LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
40
404
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas


model:
IPREJW16proD


cena brutto: 1297
cena netto: 1054.47


16 - kanałowy rejestrator do kamer IP - obsługa do 5 MPX, płynny ruch, standard ONVIF, H.264, zapis video i audio, pełny dostęp zdalnyW skrócie [IPREJW16proD]
Szukasz sprawdzonego urządzenia rejestrującego do kamer IP? Zależy Ci na stabilnej i bezawaryjnej pracy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie!

 • opcja podłączenia 16 kamer w rozdzielczości 1080P [2 MPX - FULL HD] lub 4 kamer IP 5 MPX,
 • dostępny tryb REAL TIME - zapis z prędkością 25 klatek/sekundę, gwarantujący płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch,
 • pełna kompatybilność z najpopularniejszym w monitoringu IP standardem ONVIF - możliwość podłączenia większości klasowych kamer dostępnych na rynku,
 • wydajna, nowoczesna kompresja H.264, dzięki której nagrania - mimo doskonałej jakości i płynności - nie będą zajmowały wiele miejsca na dysku,
 • rozbudowana funkcjonalność sieciowa - współpraca z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP,
 • praca w standardzie WiFi - po zakupieniu dedykowanego modułu zyskujesz możliwość współpracy z Internetem bezprzewodowym - penWIFI - kliknij tutaj
 • innowacyjna technologia pracy w chmurze (P2P) - pełny dostęp zdalny BEZ konieczności przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych,
 • podgląd obrazu przez telefony komórkowe i tablety oparte o systemy Android lub Apple iOS (iPhone/iPad),
 • bezpłatne, intuicyjne oprogramowanie CMS do obsługi sieciowej GRATIS,
 • funkcja ZOOM - u cyfrowego - możliwość powiększenia dowolnego fragmentu obrazu,
 • intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim,
 • estetyczna, kompaktowa obudowa z panelem rozbudowanym o system przycisków funkcyjnych,
 • mysz, pilot oraz zasilacz w zestawie,
 • rozwiązanie dla wymagających - prezentowany model przeszedł zaawansowane badania starzeniowe, symulujące przyspieszone zużycie sprzętu - gwarancja stabilnej pracy przez długie lata.


Kompresja zapisu obrazu H.264Graficzny interfejs uzytkownikaRozbudowany harmonogram zapisuOprogramowanie CMS do zdalnej obslugi wielu rejestratorowZapis dzwiekuSterowanie kamerami obrotowymi PTZ
Zlacze USB do archiwizacjiObsluga dyskow SATAZapis przed wykryciem ruchuWielostrefowa detekcja ruchuPilot w kompleciePodglad obrazu przez telefony komorkowe
Mysz w kompleciePodglad przez przegladarke IEWyjscie video VGAWyjscie video HDMIPlynny zapisPolskie MENU
      
Informacje podstawowe [IPREJW16proD]

Posiadasz już system kamer IP, ale męczy Cię nagrywanie obrazu na komputerze? A może dopiero myślisz o instalacji kamer cyfrowych i szukasz stabilnego urządzenia rejestrującego? Mamy rozwiązanie dla Ciebie: profesjonalny cyfrowy rejestrator IP!

Prezentowany model to wysokiej jakości rejestrator cyfrowy, w pełni kompatybilny z najpopularniejszym obecnie standardem ONVIF, dzięki czemu współpracuje z dobrej jakości kamerami IP.

Rejestrator pozwala na podłączenie 16 kamer IP w rozdzielczości FULL HD lub 4 kamer IP w rozdzielczości 5 MPX.

Wydajna, nowoczesna kompresja H.264 sprawia, że nagrany materiał - mimo świetnej jakości - nie zajmie dużo miejsca na dysku.

Co ważne, rejestrator obsługuje tryb REAL TIME, czyli zapis z prędkością 25 klatek/sekundę, który gwarantuje płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch.

Dużą zaletą tego modelu jest niezwykle intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z którego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu. Co istotne, do rejestratora dołączone są mysz oraz pilot, dzięki czemu możesz wybrać najdogodniejszy dla Ciebie sposób obsługi. Rozbudowany przedni panel z przyciskami funkcyjnymi gwarantuje z kolei szybki dostęp do najważniejszych funkcji.Rejestrator posiada niezwykle rozbudowany system zarządzania użytkownikami. Administrator systemu - posiadający dostęp do wszystkich funkcji - może nie tylko utworzyć kolejnych użytkowników, ale również nadać im różne uprawnienia. Każde konto zabezpieczone jest hasłem, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich cennych danych.Co ważne, administrator posiada dostęp do historii, w której zawarte są informacje o każdej czynności wykonanej na rejestratorze. Ogranicza to jakiekolwiek próby oszustwa ze strony osób zarządzających Twoim monitoringiem.

Tym, co wyróżnia model IPREJW16proD na tle konkurencji jest opcja dostępu zdalnego przez Internet bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych. Rejestrator wykorzystuje innowacyjną w monitoringu wizyjnym technologię pracy w chmurze która umożliwia połączenie z nią przez Internet po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego - zero adresowania, przekierowań portów, czy rejestracji domen!Dzięki technologii chmury [cloud - P2P] zyskujesz opcję dostępu zdalnego zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP!

Tym, co wyróżnia model prezentowany model na tle konkurencji są zaawansowane opcje sieciowe - współpracuje zarówno z łączami klasycznymi (standardowe połączenie kablowe z routerem), jak i bezprzewodowymi. Aby wykorzystać tę drugą opcję wystarczy podłączyć pod port USB dedykowany moduł WiFi (można go u nas dokupić - penWIFI - kliknij tutaj) i dokonać krótkiej konfiguracji - koniec z kablami! Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie ma mozliwości, aby umiejscowić rejestrator w bezpośredniej bliskości routera, a chciałby mieć dostęp zdalny do swojego systemu monitoringu.Ciekawą funkcją - zwłaszcza, że jest to rejestrator dedykowany do kamer MEGApikselowych - jest ZOOM cyfrowy. Pozwala on na powiększenie dowolnego fragmentu obrazu (zarówno "na żywo", jak i już nagranego), dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół!

Kompaktowa, estetyczna obudowa doskonale wkomponuje się w wygląd wszelkiego rodzaju pomieszczeń.

Model IPREJW16proD współpracuje z dyskami SATA - do rejestratorów polecamy stosowanie dysków AV dedykowanych do pracy ciągłej. Są to dyski wykorzystywane w monitoringu, ponieważ gwarantują poczucie bezpieczeństwa!

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne dyski lidera na rynku - WD serii Purple objęte 3-letnią gwarancją, które oferują unikatową technologię AllFrame - najwyższa niezawodność i poczucie bezpieczeństwa:
 • magazyn danych klasy surveillance ogranicza zjawisko utraty klatek wideo,
 • skonstruowane do rejestracji video w trybie ciągłym 24 godziny/7 dni w tygodniu,
 • zoptymalizowana wydajność współpracy z dużą liczbą kamer,
 • duża liczba jednoczesnych strumieni zapisu,
 • konstrukcja, umożliwiająca pracę w wysokich temperaturach,
 • obniżone zużycie energii, emisji hałasu i poziomu wibracji.Przy zakupie rejestratora z dyskiem zostanie on zamontowany, sformatowany i przetestowany przed wysyłką co da Państwu 100% pewności, że sprzęt będzie niezawodnie pracował przez długie lata.

Odradzamy stosowanie "tanich" dysków komputerowych ze względu na ich bardzo wysoką awaryjność, krótszą gwarancję, wyższy poziom hałasu oraz wysokie ryzyko utraty materiału video w najmniej oczekiwanym momencie. Tego typu dyski montujemy w rejestratorach jedynie na wyraźne życzenie klienta.


* * * REJESTRATOR DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IPREJW16proD]

Dużym atutem tego modelu jest rozbudowana funkcjonalność sieciowa, która umożliwia dostęp zdalny z poziomu komputera lub telefonu komórkowego bez konieczności wychodzenia z domu!

Wraz z rejestratorem otrzymasz dedykowane do tego modelu oprogramowanie CMS, pozwalające na obsługę zdalną wielu urządzeń z tej serii. Co ważne, program CMS umożliwia nie tylko zdalny podgląd obrazu na żywo, ale też przegląd archiwum, sterowanie kamerami obrotowymi, przeglądanie historii logowań, zmianę ustawień nagrywania, czy ściąganie zapisanych plików na dysk twardy komputera.Oprócz programu CMS, możesz połączyć się z rejestratorem za pomocą przeglądarek Internetowych Internet Explorer oraz Mozilla Firefox (przy użyciu dodatku IE TAB).

Do rejestratora dołączone jest również oprogramowanie na telefony komórkowe/tablety oparte o system Android oraz Apple iOS (iPhone/iPad).* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA REJESTRATORA W SIECI* * *Połączenie z rejestratorem demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:81, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34567, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IPREJW16proD ]
modelIPREJW16proD
kanały IP16 dla 2 MPX [1920 x 1080], 4 dla 5 MPX [2592 x 1944]
rozdzielczość zapisu2592 x 1944, 2048 x 1536, 1920 x 1080, 1280 x 960, 1280 x 720
audioTAK - sieciowo [dla wybranych modeli kamer]
wyjścia video1 x HDMI, 1 x VGA
szybkość zapisuDostępny tryb REAL TIME [płynny zapis]
szybkie przewijaniex1, x2, x3, x4
tryb nagrywaniaCiągły, harmonogram, detekcja ruchu [dla wybranych modeli kamer]
tryb wyświetlaniaPełnoekranowy, QUAD [tryb podziału]
detekcjaTAK - zaawansowana, 6 poziomów czułości
siatka detekcji16 x 12
tryb pracyPENTAPLEX
wyszukiwanieZaawansowane - czas, zdarzenie
kompresjaH.264
obsługiwane protokoły siecioweONVIF, NETIP
obsługiwane nośniki2 x HDD 3,5"
archiwizacjaLAN, USB
interfejs sieciowyRJ45
praca w sieciTak - przeglądarki Internetowe, program CMS
platformy mobilneAndroid, Apple iOS [iPhone / Android]
RS-485TAK
system operacyjnyLINUX
USB2 x 2.0
pilotTAK
myszTAK
wymiary310 x 215 x 42 [mm]
zasilanieDC 12V, 2A [zasilacz w komplecie]
temperatura pracy-10 - +50
Zdjęcia [ IPREJW16proD ]
IPREJW16proD

16 - kanałowy rejestrator do kamer IP z obsługą rozdzielczości do 5 MPX - nie umknie Ci żaden szczegół!


IPREJW16proD

Widok z boku - solidnie wykonana, metalowa obudowa doskonale wkomponuje się w wygląd wszelkiego rodzaju pomieszczeń


IPREJW16proD

Widok z tyłu - porty i złącza rejestratora


IPREJW16proD

Zaletą prezentowanego modelu jest proste w obsłudze, intuicyjne MENU w języku polskim


IPREJW16proD

Urządzenie posiada zaawansowany system zarządzania użytkownikami - administrator może tworzyć kolejne konta i przypisywać im ograniczone uprawnienia


IPREJW16proD

Rozbudowany harmonogram zapisu pozwala na dostosowanie trybu pracy podłączonych kamer do swoich potrzeb


IPREJW16proD

Z poziomu MENU wybierzesz m.in. strefę, w której ma być wykrywany ruch, jak również jego czułość


IPREJW16proD

Rejestrator współpracuje z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP


IPREJW16proD

Dzięki funkcji pracy w chmurze zyskasz pełny dostęp zdalny do urządzenia BEZ konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych


IPREJW16proD

Funkcja współpracy z WiFi sprawdzi się w każdym miejscu, w którym nie ma możliwości podłączenia rejestratora do routera za pomocą przewodu


IPREJW16proD

Widok okna archiwizacji - ciekawą możliwością jest archiwizacja do pliku .AVI, który odtworzysz dowolnym programem multimedialnym


IPREJW16proD

Dostęp zdalny do rejestratora możliwy jest za pomocą najpopularniejszych przeglądarek Internetowych...


IPREJW16proD

...jak również polskojęzycznego programu CMS, który jest dołączony do kamery


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl