LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
60
404
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas

model:
IPREJT16B


cena brutto: 1197
cena netto: 973.17


16 - kanałowy rejestrator do kamer IP ONVIF - rozdzielczość FULL HD, polskie MENU, dostęp zdalny przez laptopy/telefony i tablety [Android i Apple iOS]W skrócie [IPREJT16B]
 • Rejestracja materiału video z 16 podłączonych kamer w rozdzielczości FULL HD [2 MPX - 1080P] i niższych,
 • Pełna kompatybilność z najpopularniejszym obecnie standardem ONVIF,
 • Zapis z prędkością 25 klatek/sekundę - płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch,
 • Wydajna, nowoczesna kompresja H.264, która gwarantuje, że nagrywany materiał - mimo doskonałej jakości i płynności - nie będzie zajmował wiele miejsca na dysku twardym,
 • Opcja rejestracji dźwięku [sieciowo, dla wybranych modeli kamer],
 • Funkcja VCA - inteligentna analiza obrazu, pozwalająca na wyzwolenie wybranej czynności [zapis, alarm, FTP, PTZ] po pojawieniu się ruchu na wskazanym obszarze lub po przekroczeniu wyznaczonej granicy,
 • Dostęp zdalny zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP [np. Neostrada],
 • BEZPŁATNE oprogramowanie CMS pozwalające na obsługę zdalną wielu rejestratorów jednocześnie,
 • Podgląd obrazu przez telefony komórkowe i tablety oparte o system Android i Apple iOS [iPhone/iPad],
 • Intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu,
 • Obsługa dwóch dysków twardych o pojemności 4 TB każdy,
 • Nowoczesny design - estetyczna obudowa doskonale wkomponuje się w wygląd wszelkiego rodzaju pomieszczeń,
 • Zasilacz oraz mysz GRATIS,
 • Rozwiązanie dla wymagających - prezentowany model przeszedł zaawansowane testy starzeniowe, symulujące przyspieszone zużycie sprzętu, dzięki czemu zyskujesz gwarancję stabilnej, długoletniej pracy.


Kompresja zapisu obrazu H.264Graficzny interfejs uzytkownikaRozbudowany harmonogram zapisuOprogramowanie CMS do zdalnej obslugi wielu rejestratorowZapis dzwiekuSterowanie kamerami obrotowymi PTZ
Zlacze USB do archiwizacjiObsluga dyskow SATAWielostrefowa detekcja ruchuPodglad obrazu przez telefony komorkoweMysz w kompleciePodglad przez przegladarke IE
Wyjscie video VGAWyjscie video HDMIPlynny zapisZapis na dyskach zewnetrznych USBPolskie MENURozdzielczosc zapisu D1 [720x576]
      
Informacje podstawowe [IPREJT16B]
Szukasz solidnego, sprawdzonego narzędzia do zapisu danych z kamer IP? Mamy rozwiązanie dla Ciebie - profesjonalny, cyfrowy rejestrator IPREJT16B!

Rejestrator jest w pełni kompatybilny z najpopularniejszym obecnie standardem ONVIF, dzięki czemu możesz podłączyć do niego zdecydowaną większość wysokiej klasy kamer IP dostępnych na rynku!

Urządzenie obsługuje wszystkie najwyższe stosowane w monitoringu rozdzielczości - FULL HD (1920 x 1080), HD (1280 x 720) oraz D1 (704 x 576). Co ważne, do dyspozycji użytkownika pozostaje tzw. tryb REAL TIME, czyli zapis z prędkością 25 klatek/sek. Dzięki temu obraz będzie płynny i pozbawiony wrażenia poklatkowości.

Wydajna, nowoczesna kompresja H.264 sprawi z kolei, że nagrany materiał - mimo świetnej jakości - nie zajmie dużo miejsca na dysku.

IPREJT16B może również - obok strumienia video - rejestrować dźwięk z podłączonych kamer [dot. wybranych modeli].

Niewątpliwą zaletą prezentowanego modelu jest niezwykle intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu.Tym, co wyróżnia model IPREJT16B na tle innych tego typu urządzeń jest funkcja VCA - inteligentna analiza obrazu, dająca użytkownikom niespotykane dotąd możliwości! Po aktywowaniu VCA możesz zdefiniować obszar [np. drzwi wejściowe do domu] lub wyznaczyć granicę - po pojawieniu się ruchu we wskazanych miejscach rejestrator wyzwoli odpowiednią, wybraną wcześniej czynność. Do wyboru pozostają: rejestracja materiału video, wysyłanie powiadomień FTP lub na E-MAIL, ruch kamery obrotowej w miejsce, w którym był wykryty ruch itp. Teraz nic Ci nie umknie!Co istotne, prezentowany model cechuje się zaawansowaną funkcjonalnością, jeśli chodzi o zarządzanie użytkownikami. Administrator systemu może tworzyć kolejne konta użytkownika [zabezpieczone hasłem] i przypisywać im ograniczone uprawnienia. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nikt niepowołany nie dostanie się do Twoich cennych danych!

IPREJT16B współpracuje z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP. Po podłączeniu go do sieci i krótkiej konfiguracji zyskasz pełny dostęp zdalny z dowolnego miejsca na świecie! Połączenie z urządzeniem możliwe jest za pomocą dedykowanego programu CMS [otrzymasz go GRATIS], przeglądarki Internetowej lub telefonu/tabletu [więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części opisu].IPREJT16B wyposażony jest we wszystkie najważniejsze porty zewnętrzne i złącza:
 • 2 x USB 2.0 - możliwość podłączenia myszki (znajduje się w zestawie) oraz archiwizacji na urządzeniach zewnętrznych typu pendrive,
 • 2 rodzaje wyjść wideo - VGA oraz HDMI - możliwość podłączenia zarówno telewizorów, jak i monitorów,
 • porty alarmowe,
 • port LAN - do podłączenia rejestratora do łącza sieciowego (router),
 • wejście i wyjście AUDIO - do podłączenia głośnika i mikrofonu, co da Ci dostęp do funkcji dwukierunkowej komunikacji głosowej [rozmowy] z kamerami, które tę funkcję wspierają.


Model IPREJT16B współpracuje z dyskami SATA - do rejestratorów polecamy stosowanie dysków AV dedykowanych do pracy ciągłej. Są to dyski wykorzystywane w monitoringu, ponieważ gwarantują poczucie bezpieczeństwa!

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne dyski lidera na rynku - WD serii Purple objęte 3-letnią gwarancją, które oferują unikatową technologię AllFrame - najwyższa niezawodność i poczucie bezpieczeństwa:
 • magazyn danych klasy surveillance ogranicza zjawisko utraty klatek wideo,
 • skonstruowane do rejestracji video w trybie ciągłym 24 godziny/7 dni w tygodniu,
 • zoptymalizowana wydajność współpracy z dużą liczbą kamer,
 • duża liczba jednoczesnych strumieni zapisu,
 • konstrukcja, umożliwiająca pracę w wysokich temperaturach,
 • obniżone zużycie energii, emisji hałasu i poziomu wibracji.Przy zakupie rejestratora z dyskiem zostanie on zamontowany, sformatowany i przetestowany przed wysyłką co da Państwu 100% pewności, że sprzęt będzie niezawodnie pracował przez długie lata.

Odradzamy stosowanie "tanich" dysków komputerowych ze względu na ich bardzo wysoką awaryjność, krótszą gwarancję, wyższy poziom hałasu oraz wysokie ryzyko utraty materiału video w najmniej oczekiwanym momencie. Tego typu dyski montujemy w rejestratorach jedynie na wyraźne życzenie klienta.


* * * REJESTRATOR DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IPREJT16B]
Do rejestratora dołączone jest BEZPŁATNE, intuicyjne oprogramowanie, które - po zainstalowaniu na komputerze - umożliwi połączenie z nim (i innymi urządzeniami sieciowymi z tej serii) i zdalną obsługę. Co ważne, program posiada przejrzyste, graficzne i niezwykle intuicyjne w obsłudze MENU.

Dzięki rozbudowanej funkcjonalności, dedykowany program pozwala nie tylko na podgląd obrazu z kamer "na żywo", ale również ich zaawansowaną konfigurację: dopasowanie jakości i rozdzielczości obrazu, prędkości i innych parametrów zapisu, opcji powiadomień alarmowych itp.

Zaletą prezentowanego modelu jest możliwość dostępu zdalnego również za pomocą przeglądarki internetowej Internet Explorer oraz urządzeń mobilnych opartych o systemy Android i Apple iOS [iPhone/iPad]. Dzięki temu w szybki sposób sprawdzisz, co dzieje się w Twojej firmie/biurze/domu - bez konieczności instalacji oprogramowania na komputerze! Teraz nic Ci nie umknie!

Parametry techniczne [ IPREJT16B ]
modelIPREJT16B
kanały IP16
rozdzielczość zapisu1920 x 1080, 1280 x 720, 704 x 576
audioTAK - sieciowo [dot. wybranych modeli kamer]
wyjścia videoVGA, HDMI
szybkość zapisu25 klatek/sekundę [REAL TIME - płynny ruch]
szybkość odtwarzaniaREAL TIME - płynny ruch
szybkie przewijaniex2, x10
tryb nagrywaniaCiągły, harmonogram, detekcja, alarm
tryb wyświetlaniaPełnoekranowy, QUAD
detekcjaTAK [dot. wybranych modeli kamer]
siatka detekcji22 x 18
wyszukiwanieZaawansowane - czas, zdarzenie
kompresjaH.264
obsługiwane protokoły siecioweTCP/UDP/HTTP/MULTICAST/UPNP/DHCP/DDNS/NFS/NTP/HTTPS/RTSP/SADP
obsługiwane nośniki2 x HDD 3,5" [max. 4 TB każdy]
archiwizacjaUSB, LAN
wejścia alarmoweTAK - 1x
interfejs sieciowyRJ45
praca w sieciTAK - oprogramowanie CMS, przeglądarka Internet Explorer
platformy mobilneAndroid, Apple iOS [iPhone, iPad]
system operacyjnyLINUX
USBTAK - 2x
myszTAK
wymiary340 x 286 x 50 [mm]
waga2775 [g]
zasilanieDC 12V, 5A
temperatura pracy-10 - +50
Zdjęcia [ IPREJT16B ]
IPREJT16B

16 - kanałowy, profesjonalny rejestrator do kamer IP FULL HD pracujących w standardzie ONVIF


IPREJT16B

Widok z przodu - solidnie wykonana, estetyczna obudowa doskonale wkomponuje się w wygląd wszelkiego rodzaju pomieszczeń


IPREJT16B

Widok z boku - konstrukcja rejestratora zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, co zapobiega przegrzewaniu podzespołów i gwarantuje stabilną pracę urządzenia


IPREJT16B

Widok z tyłu - porty i złącza rejestratora


IPREJT16B

Urządzenie wyposażone jest w intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu


IPREJT16B

Prezentowany model - dzięki pełnej kompatybilności ze standardem ONVIF - obsługuje zdecydowaną większość klasowych kamer IP dostępnych na rynku


IPREJT16B

Dzięki kilku dostępnym trybom zapisu bez problemu dostosujesz system monitoringu do swoich potrzeb i wymagań


IPREJT16B

Rejestrator współpracuje z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP [np. Neostrada]


IPREJT16B

Widok MENU odtwarzania nagrań


IPREJT16B

Wraz z urządzeniem otrzymasz bezpłatne, intuicyjne oprogramowanie CMS do obsługi sieciowej urządzeń z tej serii


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl