LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
110
404
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas


model:
IP2301FULLHDpoe


cena brutto: 797
cena netto: 647.97


Sieciowa kamera IP FULL HD [1080P] z wbudowanym modułem PoE - markowy przetwornik SONY EXMOR, regulowany obiektyw 2,8 - 12 mm, 72 diody IRW skrócie [IP2301FULLHDpoe]
Szukasz sprawdzonej, zewnętrznej kamery IP, która zapewni Ci niepodważalny materiał dowodowy? Zależy Ci na uzyskaniu czytelnego materiału video zarówno w dzień, jak i w nocy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie!
 • Nowej generacji przetwornik 1/3" CMOS SONY EXMOR - gwarancja stabilnej, niezawodnej pracy przez wiele lat!
 • Rozdzielczość FULL HD [1080P] - krystalicznie czysty i niezwykle wyraźny obraz,
 • Tryb REAL TIME - kamera przekazuje materiał video z prędkością 25 klatek/sekundę, dzięki czemu jest on płynny,
 • Pełna standardyzacja z najpopularniejszym obecnie systemem ONVIF zapewni Ci kompatybilność z urządzeniami trzecimi, m.in. klasowymi rejestratorami IP [posiadamy odpowiednie modele w sprzedaży],
 • Możliwość pracy zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP [np. Neostrada],
 • P2P - technologia pracy w chmurze - dostęp zdalny za pomocą kodu autoryzacyjnego, bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji,
 • Opcja połączenia z dowolnego miejsca na świecie za pomocą laptopów/komputerów (program CMS dołączony na płycie lub przeglądarka IE/Mozilla Firefox) oraz telefonów komórkowych i tabletów opartych o system Android i Apple iOS (iPhone/iPad),
 • Kilka trybów zapisu do wyboru (ciągły, w harmonogramie, po wykryciu ruchu) - dostosuj system monitoringu do swoich potrzeb!
 • Wydajna, pozwalająca oszczędzić miejsce na dysku twardym kompresja H.264,
 • 72 wbudowane diody podczerwieni - skuteczny monitoring w nocy na odległość 70 metrów,
 • Regulowany obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm - możliwość dostosowania zarówno kąta widzenia, jak i ostrości do potrzeb konkretnej lokalizacji,
 • Wbudowany moduł PoE - opcja zasilania bezpośrednio ze switchów / routerów wspierających ten standard - zero dodatkowych przewodów!
 • Graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim - banalnie prosta konfiguracja i obsługa,
 • Solidnie wykonana, wandaloodporna i hermetyczna (IP66) obudowa,
 • Idealne rozwiązanie dla wymagających - prezentowany model przechodzi zaawansowane, profesjonalne testy starzeniowe, gwarantujące stabilną i bezawaryjną pracę przez długie lata.


Rozdzielczosc kamery FULL HDObiektyw regulowany 2,8-12mmRecznie regulowany ZOOMKamera kolorowaCzulosc kamery 0 LUXKamera posiada tryb nocny - diody IR
      
Informacje podstawowe [IP2301FULLHDpoe]
Prezentowany model to nowej generacji, zewnętrzna kamera IP oparta o markowy przetwornik 1/3" SONY EXMOR. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy podzespołów zyskujesz nie tylko krystalicznie czysty, płynny materiał video w rozdzielczości FULL HD, ale również pewność stabilnej i niezawodnej pracy przez wiele lat!

Instalacja kamery jest banalnie prosta - wymaga jedynie połączenia jej z łączem internetowym (router/switch) za pomocą przewodu sieciowego. Po prostej konfiguracji urządzenia [adres IP lub w przypadku zmiennego adresu - nazwa domeny] istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie!Tym, co wyróżnia model IP2301FULLHDpoe na tle konkurencji jest opcja dostępu zdalnego przez Internet bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych. Kamera wykorzystuje innowacyjną w monitoringu wizyjnym technologię pracy w chmurze która umożliwia połączenie z nią przez Internet po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego - zero adresowania, przekierowań portów, czy rejestracji domen!Do kamery dołączone jest bezpłatne, intuicyjne oprogramowanie w języku polskim do obsługi wszystkich urządzen sieciowych z tej serii. Dzięki przejrzystemu, graficznemu MENU z jego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu.Oprogramowanie oferuje kilka trybów zapisu, regulowanych niezależnie dla każdej z kamer - to Ty decydujesz, kiedy ma być nagrywany obraz: w zapisie ciągłym (24/7), określonych godzinach (harmonogram), czy tylko po wykryciu ruchu (detekcja).Kamera IP2301FULLHD została wyposażona w aż 72 diody podczerwieni, dzięki czemu stanowi skuteczne narzędzie monitoringu również w zupełnej ciemności. Zakres widzenia w nocy to ok. 70 metrów.

Na uwagę zasługuje szklany, wysokiej klasy obiektyw o regulowanej ogniskowej 2,8 - 12 mm, za pomocą którego dostosujesz kąt widzenia i ostrość do potrzeb konkretnej lokalizacji. Co istotne, zakres regulacji jest duży - od 20 do 90 stopni.

Co istotne, prezentowany model został wyposażony w moduł zasilania PoE, dzięki czemu możesz ją zasilać bezpośrednio z routerów lub switchy wspierających ten standard - zero dodatkowych przewodów prądowych!
* * * KAMERA DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IP2301FULLHDpoe]
Do kamery dołączone jest BEZPŁATNE, stabilnie działające oprogramowanie które po zainstalowaniu na dowolnym komputerze pozwala na połączenie się z kamerą (kamerami) i pełną jej obsługę. Oprogramowanie posiada graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim. Dzięki jego rozbudowanej funkcjonalności masz możliwość nie tylko podglądu obrazu z kamer na żywo, ale również zaawansowanej konfiguracji kamer: dopasowania jakości obrazu, dostrojenia kolorów, szybkości transmisji, ustawienia parametrów zapisu i wiele innych.

Dołączone oprogramowanie współpracuje z niemal wszystkimi kamerami IP w naszej ofercie działającymi w standardzie ONVIF!

Oznacza to, że poprzez jeden program można uzyskać dostęp do wielu kamer w zupełnie różnych lokalizacjach. Modele kamer jednocześnie podłączonych także mogą być zupełnie różne (zewnętrzne, wewnętrzne, obrotowe itp.).

Tym, co wyróżnia oprogramowanie dołączane do modelu IP2301FULLHD jest możliwość obsługi zdalnej aż 128 kamer (64 w jednym oknie - z funkcją przełączania na kolejne 64). Oznacza to, że wraz z kamerą otrzymasz niezwykle perspektywiczny system, który będziesz mógł rozbudowywać w miarę potrzeby!Zaletą modelu IP2301FULLHD jest możliwość dostępu zdalnego również z poziomu przeglądarek Internet Explorer oraz Mozilla Firefox (po zainstalowaniu bezpłatnego, ogólnodostępnego dodatku IE TAB). Co ważne, za ich pomocą masz dostęp zarówno do podglądu na żywo, jak również wszystkich opcji zapisu i parametrów obrazu.Co ważne, podgląd obrazu z kamery IP2301FULLHDpoe możesz wyświetlić także na urządzeniach mobilnych! Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację i widzisz, co się dzieje w Twojej firmie. Wspierane systemy operacyjne to Android oraz Apple iOS.

Dzięki tak rozbudowanej funkcjonalności sieciowej dostęp do kamery jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie!* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA KAMERY W SIECI* * *Połączenie z kamerą demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:86, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34568, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IP2301FULLHDpoe ]
modelIP2301FULLHDpoe
kolorkolorowa
producent przetwornikaSONY
przetwornik1/3" CMOS SONY EXMOR
rozdzielczość1920 x 1080, 1280 x 960, 704 x 576
zoomTAK - cyfrowy
interfejs sieciowyRJ45
obslugiwane protokoly siecioweHTTP/FTP/PPPOE/DDNS/DHCP/ UPNP/TCP/UDP
szybkosc transmisji25 klatek/sek. przy max. rozdzielczości
zapis sieciowyTAK - oprogramowanie sieciowe CMS, rejestrator obsługujący standard ONVIF
zapis lokalnyTAK
nosnik zapisu lokalnegoHDD
detekcja ruchuTAK
maskowanie stref prywatnosciTAK, 4 pola
wielostrumieniowośćTAK
kompresja videoH.264, H.265
port szeregowyRJ45, DC 2,1/5,5
tryb pracyD/N
podczerwien [ilosc diod]72
zasieg podczerwieni [m]70
minimalne oswietlenie [lux]0
obiektyw [mm]Regulowany 2,8 - 12 mm
wymiary [mm]280 x 110 x 100
zasilanie [V]DC 12V, opcja zasilania PoE bezpośrednio ze switchy oraz routerów wspierających ten standard
temperatura pracy [C]-30 - +50
waga [g]1120
inneP2P - praca w chmurze [cloud]
Zdjęcia [ IP2301FULLHDpoe ]
IP2301FULLHDpoe

Zewnętrzna kamera IP FULL HD oparta o markowy przetwornik SONY - gwarancja niepodważalnego materiału video


IP2301FULLHDpoe

Widok z przodu - dzięki 72 zintegrowanym diodom IR kamera przekazuje doskonałej jakości obraz nawet w zupełnej ciemności


IP2301FULLHDpoe

Widok z boku - solidnie wykonana, hermetyczna i wandaloodporna obudowa


IP2301FULLHDpoe

Z kamery wyprowadzony jest krótki przewód zakończony gniazdami sieciowym [RJ45] oraz zasilania [2,1 / 5,5]


IP2301FULLHDpoe

Graficzne, intuicyjne MENU kamery sprawia, ze z jej obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu


IP2301FULLHDpoe

Rozbudowany harmonogram zapisu pozwala na dostosowanie trybu pracy do potrzeb i wymagań danej lokalizacji


IP2301FULLHDpoe

Zaawansowane opcje detekcji z opcją wysyłania powiadomień mailowych po wykryciu ruchu


IP2301FULLHDpoe

Z poziomu MENU wyregulujesz wszystkie parametry obrazu kamery


IP2301FULLHDpoe

Prezentowany model działa z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP


IP2301FULLHDpoe

Opcja pracy w chmurze [P2P] zapewni Ci dostęp zdalny BEZ konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji


IP2301FULLHDpoe

Wraz z kamerą otrzymasz GRATIS oprogramowanie CMS do obsługi wszystkich urządzeń z tej serii


IP2301FULLHDpoe

Połączenie z kamerą możliwe jest nie tylko przez program CMS, ale również przeglądarki Internetowe i aplikacje na telefon i tablet


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl