LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
108
404
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas


model:
IP2500_4MPXwifi


cena brutto: 647
cena netto: 526.02


Kopułkowa kamera IP 4 MPX z modułem WiFi - przetwornik SONY EXMOR, regulowany obiektyw 2,8 - 12 mm, 30 zintegrowanych diod IRW skrócie [IP2500_4MPXwifi]
NOWOŚĆ! Kamera IP o rozdzielczości 4 MPX z WiFi - doskonała jakość materiału video przesyłana BEZPRZEWODOWO!
 • Nowoczesny, markowy przetwornik SONY EXMOR - stabilna, bezawaryjna praca przez wiele lat,
 • Rozdzielczość 2688 x 1520 [4 MPX], 2048 x 1536 [3 MPX], 1920 x 1080 [2 MPX] oraz 1280 x 960 [1.3 MPX] - krystalicznie czysty, wyraźny obraz,
 • Dostępny tryb REAL TIME [przesył materiału video z prędkością 25 klatek/sekundę] - płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch,
 • Standaryzacja z najpopularniejszym stosowanym w monitoringu IP systemem ONVIF,
 • Współpraca zarówno z łączami klasycznymi (standardowe połączenie "po przewodzie"), jak i WiFi,
 • Obsługa stałego oraz zmiennego adresu IP [np. Neostrada],
 • Technologia pracy w chmurze - dostęp zdalny bez jakiejkolwiek konfiguracji sieciowej (ZERO przekierowań portów, adresacji i rejestracji domen),
 • Kilka trybów zapisu do wyboru (ciągły, w harmonogramie, po wykryciu ruchu) - dostosuj system monitoringu do swoich potrzeb!
 • Wydajna, pozwalająca oszczędzić miejsce na dysku twardym kompresja H.264
 • 30 wbudowanych diod IR - skuteczny monitoring w nocy na odległość do 25 metrów,
 • Regulowany obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm - możliwość dostosowania kąta widzenia i ostrości do potrzeb konkretnej lokalizacji,
 • Szeroki zakres regulacji - od 20 do 90 stopni - to Ty decydujesz, czy kamera ma widzieć wąsko, czy szeroko,
 • Bezpłatne, rozbudowane oprogramowanie do obsługi kamer opartych o standard ONVIF GRATIS
 • Graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim - banalnie prosta konfiguracja
 • Hermetyczna, w pełni przystosowana do warunków zewnętrznych obudowa (IP66)
 • Podgląd obrazu za pomocą telefonów komórkowych/tabletów opartych o system Android oraz Apple iOS [iPhone i Pad]
 • Rozwiązanie dla wymagających - prezentowany model przeszedł zaawansowane badania starzeniowe, symulujące przyspieszone zużycie sprzętu, co stanowi gwarancję stabilnej, długoletniej pracy.


Rozdzielczosc kamery FULL HDObiektyw regulowany 2,8-12mmRecznie regulowany ZOOMKamera kolorowaCzulosc kamery 0 LUXKamera posiada tryb nocny - diody IR
      
Informacje podstawowe [IP2500_4MPXwifi]
Szukasz sprawdzonej kamery wewnętrznej, która zapewni Ci niepodważalny materiał dowodowy? Zależy Ci na bezprzewodowej transmisji danych? Mamy rozwiązanie dla Ciebie!

Prezentowany model powstał w oparciu o nowej generacji przetwornik 1/2,8" CMOS SONY EXMOR, który stanowi gwarancję nie tylko stabilnej, długoletniej pracy, ale również doskonałej jakości materiału video. Kamera przekazuje doskonałej jakości obraz w rozdzielczości aż 4 MPX, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie umknie Ci żaden szczegół!

Kamera posiada bardzo rozbudowaną funkcjonalność sieciową - współpracuje zarówno z łączami klasycznymi (standardowe połączenie kablowe z routerem/switchem), jak i WiFi. Co ważne, dzięki wbudowanemu WEBSERWER - owi, kamera stanowi samodzielne, niezależne narzędzie monitoringu. Jest to doskonała alternatywa dla systemów analogowych, które cechują się ograniczoną funkcjonalnością, a ponadto obsługują dużo niższe rozdzielczości.

Tym, co wyróżnia prezentowany model na tle konkurencji jest opcja dostępu zdalnego przez Internet bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych. Kamera wykorzystuje innowacyjną w monitoringu wizyjnym technologię pracy w chmurze która umożliwia połączenie z nią przez Internet po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego - zero adresowania, przekierowań portów, czy rejestracji domen! (Dla użytkowników, którzy nie chcą korzystać z technologii chmury istnieje możliwość standardowej konfiguracji i adresacji kamer).Do kamery dołączone jest bezpłatne oprogramowanie w języku polskim w pełni kompatybilne z najpopularniejszymi wersjami systemu Windows - XP, Vista, 7, 8 i 8.1 i 10. Dzięki przejrzystemu, graficznemu MENU z jego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu.Oprogramowanie oferuje kilka trybów zapisu, regulowanych niezależnie dla każdej z kamer - to Ty decydujesz, kiedy ma być nagrywany obraz: w zapisie ciągłym (24/7), określonych godzinach (harmonogram), czy tylko po wykryciu ruchu (detekcja).Zapis materiału video z kamery możliwy jest na komputerach [za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS, które otrzymasz od nas GRATIS] oraz rejestratorach sieciowych obsługujących standard ONVIF. Mamy odpowiednie modele w sprzedaży!

Kamera została wyposażona w wysokiej jakości, regulowany obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm, który daje Ci możliwość dostosowania kąta widzenia i ostrości do potrzeb konkretnej lokalizacji. Co ważne, zakres regulacji jest duży [od 20 do 90 stopni] i to Ty decydujesz jak szeroko ma widzieć kamera!

Dzięki 30 zintegrowanym diodom podczerwieni zyskujesz pewność, że kamera przekaże czysty materiał video nawet w zupełnej ciemności. Skuteczny zasięg "widzenia" w nocy to aż 25 metrów.

Obudowa kamery jest w pełni hermetyczna, wandaloodporna i przystosowana do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych.
* * * KAMERA DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IP2500_4MPXwifi]
Do kamery dołączone jest BEZPŁATNE, stabilnie działające oprogramowanie które po zainstalowaniu na dowolnym komputerze pozwala na połączenie się z kamerą (kamerami) i pełną jej obsługę. Oprogramowanie posiada graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim. Dzięki jego rozbudowanej funkcjonalności masz możliwość nie tylko podglądu obrazu z kamer na żywo, ale również zaawansowanej konfiguracji kamer: dopasowania jakości obrazu, dostrojenia kolorów, szybkości transmisji, ustawienia parametrów zapisu i wiele innych.

Dołączone oprogramowanie współpracuje ze wszystkimi kamerami z tej serii! Oznacza to, że poprzez jeden program można uzyskać dostęp do wielu kamer w zupełnie różnych lokalizacjach. Modele kamer jednocześnie podłączonych także mogą być zupełnie różne (zewnętrzne, wewnętrzne, obrotowe itp.).

Tym, co wyróżnia oprogramowanie dołączane do tego modelu jest możliwość obsługi zdalnej aż 128 kamer (64 w jednym oknie - z opcją przełączania na kolejne 64). Oznacza to, że wraz z kamerą otrzymasz niezwykle perspektywiczny system, który będziesz mógł rozbudowywać w miarę potrzeby!Co ważne, podgląd obrazu z kamery możesz wyświetlić także na urządzeniach mobilnych! Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację i widzisz, co się dzieje w Twojej firmie. Wspierane systemy operacyjne to Android oraz Apple iOS [iPhone/iPad].

Dzięki tak rozbudowanej funkcjonalności sieciowej dostęp do kamery jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie!* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA KAMERY W SIECI* * *Połączenie z kamerą demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:86, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34568, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IP2500_4MPXwifi ]
modelIP2500_4MPXwifi
kolorkolorowa
producent przetwornikaSONY
przetwornik1/2,8" CMOS SONY EXMOR
rozdzielczość2688 x 1520 (4 MPX), 2048 x 1536 (3 MPX), 1920 x 1080 (2 MPX), 1280 x 960 (1,3 MPX)
zoomTAK - cyfrowy
interfejs sieciowyRJ45, WiFi 802.11 b/g/n
obslugiwane protokoly siecioweHTTP/FTP/PPPOE/ DDNS/DHCP/UPNP/TCP/UDP
szybkosc transmisji25 klatek/sek. przy max. rozdzielczości
zapis sieciowyTAK - oprogramowanie sieciowe CMS, rejestrator obsługujący standard ONVIF
zapis lokalnyTAK
nosnik zapisu lokalnegoHDD
detekcja ruchuTAK
maskowanie stref prywatnosciTAK, 4 pola
wielostrumieniowośćTAK
kompresja videoH.264
porty zewnetrzneRJ45, DC 2,1/5,5
tryb pracyDZIEŃ/NOC
podczerwien [ilosc diod]30
zasieg podczerwieni [m]25
minimalne oswietlenie [lux]0
obiektyw [mm]Regulowany 2,8 - 12
wymiary [mm]125 x 115
zasilanie [V]DC 12V
temperatura pracy [C]-10 - +50
waga [g]440
inneP2P - praca w chmurze
Zdjęcia [ IP2500_4MPXwifi ]
IP2500_4MPXwifi

Wewnętrzna kamera kopułkowa WiFi o rozdzielczości 4 MPX - doskonała jakość materiału video gwarantowana!


IP2500_4MPXwifi

Widok z boku - estetyczna obudowa w białym kolorze doskonale wkomponuje się w wygląd wszelkiego rodzaju pomieszczeń biurowych, sklepowych czy magazynowych


IP2500_4MPXwifi

Z kamery wyprowadzony jest krótki przewód zakończony gniazdami sieciowym [RJ45] oraz zasilania [DC 2,1/5,5]


IP2500_4MPXwifi

Zaletą tego modelu jest intuicyjne, graficzne MENUw języku polskim, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu


IP2500_4MPXwifi

Rozbudowany harmonogram zapisu pozwoli Ci na dostosowanie trybu pracy kamery do swoich potrzeb


IP2500_4MPXwifi

Zaawansowane opcje detekcji - ciekawą funkcją jest wysyłanie powiadomień mailowych po wykryciu ruchu przed kamerą


IP2500_4MPXwifi

Z poziomu MENU skonfigurujesz wszystkie najważniejsze parametry obrazu


IP2500_4MPXwifi

Kamera współpracuje zarówno z Internetem przewodowym, jak i WiFi


IP2500_4MPXwifi

Dzięki funkcji pracy w chmurze [P2P] zyskasz dostęp zdalny do urządzenia BEZ konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych


IP2500_4MPXwifi

Do kamery dołączone jest polskojęzyczne oprogramowanie CMS do obsługi wszystkich urządzeń sieciowych [kamer i rejestratorów] z tej serii


IP2500_4MPXwifi

Dostęp do kamery możliwy jest nie tylko z poziomu CMS-a, ale również przeglądarek Internetowych oraz aplikacji na smartfony i tablety


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl