LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
106
404
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas


model:
IP2500FULLHDaudiopoe


cena brutto: 577.01
cena netto: 469.11


Wewnętrzna kamera IP FULL HD z wbudowanym modułem PoE - zintegrowany mikrofon, 30 diod IR, regulowany obiektyw 2,8 - 12 mm, standard ONVIFW skrócie [IP2500FULLHDaudiopoe]
Szukasz sprawdzonej kamery, która zapewni Ci skuteczny monitoring wewnątrz pomieszczeń? Zależy Ci na niepodważalnym materiale dowodowym? Mamy rozwiązanie dla Ciebie - doskonałej jakości kamera kopułkowa 2 MPX [FULL HD] z wbudowanym modułem PoE!
 • Nowej generacji przetwornik 1/3" CMOS SONY EXMOR - gwarancja stabilnej i bezawaryjnej pracy przez wiele lat!
 • Rozdzielczość 2 MPX [1080P - FULL HD] - krystalicznie czysty, niezwykle czytelny obraz
 • Zapis z prędkością 25 klatek/sekundę - PŁYNNY RUCH [REAL TIME]
 • Pełna standaryzacja z najpopularniejszym w systemie IP standardem ONVIF - opcja współpracy z wysokiej klasy rejestratorami [mamy takie w sprzedaży] oraz innymi urządzeniami trzecimi
 • Zintegrowany mikrofon, pozwalający na przesył dźwięku z miejsca, w którym zamontowana jest kamera,
 • Możliwość pracy zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP [np. Neostrada]
 • Technologia pracy w chmurze - dostęp zdalny bez jakiejkolwiek konfiguracji sieciowej - wystarczy wpisanie kodu autoryzacyjnego!
 • Możliwość połączenia za pomocą komputerów oraz telefonów / tabletów opartych o systemy Android i Apple iOS [iPhone, iPad]
 • Wbudowany moduł PoE - opcja zasilania bezpośrednio ze switchów / routerów wspierających ten standard - zero dodatkowych przewodów!
 • Kilka trybów zapisu do wyboru (ciągły, w harmonogramie, po wykryciu ruchu) - dostosuj system monitoringu do swoich potrzeb!
 • Wydajna, pozwalająca oszczędzić miejsce na dysku twardym kompresja H.264
 • Regulowany obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm - możliwość dostosowania kąta widzenia i ostrości do potrzeb konkretnej lokalizacji,
 • 30 zintegrowanych diod podczerwieni - skuteczny monitoring w nocy na odległość 25 metrów,
 • Oprogramowanie CMS do obsługi wszystkich urządzeń z tej serii GRATIS!
 • Graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim - banalnie prosta konfiguracja
 • Obsługa wielu standardów sieciowych - HTTP/PPOE/FTP/DDNS/DHCP/UPNP/TCP/UDP
 • Pełna kompatybilność z najpopularniejszymi systemami Windows w wersji 32- oraz 64 - bitowej
 • Solidnie wykonana, estetyczna obudowa kopułkowa, przeznaczona do zastosowań wewnątrz pomieszczeń


Rozdzielczosc kamery FULL HDObiektyw regulowany 2,8-12mmRecznie regulowany ZOOMKamera kolorowaKamera z wbudowanym mikrofonemCzulosc kamery 0 LUX
Kamera posiada tryb nocny - diody IR     
Informacje podstawowe [IP2500FULLHDaudiopoe]
Prezentowany model został skonstruowany w oparciu o nowej generacji, markowy przetwornik SONY EXMOR, który nie tylko gwarantuje krystalicznie czysty materiał video w rozdzielczości FULL HD [2 MPX], ale również zapewnia stabilną, bezawaryjną pracę. Nowoczesna, bardzo wydajna kompresja H.264 sprawia, że nagrania - mimo doskonałej jakości i idealnej płynności - nie będą zajmowały dużo miejsca na dysku!

Instalacja kamery jest banalnie prosta - wymaga jedynie połączenia jej z łączem internetowym (router/switch) za pomocą przewodu sieciowego. Po prostej konfiguracji urządzenia [adres IP lub w przypadku zmiennego adresu - nazwa domeny] istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie!

Co ważne, kamera posiada wbudowany WEBSERWER, dzięki czemu stanowi samodzielne, niezależne narzędzie monitoringu. Jest to doskonała alternatywa dla systemów analogowych, które posiadają bardziej ograniczoną funkcjonalność i co najważniejsze, obsługują dużo niższe rozdzielczości.

Tym, co wyróżnia prezentowany model na tle konkurencji jest opcja dostępu zdalnego przez Internet bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych. Kamera wykorzystuje innowacyjną w monitoringu wizyjnym technologię pracy w chmurze która umożliwia połączenie z nią przez Internet po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego - zero adresowania, przekierowań portów, czy rejestracji domen!Do kamery dołączone jest bezpłatne oprogramowanie w języku polskim w pełni kompatybilne z najpopularniejszymi wersjami systemu Windows. Dzięki przejrzystemu, graficznemu MENU z jego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu.Oprogramowanie oferuje kilka trybów zapisu, regulowanych niezależnie dla każdej z kamer - to Ty decydujesz, kiedy ma być nagrywany obraz: w zapisie ciągłym (24/7), określonych godzinach (harmonogram), czy tylko po wykryciu ruchu (detekcja).Prezentowany model posiada regulowany obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm, który umożliwia dostosowanie kąta widzenia i ostrości do potrzeb konkretnej lokalizacji. Co ważne, zakres regulacji jest duży i wynosi 20 - 90 stopni. To Ty decydujesz jak szeroko ma "widzieć" kamera!

Dzięki 30 zintegrowanym diodom podczerwieni kamera sprawdza się jako wysokiej jakosci narzędzie monitoringu również w nocy. Skuteczny zasięg widzenia w zupełnej ciemności sięga 25 metrów.

Dzięki estetycznej, kopułkowej obudowie oraz wysokim parametrom pracy kamera stanowi doskonałe narzędzie nadzoru, sprawdzające się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach biurowych, magazynowych, czy sklepowych.

Co ważne, prezentowana kamera posiada wbudowany moduł PoE [Power of Ethernet], który umożliwia zasilanie jej bezpośrednio z routerów i switchy wspierających ten standard - ZERO dodatkowych przewodów. Oczywiście istnieje również możliwość klasycznego zasilania kamer za pośrednictwem zasilaczy DC 12V.
* * * KAMERA DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IP2500FULLHDaudiopoe]
Wraz z kamerą otrzymasz rozbudowane oprogramowanie CMS służące do obsługi urządzeń z tej serii. Co ważne, z poziomu programu uzyskujesz dostęp nie tylko do podgladu materiału video "na żywo", ale również wszystkich opcji konfiguracyjnych.

Dołączone oprogramowanie współpracuje z niemal wszystkimi kamerami IP w naszej ofercie działającymi w standardzie ONVIF!

Oznacza to, że poprzez jeden program można uzyskać dostęp do wielu kamer w zupełnie różnych lokalizacjach. Modele kamer jednocześnie podłączonych także mogą być zupełnie różne (zewnętrzne, wewnętrzne, obrotowe itp.).

Tym, co wyróżnia oprogramowanie dołączane do modelu IP2500FULLHDpoe jest możliwość obsługi zdalnej aż 128 kamer (64 w jednym oknie - z funkcją przełączania na kolejne 64). Oznacza to, że wraz z kamerą otrzymasz niezwykle perspektywiczny system, który będziesz mógł rozbudowywać w miarę potrzeby!Zaletą kamery jest możliwość dostępu zdalnego również z poziomu przeglądarek Internet Explorer oraz Mozilla Firefox (po zainstalowaniu bezpłatnego, ogólnodostępnego dodatku IE TAB). Co ważne, za ich pomocą masz dostęp zarówno do podglądu na żywo, jak również wszystkich opcji zapisu i parametrów obrazu.Co ważne, podgląd obrazu z prezentowanego modelu uzyskasz także na urządzeniach mobilnych! Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację i widzisz, co się dzieje w Twojej firmie. Wspierane systemy operacyjne to Apple oraz Android iOS.

Dzięki tak rozbudowanej funkcjonalności sieciowej dostęp do kamery jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie!* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA KAMERY W SIECI* * *Połączenie z kamerą demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:86, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34568, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IP2500FULLHDaudiopoe ]
modelIP2500FULLHDaudiopoe
kolorkolorowa
producent przetwornikaSONY
przetwornik1/3" CMOS SONY EXMOR
rozdzielczość1920 x 1080, 1280 x 720, 704 x 576
zoomTAK - cyfrowy
interfejs sieciowyRJ45
obslugiwane protokoly siecioweHTTP/FTP/PPPOE/DDNS/DHCP/ UPNP/TCP/UDP
szybkosc transmisji25 klatek/sek. przy max. rozdzielczości
zapis sieciowyTAK - oprogramowanie sieciowe CMS, rejestrator obsługujący standard ONVIF
zapis lokalnyTAK
nosnik zapisu lokalnegoHDD
detekcja ruchuTAK
maskowanie stref prywatnosciTAK, 4 pola
wielostrumieniowośćTAK
audioTAK
kompresja videoH.264
kompresja audioPCM
port szeregowyRJ45, DC 2,1/5,5
tryb pracyD/N
podczerwien [ilosc diod]30
zasieg podczerwieni [m]25
minimalne oswietlenie [lux]0
obiektyw [mm]regulowany, 2 - megapikselowy obiektyw 2,8 - 12 mm
wymiary [mm]125 x 115
zasilanie [V]DC 12V, możliwość zasilania PoE
temperatura pracy [C]-10 - +50
waga [g]412
Zdjęcia [ IP2500FULLHDaudiopoe ]
IP2500FULLHDaudiopoe

Kamera wewnętrzna FULL HD [2 MPX] z przetwornikiem SONY - doskonałej jakości obraz i wysoka żywotność gwarantowane!


IP2500FULLHDaudiopoe

Z kamery wyprowadzony jest przewód zakończony gniazdami sieciowym [RJ45] oraz zasilania [2,1/5,5]


IP2500FULLHDaudiopoe

Widok z boku - estetycznie wyglądająca, kopułkowa obudowa w białym kolorze


IP2500FULLHDaudiopoe

Zaletą prezentowanego modelu jest intuicyjne, graficzne MENU, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu


IP2500FULLHDaudiopoe

Kamera posiada rozbudowany harmonogram zapisu, który pozwala na wybranie trybu pracy urządzenia [zapis ciągły, harmonogram, detekcja ruchu]


IP2500FULLHDaudiopoe

Zaawansowane opcje detekcji ruchu - na szczególną uwagę zasługuje możliwość wysyłania powiadomień mailowych po wykryciu ruchu przed kamerą


IP2500FULLHDaudiopoe

Z poziomu MENU dostosujesz do swoich potrzeb wszystkie najważniejsze parametry video


IP2500FULLHDaudiopoe

Kamera współpracuje z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP [np. Neostrada]


IP2500FULLHDaudiopoe

Funkcja P2P [praca w chmurze] zapewni Ci pełny dostęp zdalny do kamery bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych


IP2500FULLHDaudiopoe

Wraz z kamerą otrzymasz GRATIS program CMS do obsługi sieciowej kamer i rejestratorów z tej serii


IP2500FULLHDaudiopoe

Połączenie z kamerą możliwe jest nie tylko przez CMS-a, ale również za pomocą najpopularniejszych przeglądarek Internetowych i aplikacji na telefony i tablety


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl