LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
105
404
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas


model:
IP2302_4MPXpoe


cena brutto: 797
cena netto: 647.97


4 - megapikselowa kamera zewnętrzna, przetwornik SONY, 42 diody podczerwieni, regulowany obiektyw 2,8 - 12 mm, opcja zasilania PoEW skrócie [IP2302_4MPXpoe]
Szukasz kamery, która zapewni Ci niepodważalny materiał dowodowy? Chciałbyś zmodernizować swój system i zyskać krystalicznie czysty obraz? Zależy Ci na pełnym dostępie do kamery z dowolnego miejsca na świecie? Doskonale trafiłeś - mamy rozwiązanie dla Ciebie!

 • Markowy przetwornik nowej generacji - 1,3" Multi Mega Pixel firmy SONY - gwarancja stabilnej, długoletniej pracy i doskonałej jakości obrazu,
 • Najwyższe stosowane w monitoringu wizyjnym rozdzielczości - 4 MPX, 3 MPX i 2 MPX (FULL HD) - wyraźny, czysty materiał video,
 • Opcja pracy w trybie REAL TIME (zapis z prędkością 25 klatek/sekundę) - płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch,
 • Wydajna, nowoczesna kompresja H.264, pozwalająca oszczędzić miejsce na dysku,
 • Standaryzacja z najpopularniejszym obecnie systemem ONVIF - kompatybilność z rejestratorami IP,
 • Rozbudowana funkcjonalność sieciowa - współpraca z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP,
 • Innowacyjna technologia pracy w chmurze - pełny dostęp zdalny BEZ przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych,
 • Możliwość połącznia z kamerą za pomocą przeglądarek Internetowych Internet Explorer i Mozilla Firefox,
 • Podgląd obrazu z poziomu telefonów komórkowych i tabletów opartych o system Android i Apple iOS (iPhone/iPad),
 • Opcja wysyłania powiadomień mailowych wraz ze zdjęciami po wykryciu ruchu przed kamerą,
 • Regulowany obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm, pozwalający na dostosowanie kąta widzenia i ostrości do swoich potrzeb,
 • 36 zintegrowanych diod podczerwieni, zapewniających czytelny obraz w nocy na odległość do 35 metrów,
 • Opcja zasilania PoE bezpośrednio z routerów i siwtchy, które obsługują ten standard,
 • Graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu,
 • Solidnie wykonana, wandaloodporna, metalowa obudowa,
 • Norma szczelności IP66 - kamera jest w pełni przystosowana do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych,
 • Idealne rozwiązanie dla wymagających - prezentowany model przechodzi profesjonalne testy starzeniowe, gwarantujące bezawaryjną, stabilną pracę [więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części opisu].


Rozdzielczosc kamery FULL HDObiektyw regulowany 2,8-12mmRecznie regulowany ZOOMKamera kolorowaCzulosc kamery 0 LUXKamera posiada tryb nocny - diody IR
      
Informacje podstawowe [IP2302_4MPXpoe]
Prezentowany model to wyróżniająca się na tle konkurencji profesjonalna kamera IP o tak wysokich parametrach - zobacz, dlaczego warto ją wybrać:
kliknij, aby powiększyć


Kamera obsługuje 4 najwyższe stosowane w monitoringu rozdzielczości: 4 MPX (2688 x 1520), 3 MPX (2048 x 1536) i 2 MPX - FULL HD (1920 x 1080). W połączeniu z obsługą trybu REAL TIME (zapis z prędkością 25 klatek/sekundę) gwarantuje to doskonałej jakości, płynny i pozbawiony wrażenia poklatkowości materiał video.

Co ważne, elektronika prezentowanego modelu oparta jest o markowy przetwornik SONY, dzięki czemu zyskujesz pewność stabilnej, bezawaryjnej pracy przez długie lata. Standaryzacja z systemem ONVIF zapewni Ci z kolei kompatybilność z nowoczesnymi, wysokiej klasy rejestratorami IP.

Tym, co wyróżnia kamerę na tle innych tego typu dostępnych na rynku jest rozbudowana funkcjonalność sieciowa - kamera współpracuje z Internetem zarówno o stałym, jak i zmiennym adresie IP.Innowacyjna technologia pracy w chmurze (P2P) zapewni Ci pełny dostęp zdalny do urządzenia BEZ przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji. KONIEC z adresowaniem, przekierowywaniem portów, czy rejestracją domen - wystarczy, że wpiszesz odpowiedni, unikalny kod autoryzacyjny!Wraz z kamerą otrzymasz bezpłatne oprogramowanie CMS (w języku polskim) do obsługi wielu urządzeń z tej serii. Program jest bardzo przejrzysty i intuicyjny, dzięki czemu z jego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu. Dodatkowe ułatwienie stanowi rozbudowany, graficzny podręcznik użytkownika,dokladamy do każdego zamówienia!Oprogramowanie oferuje kilka trybów pracy kamery - to Ty decydujesz, który wybrać. Do Twojej dyspozycji pozostają: zapis ciągły (24/7), harmonogram (wybrane dni tygodnia i godziny) oraz w detekcji.Interesującą funkcjonalnością jest możliwość wysyłania przez kamerę powiadomień ze zdjęciem na sewer FTP lub skrzynkę E-MAIL po wykryciu ruchu. Dzięki temu nie umknie Ci żaden szczegół!Kamera została wyposażona w regulowany obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm, pozwalający na dostosowanie kąta widzenia i ostrości do potrzeb konkretnej lokalizacji. Co ważne, zakres regulacji jest niezwykle duży: od bardzo wąskiego kąta widzenia (ok. 20 stopni) po szeroki (ok. 90 stopni).

36 zintegrowanych diod podczerwieni zapewni Ci wysokiej jakości materiał video nawet w zupełnej ciemności. Zakres widzenia w nocy sięga aż 35 metrów.

Prezentowany model posiada opcję zasilania PoE bezpośrednio z routerów i switchy, które obsługują ten standard - ZERO dodatkowych przewodów prądowych!
* * * KAMERA DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IP2302_4MPXpoe]
Do kamery dołączone jest BEZPŁATNE, stabilnie działające oprogramowanie które po zainstalowaniu na dowolnym komputerze pozwala na połączenie się z kamerą (kamerami) i pełną jej obsługę. Oprogramowanie posiada graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim. Dzięki jego rozbudowanej funkcjonalności masz możliwość nie tylko podglądu obrazu z kamer na żywo, ale również zaawansowanej konfiguracji kamer: dopasowania jakości obrazu, dostrojenia kolorów, szybkości transmisji, ustawienia parametrów zapisu i wiele innych.

Dołączone oprogramowanie współpracuje z niemal wszystkimi kamerami IP w naszej ofercie działającymi w standardzie ONVIF!

Oznacza to, że poprzez jeden program można uzyskać dostęp do wielu kamer w zupełnie różnych lokalizacjach. Modele kamer jednocześnie podłączonych także mogą być zupełnie różne (zewnętrzne, wewnętrzne, obrotowe itp.).

Tym, co wyróżnia oprogramowanie dołączane do prezentowanego modelu jest możliwość obsługi zdalnej aż 128 kamer (64 w jednym oknie - z funkcją przełączania na kolejne 64). Oznacza to, że wraz z kamerą otrzymasz niezwykle perspektywiczny system, który będziesz mógł rozbudowywać w miarę potrzeby!Zaletą kamery jest możliwość dostępu zdalnego również z poziomu wszystkich najpopularniejszych przeglądarek Internetowych (przy wykorzystaniu technologii pracy w chmurze): Internet Explorer oraz Mozilla Firefox (z dodatkiem IE TAB).Co ważne, podgląd obrazu z kamery możesz wyświetlić także na urządzeniach mobilnych! Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację i widzisz, co się dzieje w Twojej firmie. Wspierane systemy operacyjne to Android oraz Apple iOS.

Dzięki tak rozbudowanej funkcjonalności sieciowej dostęp do kamery jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie!* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA KAMERY W SIECI* * *Połączenie z kamerą demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:86, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34568, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IP2302_4MPXpoe ]
modelIP2302_4MPXpoe
kolorkolorowa
producent przetwornikaSONY
przetwornik1/3" Multi Megapixel CMOS
rozdzielczość2688 x 1520 (4 MPX), 2048 x 1536 (3 MPX), 1920 x 1080 (2 MPX)
zoomTAK - cyfrowy
interfejs sieciowyRJ45
obslugiwane protokoly siecioweHTTP/FTP/PPPOE/DDNS/DHCP/ UPNP/TCP/UDP
szybkosc transmisji25 klatek/sek.
zapis sieciowyTAK - oprogramowanie sieciowe CMS, rejestrator obsługujący standard ONVIF
zapis lokalnyTAK
nosnik zapisu lokalnegoHDD
detekcja ruchuTAK
maskowanie stref prywatnosciTAK, 4 pola
wielostrumieniowośćTAK
kompresja videoH.264
port szeregowyRJ45, DC 2,1/5,5
tryb pracyD/N
podczerwien [ilosc diod]36
zasieg podczerwieni [m]35
minimalne oswietlenie [lux]0
obiektyw [mm]Regulowany 2,8 - 12 mm
wymiary [mm]290 x 100 x 115 [mm]
zasilanie [V]12
temperatura pracy [C]-30 - +50
waga [g]1125 [g]
inneP2P - praca w chmurze, zasilanie PoE
Zdjęcia [ IP2302_4MPXpoe ]
IP2302_4MPXpoe

Zewnętrzna kamera IP gwarantująca krystalicznie czysty materiał video w rozdzielczości 4 MPX - nie umknie Ci żaden szczegół!


IP2302_4MPXpoe

Widok z przodu - dzięki 36 zintegrowanym diodom podczerwieni kamera sprawdzi się jako skuteczne narzędzie monitoringu także w zupełnej ciemności!


IP2302_4MPXpoe

Widok z boku - solidnie wykonana, wandaloodporna i hermetyczna obudowa


IP2302_4MPXpoe

Z kamery wyprowadzony jest krótki przewód zakończony gniazdami zasilania (2,1/5,5) oraz sieciowym (RJ-45)


IP2302_4MPXpoe

Graficzne MENU w języku polskim sprawi, że z obsługą kamery nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu


IP2302_4MPXpoe

Rozbudowany harmonogram zapisu pozwala dostosować tryb pracy urządzenia do swoich potrzeb i wymagań


IP2302_4MPXpoe

Ciekawą opcją jest wysyłanie powiadomień mailowych po wykryciu ruchu


IP2302_4MPXpoe

Co ważne, możesz wyregulować niemal wszystkie parametry video, dostosowując obraz do wymagań monitorowanego miejsca


IP2302_4MPXpoe

Prezentowany model współpracuje z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP


IP2302_4MPXpoe

Innowacyjna technologia pracy w chmurze (P2P) zapewni Ci dostęp zdalny do kamery z dowolnego miejsca na świecie BEZ przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji


IP2302_4MPXpoe

Wraz z kamerą otrzymasz dedykowane, bezpłatne oprogramowanie CMS, które umożliwia obsługę wielu urządzeń z tej serii


IP2302_4MPXpoe

Podgląd obrazu z kamery możliwy jest nie tylko przez dedykowany soft, ale również z poziomu przeglądarek Internetowych


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl