LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
107
404
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas


model:
IP919FULLHDaudiopoe


cena brutto: 476.99
cena netto: 387.8


Kamera IP FULL HD ukryta w czujce ruchu - przetwornik SONY EXMOR, płynny ruch (25 klatek / sekundę), wbudowany mikrofon, 48 diod 940 nm - doskonałe narzędzie monitoringu ukrytegoW skrócie [IP919FULLHDaudiopoe]
Szukasz sprawdzonej kamery, która zapewni Ci skuteczny monitoring zewnętrzny? Zależy Ci na niepodważalnym materiale dowodowym? Mamy rozwiązanie dla Ciebie - doskonałej jakości kamera 2 MPX [FULL HD] z wbudowanym modułem PoE!
 • Kamera ukryta w czujce ruchu - NIE do rozpoznania dla osoby postronnej, doskonałe narzędzie monitoringu szpiegowskiego!
 • Nowej generacji przetwornik 1/3" CMOS SONY EXMOR - gwarancja stabilnej i bezawaryjnej pracy przez wiele lat!
 • Rozdzielczość 2 MPX [1080P - FULL HD] - krystalicznie czysty, niezwykle czytelny obraz
 • Wbudowany mikrofon, umożliwiający przesył dźwięku z miejsca, w którym jest zamontowana kamera,
 • Zapis z prędkością 25 klatek/sekundę - PŁYNNY RUCH [REAL TIME]
 • 48 zintegrowanych diod podczerwieni o częstotliwości 940nm, których światło nie jest widzialne dla ludzkiego oka,
 • Pełna standaryzacja z najpopularniejszym w systemie IP standardem ONVIF - opcja współpracy z wysokiej klasy rejestratorami [mamy takie w sprzedaży] oraz innymi urządzeniami trzecimi
 • Możliwość pracy zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP [np. Neostrada]
 • Technologia pracy w chmurze - dostęp zdalny bez jakiejkolwiek konfiguracji sieciowej - wystarczy wpisanie kodu autoryzacyjnego!
 • Możliwość połączenia za pomocą komputerów oraz telefonów / tabletów opartych o systemy Android i Apple iOS [iPhone, iPad]
 • Wbudowany moduł PoE - opcja zasilania bezpośrednio ze switchów / routerów wspierających ten standard - zero dodatkowych przewodów!
 • Kilka trybów zapisu do wyboru (ciągły, w harmonogramie, po wykryciu ruchu) - dostosuj system monitoringu do swoich potrzeb!
 • Wydajna, pozwalająca oszczędzić miejsce na dysku twardym kompresja H.264
 • Wbudowany moduł PoE umożliwiający zasilanie kamery bezpośrednio ze switchów / routerów wspierających ten standard,
 • Oprogramowanie CMS do obsługi wszystkich urządzeń z tej serii GRATIS!
 • Graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim - banalnie prosta konfiguracja
 • Obsługa wielu standardów sieciowych - HTTP/PPOE/FTP/DDNS/DHCP/UPNP/TCP/UDP
 • Pełna kompatybilność z najpopularniejszymi systemami Windows w wersji 32- oraz 64 - bitowej
 • MODEL DLA WYMAGAJĄCYCH - kamera pozytywnie przeszła zaawansowane testy starzeniowe, gwarantujące Ci niezawodną pracę przez wiele lat.


Rozdzielczosc kamery FULL HDKamera kolorowaKamera z wbudowanym mikrofonemCzulosc kamery 0 LUXKamera posiada tryb nocny - diody IR 
Informacje podstawowe [IP919FULLHDaudiopoe]
Prezentowany model został skonstruowany w oparciu o nowej generacji, markowy przetwornik SONY EXMOR, który nie tylko gwarantuje krystalicznie czysty materiał video w rozdzielczości FULL HD [2 MPX], ale również zapewnia stabilną, bezawaryjną pracę. Nowoczesna, bardzo wydajna kompresja H.264 sprawia, że nagrania - mimo doskonałej jakości i idealnej płynności - nie będą zajmowały dużo miejsca na dysku!

Instalacja kamery jest banalnie prosta - wymaga jedynie połączenia jej z łączem internetowym (router/switch) za pomocą przewodu sieciowego. Po prostej konfiguracji urządzenia [adres IP lub w przypadku zmiennego adresu - nazwa domeny] istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie!

Co ważne, kamera posiada wbudowany WEBSERWER, dzięki czemu stanowi samodzielne, niezależne narzędzie monitoringu. Jest to doskonała alternatywa dla systemów analogowych, które posiadają bardziej ograniczoną funkcjonalność i co najważniejsze, obsługują dużo niższe rozdzielczości.

Tym, co wyróżnia prezentowany model na tle konkurencji jest opcja dostępu zdalnego przez Internet bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych. Kamera wykorzystuje innowacyjną w monitoringu wizyjnym technologię pracy w chmurze która umożliwia połączenie z nią przez Internet po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego - zero adresowania, przekierowań portów, czy rejestracji domen!Do kamery dołączone jest bezpłatne oprogramowanie w języku polskim w pełni kompatybilne z najpopularniejszymi wersjami systemu Windows. Dzięki przejrzystemu, graficznemu MENU z jego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu.Oprogramowanie oferuje kilka trybów zapisu, regulowanych niezależnie dla każdej z kamer - to Ty decydujesz, kiedy ma być nagrywany obraz: w zapisie ciągłym (24/7), określonych godzinach (harmonogram), czy tylko po wykryciu ruchu (detekcja).Prezentowany model posiada szklany obiektyw o ogniskowej 3,6 mm, który zapewnia szeroki kąt widzenia [ok. 70 stopni] bez jakichkolwiek zniekształceń monitorowanych przedmiotów.

Tym, co wyróżnia prezentowany model na tle innych tego typu dostępnych na rynku jest zastosowana technologia podczerwieni. Diody IR o częstotliwości 940 nm nie emitują światła widzialnego dla ludzkiego oka [nie żarzą się], dzięki czemu stanowią doskonałe rozwiązanie do dyskretnego monitoringu w ciemności! Skuteczny zasięg "widzenia" w nocy to 35 metrów.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi zyskujesz możliwość rejestracji dźwięku z miejsca, w którym zamontowana jest kamera.

Co ważne, prezentowana kamera posiada wbudowany moduł PoE [Power of Ethernet], który umożliwia zasilanie jej bezpośrednio z routerów i switchy wspierających ten standard - ZERO dodatkowych przewodów. Oczywiście istnieje również możliwość klasycznego zasilania kamer za pośrednictwem zasilaczy DC 12V.
* * * KAMERA DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IP919FULLHDaudiopoe]
Wraz z kamerą otrzymasz rozbudowane oprogramowanie CMS służące do obsługi urządzeń z tej serii. Co ważne, z poziomu programu uzyskujesz dostęp nie tylko do podgladu materiału video "na żywo", ale również wszystkich opcji konfiguracyjnych.

Dołączone oprogramowanie współpracuje z niemal wszystkimi kamerami IP w naszej ofercie działającymi w standardzie ONVIF!

Oznacza to, że poprzez jeden program można uzyskać dostęp do wielu kamer w zupełnie różnych lokalizacjach. Modele kamer jednocześnie podłączonych także mogą być zupełnie różne (zewnętrzne, wewnętrzne, obrotowe itp.).

Tym, co wyróżnia oprogramowanie dołączane do prezentowanego modelu jest możliwość obsługi zdalnej aż 128 kamer (64 w jednym oknie - z funkcją przełączania na kolejne 64). Oznacza to, że wraz z kamerą otrzymasz niezwykle perspektywiczny system, który będziesz mógł rozbudowywać w miarę potrzeby!Zaletą kamery jest możliwość dostępu zdalnego również z poziomu przeglądarek Internet Explorer oraz Mozilla Firefox (po zainstalowaniu bezpłatnego, ogólnodostępnego dodatku IE TAB). Co ważne, za ich pomocą masz dostęp zarówno do podglądu na żywo, jak również wszystkich opcji zapisu i parametrów obrazu.Co ważne, podgląd obrazu z prezentowanego modelu uzyskasz także na urządzeniach mobilnych! Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację i widzisz, co się dzieje w Twojej firmie. Wspierane systemy operacyjne to Apple oraz Android iOS.

Dzięki tak rozbudowanej funkcjonalności sieciowej dostęp do kamery jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie!* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA KAMERY W SIECI* * *Połączenie z kamerą demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:86, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34568, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IP919FULLHDaudiopoe ]
modelIP919FULLHDaudiopoe
kolorkolorowa
producent przetwornikaSONY
przetwornik1/3" CMOS SONY EXMOR
rozdzielczość1920 x 1080, 1280 x 960, 704 x 576
zoomTAK - cyfrowy
interfejs sieciowyRJ45
obslugiwane protokoly siecioweHTTP/FTP/PPPOE/DDNS/DHCP/ UPNP/TCP/UDP
szybkosc transmisji25 klatek/sek. przy max. rozdzielczości
zapis lokalnyTAK
nosnik zapisu lokalnegoHDD
detekcja ruchuTAK
maskowanie stref prywatnosciTAK, 4 pola
wielostrumieniowośćTAK
kompresja videoH.264
porty zewnetrzneRJ45, DC 2,1/5,5
tryb pracyDZIEŃ / NOC
podczerwien [ilosc diod]48 diod 940 nm (niewidoczne dla ludzkiego oka)
zasieg podczerwieni [m]35
minimalne oswietlenie [lux]0
obiektyw [mm]3,6
wymiary [mm]70 x 120 80
zasilanie [V]DC 12V, opcja zasilania PoE
temperatura pracy [C]-10 - +50
waga [g]266
inneP2P - praca w chmurze, opcja zasilania PoE
Zdjęcia [ IP919FULLHDaudiopoe ]
IP919FULLHDaudiopoe

Kamera IP FULL HD ukryta w czujce ruchu - NIE do rozpoznania dla osoby postronnej, idealne narzędzie monitoringu szpiegowskiego


IP919FULLHDaudiopoe

Kamera posiada 48 zintegrowanych diod IR 940 nm, których światło nie jest widoczne dla ludzkiego oka


IP919FULLHDaudiopoe

Z kamery wyprowadzony jest krótki przewód zakończony gniazdem zasilania (2,15 / 5,5) oraz sieciowym (RJ45)


IP919FULLHDaudiopoe

Zaletą prezentowanego modelu jest graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu


IP919FULLHDaudiopoe

Rozbudowany harmonogram zapisu umożliwia dostosowanie trybu pracy podłączonych kamer do swoich potrzeb


IP919FULLHDaudiopoe

Zaawansowane opcje detekcji ruchu pozwalają na wskazanie obszaru detekcji i jej czułości


IP919FULLHDaudiopoe

Z poziomu MENU dostosujesz najważniejsze parametry kamery takie jak kontrast, jasność itd.


IP919FULLHDaudiopoe

Prezentowany model współpracuje z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP


IP919FULLHDaudiopoe

Dzięki funkcji pracy w chmurze [P2P] dostęp zdalny zyskasz BEZ konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych


IP919FULLHDaudiopoe

Wraz z kamerą otrzymasz bezpłatnie graficzne oprogramowanie CMS w języku polskim, służące do obsługi wszystkich modeli z tej serii


IP919FULLHDaudiopoe

Podgląd zdalny możliwy jest również za pomocą przeglądarki Internet Explorer


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl