LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
92
404
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas

model:
IP8300


cena brutto: 99
cena netto: 80.49


Zewnętrzna kamera IP 720P (HD) z szerokim kątem widzenia - podczerwień na 25 metrów, pełny dostęp zdalny za pomocą komputerów, telefonów i tabletów, praca w chmurze (P2P)W skrócie [IP8300]
Szukasz sprawdzonej kamery, która zapewni Ci skuteczny monitoring zewnętrzny? Zależy Ci na niepodważalnym materiale dowodowym? Mamy rozwiązanie dla Ciebie - doskonałej jakości kamera zewnętrzna HD!
 • Nowej generacji przetwornik 1/3" CMOS SONY EXMOR - gwarancja stabilnej i bezawaryjnej pracy przez wiele lat!
 • Rozdzielczość 1.3 MPX [720P - HD] - krystalicznie czysty, niezwykle czytelny obraz
 • Pełna standaryzacja z najpopularniejszym w systemie IP standardem ONVIF - opcja współpracy z wysokiej klasy rejestratorami [mamy takie w sprzedaży] oraz innymi urządzeniami trzecimi
 • Możliwość pracy zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP [np. Neostrada]
 • Technologia pracy w chmurze - dostęp zdalny bez jakiejkolwiek konfiguracji sieciowej - wystarczy wpisanie kodu autoryzacyjnego!
 • Możliwość połączenia za pomocą komputerów oraz telefonów / tabletów opartych o systemy Android i Apple iOS [iPhone, iPad]
 • Bardzo szeroki kąt widzenia (ok. 85 stopni) BEZ jakichkolwiek zniekształceń monitorowanych osób i przedmiotów,
 • 36 zintegrowanych diod podczerwieni - czysty, wyraźny obraz w nocy na odległość 25 metrów,
 • Kilka trybów zapisu do wyboru (ciągły, w harmonogramie, po wykryciu ruchu) - dostosuj system monitoringu do swoich potrzeb!
 • Wydajna, pozwalająca oszczędzić miejsce na dysku twardym kompresja H.264
 • Oprogramowanie CMS do obsługi wszystkich urządzeń z tej serii GRATIS!
 • Graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim - banalnie prosta konfiguracja
 • Norma szczelności IP66 - pełna odporność na działanie warunków atmosferycznych
 • MODEL DLA WYMAGAJĄCYCH - kamera pozytywnie przeszła zaawansowane testy starzeniowe, gwarantujące Ci niezawodną pracę przez wiele lat.


Rozdzielczosc kamery 1,3 MegaPixelKamera kolorowaCzulosc kamery 0 LUXKamera posiada tryb nocny - diody IR  
Informacje podstawowe [IP8300]
Prezentowany model został skonstruowany w oparciu o nowej generacji, markowy przetwornik SONY EXMOR, który nie tylko gwarantuje krystalicznie czysty materiał video w rozdzielczości HD [1.3 MPX], ale również zapewnia stabilną, bezawaryjną pracę. Nowoczesna, bardzo wydajna kompresja H.264 sprawia, że nagrania - mimo doskonałej jakości i idealnej płynności - nie będą zajmowały dużo miejsca na dysku!

Instalacja kamery jest banalnie prosta - wymaga jedynie połączenia jej z łączem internetowym (router/switch) za pomocą przewodu sieciowego. Po prostej konfiguracji urządzenia [adres IP lub w przypadku zmiennego adresu - nazwa domeny] istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie!

Co ważne, kamera posiada wbudowany WEBSERWER, dzięki czemu stanowi samodzielne, niezależne narzędzie monitoringu. Jest to doskonała alternatywa dla systemów analogowych, które posiadają bardziej ograniczoną funkcjonalność i co najważniejsze, obsługują dużo niższe rozdzielczości.

Tym, co wyróżnia prezentowany model na tle konkurencji jest opcja dostępu zdalnego przez Internet bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych. Kamera wykorzystuje innowacyjną w monitoringu wizyjnym technologię pracy w chmurze która umożliwia połączenie z nią przez Internet po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego - zero adresowania, przekierowań portów, czy rejestracji domen!Do kamery dołączone jest bezpłatne oprogramowanie w języku polskim w pełni kompatybilne z najpopularniejszymi wersjami systemu Windows. Dzięki przejrzystemu, graficznemu MENU z jego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu.Oprogramowanie oferuje kilka trybów zapisu, regulowanych niezależnie dla każdej z kamer - to Ty decydujesz, kiedy ma być nagrywany obraz: w zapisie ciągłym (24/7), określonych godzinach (harmonogram), czy tylko po wykryciu ruchu (detekcja).Prezentowany model posiada szklany obiektyw o ogniskowej 2,8 mm, który zapewnia szeroki kąt widzenia [ok. 85 stopni] bez jakichkolwiek zniekształceń monitorowanych przedmiotów. Dzięki 36 zintegrowanym diodom podczerwieni zyskasz skuteczny materiał dowodowy nawet w zupełnej ciemności! Zasięg widzenia kamery w nocy to 25 metrów.
* * * KAMERA DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IP8300]
Do kamery dołączone jest BEZPŁATNE, stabilnie działające oprogramowanie które po zainstalowaniu na dowolnym komputerze pozwala na połączenie się z kamerą (kamerami) i pełną jej obsługę. Oprogramowanie posiada graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim. Dzięki jego rozbudowanej funkcjonalności masz możliwość nie tylko podglądu obrazu z kamer na żywo, ale również zaawansowanej konfiguracji kamer: dopasowania jakości obrazu, dostrojenia kolorów, szybkości transmisji, ustawienia parametrów zapisu i wiele innych.

Dołączone oprogramowanie współpracuje z niemal wszystkimi kamerami IP w naszej ofercie działającymi w standardzie ONVIF!

Oznacza to, że poprzez jeden program można uzyskać dostęp do wielu kamer w zupełnie różnych lokalizacjach. Modele kamer jednocześnie podłączonych także mogą być zupełnie różne (zewnętrzne, wewnętrzne, obrotowe itp.).

Tym, co wyróżnia oprogramowanie dołączane do modelu IP2301_5MPXpoe jest możliwość obsługi zdalnej aż 128 kamer (64 w jednym oknie - z funkcją przełączania na kolejne 64). Oznacza to, że wraz z kamerą otrzymasz niezwykle perspektywiczny system, który będziesz mógł rozbudowywać w miarę potrzeby!Zaletą tego modelu jest możliwość dostępu zdalnego również z poziomu przeglądarek Internet Explorer oraz Mozilla Firefox (po zainstalowaniu bezpłatnego, ogólnodostępnego dodatku IE TAB). Co ważne, za ich pomocą masz dostęp zarówno do podglądu na żywo, jak również wszystkich opcji zapisu i parametrów obrazu.Co ważne, podgląd obrazu z kamery możesz wyświetlić także na urządzeniach mobilnych! Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację i widzisz, co się dzieje w Twojej firmie. Wspierane systemy operacyjne to Apple oraz Android iOS.

Dzięki tak rozbudowanej funkcjonalności sieciowej dostęp do kamery jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie!* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA KAMERY W SIECI* * *Połączenie z kamerą demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:86, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34568, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IP8300 ]
modelIP8300
kolorkolorowa
producent przetwornikaSONY
przetwornik1/3" CMOS SONY EXMOR
rozdzielczość1280 x 720 [HD - 720P]
zoomTAK - cyfrowy
interfejs sieciowyRJ45
obslugiwane protokoly siecioweHTTP/FTP/PPPoe/DDNS/DHCP/UPNP/TCP/UDP
szybkosc transmisjiDostępny tryb REAL TIME - 25 klatek/sekundę
zapis sieciowyTAK - rejestrator sieciowy obsługujący standard ONVIF, program CMS
zapis lokalnyTAK
nosnik zapisu lokalnegoHDD
detekcja ruchuTAK
maskowanie stref prywatnosciTAK, 4 pola
wielostrumieniowośćTAK
kompresja videoH.264
port szeregowyRJ45, DC 2,1/5,5
tryb pracyDZIEŃ/NOC
podczerwien [ilosc diod]24
zasieg podczerwieni [m]25
minimalne oswietlenie [lux]0
obiektyw [mm]2,8
wymiary [mm]200 x 70 x 65
zasilanie [V]DC 12V
temperatura pracy [C]-30 - +50
inneP2P - praca w chmurze
Zdjęcia [ IP8300 ]
IP8300

Zewnętrzna kamera IP HD (720P) - niepodważalny materiał dowodowy gwarantowany!


IP8300

Widok z boku - kompaktowa, przystosowana do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych obudowa


IP8300

Z kamery wyprowadzony jest krótki przewód zakończony gniazdami zasilania (DC 2,1/5,5) oraz sieciowym (RJ45)


IP8300

Zaletą prezentowanej kamery jest intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim


IP8300

Rejestracja materiału video może odbywać się w trybie ciągłym (24/7), w wybrane dni tygodnia i godziny (harmonogram) oraz po wykryciu ruchu


IP8300

W przypadku zapisu w trybie detekcji ruchu możesz wskazać nie tylko jej obszar, ale również czułość


IP8300

Kamera współpracuje z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP


IP8300

Wraz z kamerą otrzymasz bezpłatne oprogramowanie CMS do obsługi zdalnej wszystkich urządzeń z tej serii


IP8300

Połączenie z kamerą możliwe jest za pomocą komputerów, tabletów i telefonów komórkowych


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl