LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
58
404
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas


model:
IPREJW64


cena brutto: 3847
cena netto: 3127.64


64 - kanałowy rejestrator do kamer IP ONVIF, obsługa rozdzielczości do 5 MPX [2592 x 1920], dostępny tryb REAL TIME [płynny ruch], praca w chmurze, polskie MENUW skrócie [IPREJW64]
Profesjonalny rejestrator IP, umożliwiający podłączenie nawet 64 kamer - idealne rozwiązanie do zaawansowanych systemów monitoringu!

 • obsługa rozdzielczości 5 MPX (2592 x 1920), 4 MPX [2688 x 1520, 3 MPX (2048 x 1536), 2 MPX (1920 x 1080), 1.3 MPX (1280 x 960) oraz 1.0 MPX (1280 x 720)
 • Opcja podłączenia 64 kamer w rozdzielczości 2 MPX lub 36 w rozdzielczości 4 MPX lub 24 w rozdzielczości 5 MPX,
 • Standaryzacja z najpopularniejszym standardem ONVIF - możliwość podłączenia wysokiej klasy kamer IP!
 • Rozbudowana funkcjonalność sieciowa - pełny dostęp zdalny przy niemal każdym rodzaju łącza sieciowego,
 • Współpraca z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP [np. Neostrada],
 • Obsługa Internetu bezprzewodowego WiFi - po zakupieniu dedykowanego modułu zyskujesz możliwość współpracy z Internetem bezprzewodowym - penWIFI - kliknij tutaj
 • Innowacyjna technologia pracy w chmurze (cloud - P2P) - ZERO konfiguracji sieciowych - wystarczy, że wpiszesz kod autoryzacyjny i możesz
 • Możliwość połączenia z rejestratorem za pomocą przeglądarek Internet Explorer
 • Podgląd obrazu przez telefony komórkowe/tablety oparte o system Android oraz Apple iOS (iPhone, iPad),
 • Oprogramowanie CMS umożliwiające obsługę wielu urządzeń z tej serii GRATIS,
 • Porty VGA i HDMI - możliwość podłączenia rejestratora zarówno do standardowych monitorów komputerowych, jak i nowoczesnych telewizorów,
 • Intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu,
 • Rozbudowany system zarządzania użytkownikami i dostęp do historii zdarzeń - nie umknie Ci żaden szczegół!
 • 16 wejść i 4 wyjścia alarmowe - możliwość podłączenia zewnętrznych urządzeń typu czujka ruchu, syrena alarmowa itp.,
 • Bogato ilustrowany podręcznik użytkownika w języku polskim i fachowe wsparcie techniczne w cenie!
 • Idealne rozwiązanie dla wymagających - prezentowany model przechodzi profesjonalne testy starzeniowe, gwarantujące bezawaryjną, stabilną pracę [więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części opsiu].


Kompresja zapisu obrazu H.264Graficzny interfejs uzytkownikaRozbudowany harmonogram zapisuOprogramowanie CMS do zdalnej obslugi wielu rejestratorowZapis dzwiekuSterowanie kamerami obrotowymi PTZ
Zlacze USB do archiwizacjiObsluga dyskow SATAZapis przed wykryciem ruchuWielostrefowa detekcja ruchuPilot w kompleciePodglad obrazu przez telefony komorkowe
Mysz w kompleciePodglad przez przegladarke IEWyjscie video VGAWyjscie video HDMIPlynny zapisPolskie MENU
      
Informacje podstawowe [IPREJW64]
Posiadasz już system kamer IP, ale męczy Cię nagrywanie obrazu na komputerze? A może dopiero myślisz o instalacji kamer cyfrowych i szukasz stabilnego urządzenia rejestrującego? Mamy rozwiązanie dla Ciebie: profesjonalny cyfrowy rejestrator IP!

Prezentowany model to wysokiej jakości rejestrator cyfrowy, w pełni kompatybilny z najpopularniejszym obecnie standardem ONVIF, dzięki czemu współpracuje z dobrej jakości kamerami IP.

Rejestrator pozwala na wybór jednego z kilku dostępnych trybów pracy:
 • zapis obrazu z 64 kamer IP w rozdzielczości 1080P [2 MPX - FULL HD],
 • zapis obrazu z 36 kamer IP w rozdzielczości 4 MPX [2688 x 1520],
 • zapis obrazu z 24 kamer IP w rozdzielczości 5 MPX [2592 x 1944].


Wydajna, nowoczesna kompresja H.264 sprawia, że nagrany materiał - mimo świetnej jakości - nie zajmie dużo miejsca na dysku.

Co ważne, rejestrator obsługuje tryb REAL TIME, czyli zapis z prędkością 25 klatek/sekundę, który gwarantuje płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch. Prędkość zapisu zależy od strumienia video przekazywanego z kamer [nie wszystkie modele kamer wspierają tryb REAL TIME].

Dużą zaletą tego modelu jest niezwykle intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z którego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu. Co istotne, do rejestratora dołączone są mysz oraz pilot, dzięki czemu możesz wybrać najdogodniejszy dla Ciebie sposób obsługi. Rozbudowany przedni panel z przyciskami funkcyjnymi gwarantuje z kolei szybki dostęp do najważniejszych funkcji.Rejestrator posiada niezwykle rozbudowany system zarządzania użytkownikami. Administrator systemu - posiadający dostęp do wszystkich funkcji - może nie tylko utworzyć kolejnych użytkowników, ale również nadać im różne uprawnienia. Każde konto zabezpieczone jest hasłem, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich cennych danych.Co ważne, administrator posiada dostęp do historii, w której zawarte są informacje o każdej czynności wykonanej na rejestratorze. Ogranicza to jakiekolwiek próby oszustwa ze strony osób zarządzających Twoim monitoringiem.

Tym, co wyróżnia model IPREJW64 na tle konkurencji jest opcja dostępu zdalnego przez Internet bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych. Rejestrator wykorzystuje innowacyjną w monitoringu wizyjnym technologię pracy w chmurze która umożliwia połączenie z nią przez Internet po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego - zero adresowania, przekierowań portów, czy rejestracji domen!Dzięki technologii chmury [cloud - P2P] zyskujesz opcję dostępu zdalnego zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP!

Tym, co wyróżnia model prezentowany model na tle konkurencji są zaawansowane opcje sieciowe - współpracuje zarówno z łączami klasycznymi (standardowe połączenie kablowe z routerem), jak i bezprzewodowymi. Aby wykorzystać tę drugą opcję wystarczy podłączyć pod port USB dedykowany moduł WiFi (można go u nas dokupić - penWIFI - kliknij tutaj) i dokonać krótkiej konfiguracji - koniec z kablami! Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie ma mozliwości, aby umiejscowić rejestrator w bezpośredniej bliskości routera, a chciałby mieć dostęp zdalny do swojego systemu monitoringu.Ciekawą funkcją - zwłaszcza, że jest to rejestrator dedykowany do kamer MEGApikselowych - jest ZOOM cyfrowy. Pozwala on na powiększenie dowolnego fragmentu obrazu (zarówno "na żywo", jak i już nagranego), dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół!

Prezentowany model współpracuje z dyskami SATA - do rejestratorów polecamy stosowanie dysków AV dedykowanych do pracy ciągłej. Są to dyski wykorzystywane w monitoringu, ponieważ gwarantują poczucie bezpieczeństwa!

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne dyski lidera na rynku - WD serii Purple objęte 3-letnią gwarancją, które oferują unikatową technologię AllFrame - najwyższa niezawodność i poczucie bezpieczeństwa:
 • magazyn danych klasy surveillance ogranicza zjawisko utraty klatek wideo,
 • skonstruowane do rejestracji video w trybie ciągłym 24 godziny/7 dni w tygodniu,
 • zoptymalizowana wydajność współpracy z dużą liczbą kamer,
 • duża liczba jednoczesnych strumieni zapisu,
 • konstrukcja, umożliwiająca pracę w wysokich temperaturach,
 • obniżone zużycie energii, emisji hałasu i poziomu wibracji.Przy zakupie rejestratora z dyskiem zostanie on zamontowany, sformatowany i przetestowany przed wysyłką co da Państwu 100% pewności, że sprzęt będzie niezawodnie pracował przez długie lata.

Odradzamy stosowanie "tanich" dysków komputerowych ze względu na ich bardzo wysoką awaryjność, krótszą gwarancję, wyższy poziom hałasu oraz wysokie ryzyko utraty materiału video w najmniej oczekiwanym momencie. Tego typu dyski montujemy w rejestratorach jedynie na wyraźne życzenie klienta.


* * * REJESTRATOR DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IPREJW64]
Wraz z rejestratorem otrzymasz dedykowane do tego modelu oprogramowanie CMS, pozwalające na obsługę zdalną wszystkich rejestratorów z tej serii.Oprócz programu CMS, możesz połączyć się z rejestratorem za pomocą przeglądarekInternet Explorer oraz Mozilla Firefox [przy użyciu nakładki IE TAB] - z dowolnego komputera na świecie!Do rejestratora dołączone jest również oprogramowanie na telefony komórkowe oparte o system Android i Apple iOS (iPhone / iPad).* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA REJESTRATORA W SIECI* * *Połączenie z rejestratorem demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:81, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34567, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IPREJW64 ]
modelIPREJW64
kanały IP64 dla 2 MPX [1920 x 1080], 36 dla 4 MPX [2688 x 1520], 24 dla 5 MPX [2592 x 1920]
rozdzielczość zapisu2592 x 1920, 2048 x 1536, 1920 x 1080, 1280 x 960, 1280 x 720
audioTAK - sieciowo [dla wybranych modeli kamer]
wyjścia videoVGA, HDMI
szybkość zapisuREAL TIME
szybkie przewijaniex1, x2, x3, x4
tryb nagrywaniaCIĄGŁY, HARMONOGRAM, DETEKCJA (działa z wybranymi modelami kamer)
tryb wyświetlaniaPEŁNOEKRANOWY, QUAD
detekcjaTAK [dla wybranych modeli kamer]
siatka detekcjiTAK - 16 x 12
wyszukiwanieZAAWANSOWANE - DATA/CZAS/ZDARZENIE
kompresjaH.264
obsługiwane protokoły siecioweONVIF, NETIP
obsługiwane nośniki8 x HDD 3,5" mocowanie wewnętrz rejestratora)
archiwizacjaLAN, USB
wejścia alarmowe16x
wyjścia alarmowe4x
interfejs sieciowyRJ45
praca w sieciTAK - PRZEGLĄDARKA, PROGRAM CMS
platformy mobilneApple iOS [iPhone / iPad], Android
system operacyjnyLINUX
USB2 x 2.0, 1 x 3.0
pilotTAK
myszTAK
wymiary44 x 41 x 10 [cm]
waga2590 [g]
zasilanie230V
temperatura pracy-10 - +55
Zdjęcia [ IPREJW64 ]
IPREJW64

64 - kanałowy rejestrator do kamer IP ONVIF - doskonałe rozwiązanie do wysokiej jakości systemów monitoringu


IPREJW64

Widok z boku - solidnie wykonana, metalowa obudowa, w które zmieścisz 8 dysków trwardych do zapisu danych z podłączonych kamer


IPREJW64

Widok z tyłu - porty i złącza urządzenia


IPREJW64

Zaletą prezentowanego modelu jest intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim


IPREJW64

Zaawansowany system zarządzania użytkownikami - administrator systemu może tworzyć kolejne konta i przypisywać im wybrane uprawnienia


IPREJW64

Rozbudowane opcje rejestracji - to Ty decydujesz w jaki sposób ma być prowadzony zapis z każdej kamery (ciągły / harmonogram / detekcja ruchu)


IPREJW64

W przypadku rejestracji po wykryciu ruchu możesz wskazać nie tylko obszar, ale również czułość detekcji


IPREJW64

Prezentowany model współpracuje z Internetem o stałym i zmiennym adresie IP [np. Neostrada]


IPREJW64

Dzięki funkcji pracy w chmurze zyskasz pełny dostęp zdalny do urządzenia BEZ konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych


IPREJW64

Ciekawą opcją jest możliwość współpracy z Internetem bezprzewodowym WiFi (po zakupie dodatkowego modułu)


IPREJW64

Okno archiwizacji - zaletą prezentowanego rejestratora jest możliwość archiwizacji nagrań do plików .AVI


IPREJW64

Podgląd zdalny możliwy jest zarówno przez najpopularniejsze przeglądarki Internetowe...


IPREJW64

...jaki i program CMS, który otrzymasz bezpłatnie wraz z urządzeniem


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl