykle duży: od bardzo wąskiego kąta widzenia (ok. 20 stopni) po szeroki (ok. 90 stopni).

36 zintegrowanych diod podczerwieni zapewni Ci wysokiej jakości materiał video nawet w zupełnej ciemności. Zakres widzenia w nocy sięga aż 35 metrów.

Na uwagę zasługuje zintegrowany w kamerze moduł PoE [Power of Ethernet], który umożliwia zasilanie bezpośrednio z routerów i switchy wspierających ten standard. Dzięki temu unikniesz dodatkowych przewodów prądowych!
* * * KAMERA DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IP2304_5MPXpoe]
Do kamery dołączone jest BEZPŁATNE, stabilnie działające oprogramowanie które po zainstalowaniu na dowolnym komputerze pozwala na połączenie się z kamerą (kamerami) i pełną jej obsługę. Oprogramowanie posiada graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim. Dzięki jego rozbudowanej funkcjonalności masz możliwość nie tylko podglądu obrazu z kamer na żywo, ale również zaawansowanej konfiguracji kamer: dopasowania jakości obrazu, dostrojenia kolorów, szybkości transmisji, ustawienia parametrów zapisu i wiele innych.

Dołączone oprogramowanie współpracuje z niemal wszystkimi kamerami IP w naszej ofercie działającymi w standardzie ONVIF!

Oznacza to, że poprzez jeden program można uzyskać dostęp do wielu kamer w zupełnie różnych lokalizacjach. Modele kamer jednocześnie podłączonych także mogą być zupełnie różne (zewnętrzne, wewnętrzne, obrotowe itp.).

Tym, co wyróżnia oprogramowanie dołączane do tego modelu jest możliwość obsługi zdalnej aż 128 kamer (64 w jednym oknie - z funkcją przełączania na kolejne 64). Oznacza to, że wraz z kamerą otrzymasz niezwykle perspektywiczny system, który będziesz mógł rozbudowywać w miarę potrzeby!Zaletą tego modelu jest możliwość dostępu zdalnego również z poziomu przeglądarek Internet Explorer oraz Mozilla Firefox (po zainstalowaniu bezpłatnego, ogólnodostępnego dodatku IE TAB). Co ważne, za ich pomocą masz dostęp zarówno do podglądu na żywo, jak również wszystkich opcji zapisu i parametrów obrazu.Co ważne, podgląd obrazu z kamery możesz wyświetlić także na urządzeniach mobilnych! Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację i widzisz, co się dzieje w Twojej firmie. Wspierane systemy operacyjne to Apple oraz Android iOS.

Dzięki tak rozbudowanej funkcjonalności sieciowej dostęp do kamery jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie!* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA KAMERY W SIECI* * *Połączenie z kamerą demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:86, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34568, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IP2304_5MPXpoe ]
modelIP2304_5MPXpoe
kolorkolorowa
producent przetwornikaSONY
przetwornik1/3" CMOS SONY EXMOR
rozdzielczość2592 x 1920 [5MPX], 2688 x 1520 [4MPX], 2048 x 1536 [3 MPX], 1920 x 1080 [FULL HD]
zoomTAK - cyfrowy
interfejs sieciowyRJ45
obslugiwane protokoly siecioweHTTP/FTP/PPPOE/DDNS/DHCP/ UPNP/TCP/UDP
szybkosc transmisji25 klatek/sekundę
zapis sieciowyTAK - oprogramowanie CMS, rejestrator obsługujący standard ONVIF
zapis lokalnyTAK
nosnik zapisu lokalnegoHDD
detekcja ruchuTAK
maskowanie stref prywatnosciTAK, 4 pola
wielostrumieniowośćTAK
kompresja videoH.265
port szeregowyRJ45, DC 2,1/5,5
tryb pracyDZIEŃ/NOC
podczerwien [ilosc diod]36
zasieg podczerwieni [m]35
minimalne oswietlenie [lux]0
obiektyw [mm]Regulowany 2,8 - 12 mm
wymiary [mm]240 x 70 x 80
zasilanie [V]DC 12V, możliwość zasilania PoE
temperatura pracy [C]-30 - +50
waga [g]808
inneP2P [praca w chmurze]
Zdjęcia [ IP2304_5MPXpoe ]
IP2304_5MPXpoe

Zewnętrzna kamera IP 5 MPX oparta o najnowszej generacji podzespoły - doskonałe narzędzie nadzoru video


IP2304_5MPXpoe

Widok z boku - solidnie wykonana, wandaloodporna i przystosowana do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych obudowa


IP2304_5MPXpoe

Dzięki 36 zintegrowanym diodom IR kamera przekazuje czysty i wyraźny materiał video nawet w zupełnej ciemności


IP2304_5MPXpoe

Graficzne, intuicyjne MENU sprawia, że z obsługą nie będzie miał problemów nawet zupełny laik w temacie monitoringu


IP2304_5MPXpoe

Rozbudowany harmonogram zapisu pozwala na dostosowanie trybu pracy kamery do swoich potrzeb i wymagań


IP2304_5MPXpoe

Zaawansowane opcje detekcji ruchu - z poziomu tej zakładki możesz wskazać obszar, w którym ma być wykrywany ruch oraz czułość detekcji


IP2304_5MPXpoe

Za pośrednictwem MENU dokonasz ustawień wszystkich parametrów urządzenia


IP2304_5MPXpoe

Kamera posiada zaawansowane opcje sieciowe - współpracuje z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP [np. Neostrada]


IP2304_5MPXpoe

Dzięki funkcji P2P [praca w chmurze] zyskasz pełny dostęp zdalny BEZ konieczności przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych


IP2304_5MPXpoe

Wraz z kamerą otrzymasz bezpłatny program CMS do zarządzania wszystkimi urządzeniami z tej serii


IP2304_5MPXpoe

Dostęp do kamery możliwy jest nie tylko za pomocą CMS-a, ale również przeglądarek Internetowych i telefonów / tabletów


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl