LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
242
493
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas


model:
IP2302FULLHDpoe


cena brutto: 877
cena netto: 713.01


Zewnętrzna kamera kompaktowa IP FULL HD - przetwornik SONY EXMOR, 42 diody podczerwieni, regulowany obiektyw 2,8 - 12 mm, IP66, zasilanie PoEW skrócie [IP2302FULLHDpoe]
Poszukujesz skutecznego narzędzia do monitoringu wizyjnego, które zapewni Ci wysokiej jakości obraz? Zależy Ci na uzyskaniu niepodważalnego materiału dowodowego? Doskonale trafiłeś - mamy rozwiązanie dla Ciebie!
 • Nowej generacji przetwornik SONY EXMOR - krystalicznie czysty materiał video w rozdzielczości 1080P [FULL HD],
 • Regulowany obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm - możliwość dopasowania kąta widzenia i ostrości do potrzeb konkretnej lokalizacji,
 • Szeroki zakres regulacji - od 20 do 90 stopni - to Ty decydujesz, jak szeroko ma "widzieć" kamera,
 • Funkcja ZOOM-u cyfrowego - opcja powiększenia dowolnego fragmentu obrazu "na żywo" oraz podczas odtwarzania archiwum - nie umknie Ci żaden szczegół!
 • 36 zintegrowanych diod podczerwieni - skuteczny monitoring w nocy na odległość do 40 metrów,
 • Pełna kompatybilność ze standardem ONVIF - współpraca z klasowymi rejestratorami IP [mamy je w sprzedaży],
 • Innowacyjna technologia pracy w chmurze - pełny dostęp zdalny z dowolnego miejsca na świecie BEZ konieczności przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych,
 • Możliwość połączenia za pomocą komputerów oraz telefonów / tabletów opartych o systemy Android i Apple iOS [iPhone, iPad]
 • Opcja zasilania PoE bezpośrednio z routerów i switchy, które posiadają taką opcję,
 • Profesjonalny, polskojęzyczny program CMS do zarządzania kamerami IP GRATIS,
 • Solidnie wykonana, metalowa i wandaloodporna obudowa,
 • Norma szczelności IP66 - pełna odporność na działanie warunków atmosferycznych,
 • Zestaw kołków i wkrętów montażowych GRATIS,
 • Rozwiązanie dla wymagających - prezentowany model przeszedł zaawansowane badania starzeniowe, symulujące przyspieszone zużycie sprzętu - gwarancja stabilnej, długoletniej pracy!


Rozdzielczosc kamery FULL HDObiektyw regulowany 2,8-12mmRecznie regulowany ZOOMKamera kolorowaCzulosc kamery 0 LUXKamera posiada tryb nocny - diody IR
      
Informacje podstawowe [IP2302FULLHDpoe]
Prezentowany model powstał w oparciu o markowy przetwornik SONY EXMOR, stanowiący gwarancję nie tylko doskonałej jakości materiału video w rozdzielczości FULL HD [1920 x 1080], ale również stabilnej pracy przez długie lata. Co istotne, kamera pracuje w trybie REAL TIME, tzn. przekazuje obraz z prędkością 25 klatek / sekundę, dzięki czemu jest on płynny i pozbawiony wrażenia poklatkowości.

Kamera wspiera standard ONVIF, dzięki czemu jest kompatybilna z wysokiej klasy rejestratorami IP. W swojej ofercie posiadamy odpowiednie modele rejestratorów na 4, 8, 16, 24, 32 i 40 kamer!

Tym, co wyróżnia kamerę na tle innych tego typu dostępnych na rynku jest rozbudowana funkcjonalność sieciowa - kamera współpracuje z Internetem zarówno o stałym, jak i zmiennym adresie IP.Innowacyjna technologia pracy w chmurze [P2P] zapewni Ci dostęp zdalny do kamer z dowolnego miejsca na świecie BEZ konieczności przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych. Aby uzyskać połączenie z kamerą wystarczy wpisać unikalny kod autoryzacyjny - ZERO adresowania, ZERO przekierowań portów, ZERO rejestracji domen. Oczywiście dla bardziej zaawansowanych użytkowników istnieje opcja standardowej konfiguracji sieciowej.Wraz z kamerą otrzymasz rozbudowane oprogramowanie CMS do obsługi zdalnej urządzeń z tej serii. Program jest graficzny i niezwykle intuicyjny, a dodatkowo posiada MENU w języku polskim, dzięki czemu z jego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu. Dodatkowe ułatwienie stanowi bogato ilustrowany podręcznik użytkownika oraz filmy instruktażowe dołączone do każdego zamówienia.Program oferuje kilka trybów pracy - ciągły [24 / 7], harmonogram [zapis w wybranych dniach tygodnia i godzinach], detekcja ruchu [rejestracja po wykryciu ruchu przed kamerą].Na uwagę w prezentowanym modelu zasługują również:
 • szklany, wysokiej klasy obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm, dzięki któremu dostosujesz kąt widzenia i ostrość do swoich potrzeb. Zakres regulacji jest bardzo szeroki i wynosi - 20 - 90 stopni,
 • 36 zintegrowanych diod podczerwieni, pozwalających na uzyskanie czystego, wyraźnego materiału video w nocy na odległość do 40 metrów - nie umknie Ci żaden szczegół!
 • opcja zasilania PoE z routerów i switchy wspierających ten standard - dzięki temu unikniesz dodatkowych przewodów zasilających!

* * * KAMERA DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IP2302FULLHDpoe]
Do kamery dołączone jest BEZPŁATNE, stabilnie działające oprogramowanie które po zainstalowaniu na dowolnym komputerze pozwala na połączenie się z kamerą (kamerami) i pełną jej obsługę. Oprogramowanie posiada graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim. Dzięki jego rozbudowanej funkcjonalności masz możliwość nie tylko podglądu obrazu z kamer na żywo, ale również zaawansowanej konfiguracji kamer: dopasowania jakości obrazu, dostrojenia kolorów, szybkości transmisji, ustawienia parametrów zapisu i wiele innych.

Dołączone oprogramowanie współpracuje z niemal wszystkimi kamerami IP w naszej ofercie działającymi w standardzie ONVIF!

Oznacza to, że poprzez jeden program można uzyskać dostęp do wielu kamer w zupełnie różnych lokalizacjach. Modele kamer jednocześnie podłączonych także mogą być zupełnie różne (zewnętrzne, wewnętrzne, obrotowe itp.).

Tym, co wyróżnia oprogramowanie dołączane do modelu IP2302FULLHDpoe jest możliwość obsługi zdalnej aż 128 kamer (64 w jednym oknie - z funkcją przełączania na kolejne 64). Oznacza to, że wraz z kamerą otrzymasz niezwykle perspektywiczny system, który będziesz mógł rozbudowywać w miarę potrzeby!Zaletą modelu IP2302FULLHDpoe jest możliwość dostępu zdalnego również z poziomu przeglądarek Internet Explorer oraz Mozilla Firefox (po zainstalowaniu bezpłatnego, ogólnodostępnego dodatku IE TAB). Co ważne, za ich pomocą masz dostęp zarówno do podglądu na żywo, jak również wszystkich opcji zapisu i parametrów obrazu.Co ważne, podgląd obrazu z kamery IP2302FULLHDpoe możesz wyświetlić także na urządzeniach mobilnych! Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację i widzisz, co się dzieje w Twojej firmie. Wspierane systemy operacyjne to Apple oraz Android iOS.

Dzięki tak rozbudowanej funkcjonalności sieciowej dostęp do kamery jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie!* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA KAMERY W SIECI* * *Połączenie z kamerą demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:86, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34568, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IP2302FULLHDpoe ]
modelIP2302FULLHDpoe
kolorkolorowa
producent przetwornikaSONY
przetwornik1/3" CMOS SONY EXMOR
rozdzielczość1920 x 1080, 1280 x 960, 704 x 576
zoomTAK - cyfrowy
interfejs sieciowyRJ45
obslugiwane protokoly siecioweHTTP/FTP/PPPOE/DDNS/DHCP/ UPNP/TCP/UDP
szybkosc transmisji25 klatek/sek. przy max. rozdzielczości
zapis sieciowyTAK - oprogramowanie sieciowe CMS, rejestrator obsługujący standard ONVIF
zapis lokalnyTAK
nosnik zapisu lokalnegoHDD
detekcja ruchuTAK
maskowanie stref prywatnosciTAK, 4 pola
wielostrumieniowośćTAK
kompresja videoH.264
port szeregowyRJ45, gniazdo zasilania DC 2,1 / 5,5
tryb pracyDZIEŃ / NOC
podczerwien [ilosc diod]36
zasieg podczerwieni [m]35
minimalne oswietlenie [lux]0
obiektyw [mm]Regulowany 2,8 - 12
wymiary [mm]300 x 85 x 105
zasilanie [V]DC 12V, możliwość zasilania PoE
temperatura pracy [C]-30 - +50
waga [g]1120
inneP2P - praca w chmurze
Zdjęcia [ IP2302FULLHDpoe ]
IP2302FULLHDpoe

Zewnętrzna kamera sieciowa IP FULL HD z przetwornikiem SONY EXMOR - gwarancja niepodważalnego materiału dowodowego


IP2302FULLHDpoe

Widok z boku - solidnie wykonana, wandaloodporna i przystosowana do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych obudowa


IP2302FULLHDpoe

Widok z przodu - dzięki 42 diodom podczerwieni kamera przekazuje czysty i wyraźny materiał video nawet w zupełnej ciemności


IP2302FULLHDpoe

Intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim sprawia, że z obsługą kamery nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu


IP2302FULLHDpoe

Rozbudowany harmonogram zapisu pozwala dostosować tryb pracy kamery do swoich potrzeb


IP2302FULLHDpoe

Prezentowany model posiada bardzo rozbudowane funkcje detekcji ruchu


IP2302FULLHDpoe

Urządzenie przesyła sygnał w jakości FULL HD z prędkością 25 klatek / sekundę, dzięki czemu obraz jest płynny i pozbawiony wrażenia poklatkowości


IP2302FULLHDpoe

Z poziomu MENU dokonamy konfiguracji wszystkich parametrów obrazu


IP2302FULLHDpoe

Urządzenie współpracuje z Internetem zarówno o stałym, jak i zmiennym adresie IP


IP2302FULLHDpoe

Dzięki funkcji pracy w chmurze zyskasz pełny dostęp zdalny BEZ konieczności przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych


IP2302FULLHDpoe

Wraz z kamerą otrzymasz bezpłatne oprogramowanie CMS do zarządzania


IP2302FULLHDpoe

Połączenie z kamerą możliwe jest nie tylko przez komputery [za pomocą programu CMS lub przeglądarek Internetowych], ale też telefonów i tabletów


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl