LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
46
404
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas


model:
IPREJW4poe


cena brutto: 597.01
cena netto: 485.37


4 - kanałowy rejestrator do kamer IP - wbudowany switch z zasilaniem PoE, wsparcie dla standardu ONVIF, obsługa rozdzielczości FULL HD, program CMS do zarządzania systemem monitoringu GRATISW skrócie [IPREJW4poe]
Profesjonalny rejestrator IP z wbudowanym switchem PoE - idealne zastosowanie do wysokiej jakości systemów monitoringu!

 • możliwość podłączenia 8 kamer w rozdzielczości 960P - HD [1280 x 960] lub 4 kamer w rozdzielczości 1080P - FULL HD [1920 x 1080],
 • standaryzacja z najpopularniejszym standardem ONVIF - możliwość podłączenia większości kamer IP dostępnych na rynku,
 • wbudowany switch z zasilaniem PoE - KONIEC ze zbędnymi kablami, wystarczy, że podłączysz wszystkie kamery do rejestratora za pomocą przewodu sieciowego!
 • rozbudowana funkcjonalność sieciowa - pełny dostęp zdalny przy niemal każdym rodzaju łącza sieciowego,
 • współpraca z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP [np. Neostrada],
 • innowacyjna technologia pracy w chmurze (cloud - P2P) - ZERO konfiguracji sieciowych - wystarczy, że wpiszesz kod autoryzacyjny i możesz
 • możliwość połączenia z rejestratorem za pomocą przeglądarek Internet Explorer
 • podgląd obrazu przez telefony komórkowe/tablety oparte o system Android oraz Apple iOS (iPhone, iPad),
 • oprogramowanie CMS umożliwiające obsługę wielu urządzeń z tej serii GRATIS,
 • porty VGA i HDMI - możliwość podłączenia rejestratora zarówno do standardowych monitorów komputerowych, jak i nowoczesnych telewizorów,
 • intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu,
 • rozbudowany system zarządzania użytkownikami i dostęp do historii zdarzeń - nie umknie Ci żaden szczegół!
 • bogato ilustrowany podręcznik użytkownika w języku polskim i fachowe wsparcie techniczne w cenie!
 • idealne rozwiązanie dla wymagających - prezentowany model przechodzi profesjonalne testy starzeniowe, gwarantujące bezawaryjną, stabilną pracę [więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części opsiu].


Kompresja zapisu obrazu H.264Graficzny interfejs uzytkownikaRozbudowany harmonogram zapisuOprogramowanie CMS do zdalnej obslugi wielu rejestratorowZapis dzwiekuSterowanie kamerami obrotowymi PTZ
Zlacze USB do archiwizacjiObsluga dyskow SATAZapis przed wykryciem ruchuWielostrefowa detekcja ruchuPilot w kompleciePodglad obrazu przez telefony komorkowe
Mysz w kompleciePodglad przez przegladarke IEWyjscie video VGAWyjscie video HDMIPlynny zapisPolskie MENU
      
Informacje podstawowe [IPREJW4poe]
Posiadasz już system kamer IP, ale męczy Cię nagrywanie obrazu na komputerze? A może dopiero myślisz o instalacji kamer cyfrowych i szukasz stabilnego urządzenia rejestrującego? Mamy rozwiązanie dla Ciebie: profesjonalny cyfrowy rejestrator IP!

Prezentowany model to wysokiej jakości rejestrator cyfrowy, w pełni kompatybilny z najpopularniejszym obecnie standardem ONVIF, dzięki czemu współpracuje z dobrej jakości kamerami IP.

Rejestrator pozwala na podłączenie 8 kamer w rozdzielczości 960P - HD [1280 x 960] lub 4 kamer w rozdzielczości 1080P - FULL HD [1920 x 1080]. Co ważne, dla każdego z tych trybów dostępna jest opcja zapisu z prędkością 25 klatek/sekundę, gwarantująca płynny ruch.

Tym, co wyróżnia prezentowany model na tle innych tego typu dostępnych na rynku jest wbudowany switch z zasilaniem PoE. Oznacza to, że w celu uzyskania pełnej funkcjonalności systemu wystarczy podłączenie kamer bezpośrednio do rejestratora za pomocą przewodu sieciowego.


Wydajna, nowoczesna kompresja H.264 sprawia, że nagrany materiał - mimo świetnej jakości - nie zajmie dużo miejsca na dysku.

Co ważne, rejestrator obsługuje tryb REAL TIME, czyli zapis z prędkością 25 klatek/sekundę, który gwarantuje płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch. Prędkość zapisu zależy od strumienia video przekazywanego z kamer [nie wszystkie modele kamer wspierają tryb REAL TIME].

Dużą zaletą tego modelu jest niezwykle intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z którego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu. Co istotne, do rejestratora dołączone są mysz oraz pilot, dzięki czemu możesz wybrać najdogodniejszy dla Ciebie sposób obsługi. Rozbudowany przedni panel z przyciskami funkcyjnymi gwarantuje z kolei szybki dostęp do najważniejszych funkcji.Rejestrator posiada niezwykle rozbudowany system zarządzania użytkownikami. Administrator systemu - posiadający dostęp do wszystkich funkcji - może nie tylko utworzyć kolejnych użytkowników, ale również nadać im różne uprawnienia. Każde konto zabezpieczone jest hasłem, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich cennych danych.Co ważne, administrator posiada dostęp do historii, w której zawarte są informacje o każdej czynności wykonanej na rejestratorze. Ogranicza to jakiekolwiek próby oszustwa ze strony osób zarządzających Twoim monitoringiem.

Tym, co wyróżnia model IPREJW4poe na tle konkurencji jest opcja dostępu zdalnego przez Internet bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych. Rejestrator wykorzystuje innowacyjną w monitoringu wizyjnym technologię pracy w chmurze która umożliwia połączenie z nią przez Internet po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego - zero adresowania, przekierowań portów, czy rejestracji domen!Dzięki technologii chmury [cloud - P2P] zyskujesz opcję dostępu zdalnego zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP!

Ciekawą funkcją - zwłaszcza, że jest to rejestrator dedykowany do kamer MEGApikselowych - jest ZOOM cyfrowy. Pozwala on na powiększenie dowolnego fragmentu obrazu (zarówno "na żywo", jak i już nagranego), dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół!

Prezentowany model współpracuje z dyskami SATA - do rejestratorów polecamy stosowanie dysków AV dedykowanych do pracy ciągłej. Są to dyski wykorzystywane w monitoringu, ponieważ gwarantują poczucie bezpieczeństwa!

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne dyski lidera na rynku - WD serii Purple objęte 3-letnią gwarancją, które oferują unikatową technologię AllFrame - najwyższa niezawodność i poczucie bezpieczeństwa:
 • magazyn danych klasy surveillance ogranicza zjawisko utraty klatek wideo,
 • skonstruowane do rejestracji video w trybie ciągłym 24 godziny/7 dni w tygodniu,
 • zoptymalizowana wydajność współpracy z dużą liczbą kamer,
 • duża liczba jednoczesnych strumieni zapisu,
 • konstrukcja, umożliwiająca pracę w wysokich temperaturach,
 • obniżone zużycie energii, emisji hałasu i poziomu wibracji.Przy zakupie rejestratora z dyskiem zostanie on zamontowany, sformatowany i przetestowany przed wysyłką co da Państwu 100% pewności, że sprzęt będzie niezawodnie pracował przez długie lata.

Odradzamy stosowanie "tanich" dysków komputerowych ze względu na ich bardzo wysoką awaryjność, krótszą gwarancję, wyższy poziom hałasu oraz wysokie ryzyko utraty materiału video w najmniej oczekiwanym momencie. Tego typu dyski montujemy w rejestratorach jedynie na wyraźne życzenie klienta.


* * * REJESTRATOR DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IPREJW4poe]
Wraz z rejestratorem otrzymasz dedykowane do tego modelu oprogramowanie CMS, pozwalające na obsługę zdalną wszystkich rejestratorów z tej serii.Oprócz programu CMS, możesz połączyć się z rejestratorem za pomocą przeglądarekInternet Explorer oraz Mozilla Firefox [przy użyciu nakładki IE TAB] - z dowolnego komputera na świecie!Do rejestratora dołączone jest również oprogramowanie na telefony komórkowe oparte o system Android i Apple iOS (iPhone / iPad).* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA REJESTRATORA W SIECI* * *Połączenie z rejestratorem demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:81, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34567, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IPREJW4poe ]
modelIPREJW4poe
kanały IP8 dla rozdzielczości 960P [1280 x 960], 4 dla rozdzielczości 1080P [1920 x 1080]
rozdzielczość zapisu1920 x 1080, 1280 x 960, 1280 x 720, 960 x 576
audioTAK - sieciowo [dla wybranych modeli kamer]
wyjścia videoVGA, HDMI
szybkość zapisuREAL TIME - płynny ruch
szybkie przewijaniex1, x2, x3, x4
tryb nagrywaniaCiągły, harmonogram, detekcja ruchu [działa z wybranymi modelami kamer]
tryb wyświetlaniaPełnoekranowy, QUAD
detekcjaTAK [dla wybranych modeli kamer]
siatka detekcji16 x 12
tryb pracyPentaplex [podgląd na żywo, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizacja, praca w sieci]
wyszukiwanieZaawansowane - czas, zdarzenie
kompresjaH.264
obsługiwane protokoły siecioweONVIF, NETIP
obsługiwane nośniki1 x HDD SATA [bez limitu pojemności]
archiwizacjaUSB, LAN
interfejs sieciowyRJ45
praca w sieciOprogramowanie CMS, przeglądarka Internetowa
platformy mobilneApple iOS [iPhone / iPad], Android
system operacyjnyLinux
USB2 x 2.0
pilotTAK
myszTAK
wymiary260 x 220 x 45 [mm]
zasilanieDC 52V, 2,5A [zasilacz w komplecie], wbudowany switch PoE do zasilania kamer
temperatura pracy-10 - +50 stopni Celsjusza
Zdjęcia [ IPREJW4poe ]
IPREJW4poe

4 - kanałowy rejestrator z wbudowanym switchem PoE do zasilania kamer - ZERO dodatkowych przewodów!


IPREJW4poe

Widok z boku - konstrukcja obudowy zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, gwarantując stabilną pracę urządzenia


IPREJW4poe

Urządzenie współpracuje z dyskami SATA bez limitu pojemności - mamy odpowiednie modele w sprzedaży


IPREJW4poe

Widok z tyłu - do urządzenia możesz podłączyć 4 kamery sieciowe IP w rozdzielczości FULL HD lub niższej


IPREJW4poe

Rejestrator wyposażony jest w zaawansowany system zarządzania użytkownikami, który zapewni Ci elastyczność oraz bezpieczeństwo danych


IPREJW4poe

Prezentowany model umożliwia zapis materiału z kamer w trybie ciągłym (24/7), harmonogramie (wybrane dni tygodnia i godziny) oraz detekcji ruchu


IPREJW4poe

W przypadku zapisu w detekcji ruchu możesz ustawić nie tylko obszar detekcji, ale również jej czułość


IPREJW4poe

Urządzenie współpracuje z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP


IPREJW4poe

Dzięki funkcji pracy w chmurze (P2P) zyskasz pełny dostęp zdalny BEZ konieczności wykonywania skomplikowanych konfiguracji sieciowych


IPREJW4poe

Zaletą prezentowanego modelu jest możliwość archiwizacji do pliku .AVI, który odtworzysz dowolnym programem multimedialnym


IPREJW4poe

Dostęp zdalny do urządzenia możliwy jest za pomocą najpopularniejszych przeglądarek Internetowych...


IPREJW4poe

...oraz programu CMS, który otrzymasz od nas GRATIS


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl