LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
75
427
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas

model:
IP2301FULLHDpoeS


cena brutto: 797
cena netto: 647.97


Zewnętrzna kamera IP FULL HD z wbudowanym modułem PoE - przetwornik SONY EXMOR, 72 diody podczerwieni STARLIGHT, regulowany obiektyw 2,8 - 12 mm, IP66W skrócie [IP2301FULLHDpoeS]
Szukasz sprawdzonej, zewnętrznej kamery IP, która zapewni Ci niepodważalny materiał dowodowy? Zależy Ci na uzyskaniu czytelnego materiału video zarówno w dzień, jak i w nocy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie!
 • Nowej generacji przetwornik 1/3" CMOS SONY EXMOR - gwarancja stabilnej, niezawodnej pracy przez wiele lat!
 • Rozdzielczość FULL HD [1080P] - krystalicznie czysty i niezwykle wyraźny obraz,
 • Tryb REAL TIME - kamera przekazuje materiał video z prędkością 25 klatek/sekundę, dzięki czemu jest on płynny,
 • Pełna standaryzacja z najpopularniejszym obecnie systemem ONVIF zapewni Ci kompatybilność z urządzeniami trzecimi, m.in. klasowymi rejestratorami IP [posiadamy odpowiednie modele w sprzedaży],
 • Możliwość pracy zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP [np. Neostrada],
 • P2P - technologia pracy w chmurze - dostęp zdalny za pomocą kodu autoryzacyjnego, bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji,
 • Opcja połączenia z dowolnego miejsca na świecie za pomocą laptopów/komputerów (program CMS dołączony na płycie lub przeglądarka IE/Mozilla Firefox) oraz telefonów komórkowych i tabletów opartych o system Android i Apple iOS (iPhone/iPad),
 • Kilka trybów zapisu do wyboru (ciągły, w harmonogramie, po wykryciu ruchu) - dostosuj system monitoringu do swoich potrzeb!
 • Wydajna, pozwalająca oszczędzić miejsce na dysku twardym kompresja H.264,
 • 72 wbudowane diody podczerwieni - skuteczny monitoring w nocy na odległość 70 metrów,
 • Technologia Starlight - kamera cechuje się wysoką czułością [0,00001 luxa] i widzi w kolorze, gdy inne modele przełączają się na podczerwień, a po włączeniu diod IR przekazuje znacznie bardziej zbalansowany materiał video, niż inne kamery dostępne na rynku,
 • Regulowany obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm - możliwość dostosowania zarówno kąta widzenia, jak i ostrości do potrzeb konkretnej lokalizacji,
 • Wbudowany moduł PoE - opcja zasilania bezpośrednio ze switchów / routerów wspierających ten standard - zero dodatkowych przewodów!
 • Graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim - banalnie prosta konfiguracja i obsługa,
 • Solidnie wykonana, wandaloodporna i hermetyczna (IP66) obudowa,
 • Idealne rozwiązanie dla wymagających - prezentowany model przechodzi zaawansowane, profesjonalne testy starzeniowe, gwarantujące stabilną i bezawaryjną pracę przez długie lata.


Rozdzielczosc kamery FULL HDObiektyw regulowany 2,8-12mmRecznie regulowany ZOOMKamera kolorowaCzulosc kamery 0 LUXKamera posiada tryb nocny - diody IR
      
Informacje podstawowe [IP2301FULLHDpoeS]
Prezentowany model to nowej generacji, zewnętrzna kamera IP oparta o markowy przetwornik 1/3" SONY EXMOR. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy podzespołów zyskujesz nie tylko krystalicznie czysty, płynny materiał video w rozdzielczości FULL HD, ale również pewność stabilnej i niezawodnej pracy przez wiele lat!

Instalacja kamery jest banalnie prosta - wymaga jedynie połączenia jej z łączem internetowym (router/switch) za pomocą przewodu sieciowego. Po prostej konfiguracji urządzenia [adres IP lub w przypadku zmiennego adresu - nazwa domeny] istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie!Tym, co wyróżnia model IP2301FULLHDpoeS na tle konkurencji jest opcja dostępu zdalnego przez Internet bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych. Kamera wykorzystuje innowacyjną w monitoringu wizyjnym technologię pracy w chmurze która umożliwia połączenie z nią przez Internet po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego - zero adresowania, przekierowań portów, czy rejestracji domen!Do kamery dołączone jest bezpłatne, intuicyjne oprogramowanie w języku polskim do obsługi wszystkich urządzen sieciowych z tej serii. Dzięki przejrzystemu, graficznemu MENU z jego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu.Oprogramowanie oferuje kilka trybów zapisu, regulowanych niezależnie dla każdej z kamer - to Ty decydujesz, kiedy ma być nagrywany obraz: w zapisie ciągłym (24/7), określonych godzinach (harmonogram), czy tylko po wykryciu ruchu (detekcja).W kamerze została zastosowana innowacyjna technologia Starlight, która zapewni Ci doskonałej jakości materiał video w słabych warunkach oświetleniowych. Oto dlaczego:
 • technologia Starlight sprawia, że kamera jest niezwykle czuła [0,00001 luxa], dzięki czemu przekazuje kolorowy obraz nawet przy minimalnej ilości światła. Prezentowany model widzi kolorowo nawet wówczas gdy inne kamery przełączają się już w tryb nocny!
 • po włączeniu diod IR [gdy oświetlenie będzie mniejsze, niż 0,00001 luxa] kamera przekazuje zbalansowany, czysty i wyraźny materiał video. Oznacza to, że nawet w zupełnej ciemności nie umknie Ci żaden szczegół!

kliknij, aby powiększyć


Na uwagę zasługuje szklany, wysokiej klasy obiektyw o regulowanej ogniskowej 2,8 - 12 mm, za pomocą którego dostosujesz kąt widzenia i ostrość do potrzeb konkretnej lokalizacji. Co istotne, zakres regulacji jest duży - od 20 do 90 stopni.

Co istotne, prezentowany model został wyposażony w moduł zasilania PoE, dzięki czemu możesz ją zasilać bezpośrednio z routerów lub switchy wspierających ten standard - zero dodatkowych przewodów prądowych!
* * * KAMERA DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IP2301FULLHDpoeS]
Do kamery dołączone jest BEZPŁATNE, stabilnie działające oprogramowanie które po zainstalowaniu na dowolnym komputerze pozwala na połączenie się z kamerą (kamerami) i pełną jej obsługę. Oprogramowanie posiada graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim. Dzięki jego rozbudowanej funkcjonalności masz możliwość nie tylko podglądu obrazu z kamer na żywo, ale również zaawansowanej konfiguracji kamer: dopasowania jakości obrazu, dostrojenia kolorów, szybkości transmisji, ustawienia parametrów zapisu i wiele innych.

Dołączone oprogramowanie współpracuje z niemal wszystkimi kamerami IP w naszej ofercie działającymi w standardzie ONVIF!

Oznacza to, że poprzez jeden program można uzyskać dostęp do wielu kamer w zupełnie różnych lokalizacjach. Modele kamer jednocześnie podłączonych także mogą być zupełnie różne (zewnętrzne, wewnętrzne, obrotowe itp.).

Tym, co wyróżnia oprogramowanie dołączane do modelu IP2301FULLHD jest możliwość obsługi zdalnej aż 128 kamer (64 w jednym oknie - z funkcją przełączania na kolejne 64). Oznacza to, że wraz z kamerą otrzymasz niezwykle perspektywiczny system, który będziesz mógł rozbudowywać w miarę potrzeby!Zaletą kamery jest możliwość dostępu zdalnego również z poziomu przeglądarek Internet Explorer oraz Mozilla Firefox (po zainstalowaniu bezpłatnego, ogólnodostępnego dodatku IE TAB). Co ważne, za ich pomocą masz dostęp zarówno do podglądu na żywo, jak również wszystkich opcji zapisu i parametrów obrazu.Co ważne, podgląd obrazu z kamery możesz wyświetlić także na urządzeniach mobilnych! Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację i widzisz, co się dzieje w Twojej firmie. Wspierane systemy operacyjne to Android oraz Apple iOS.

Dzięki tak rozbudowanej funkcjonalności sieciowej dostęp do kamery jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie!* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA KAMERY W SIECI* * *Połączenie z kamerą demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:86, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34568, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IP2301FULLHDpoeS ]
modelIP2301FULLHDpoeS
kolorkolorowa
producent przetwornikaSONY
przetwornik1/3" CMOS SONY EXMOR
rozdzielczość1920 x 1080, 1280 x 960, 704 x 576
zoomTAK - cyfrowy
interfejs sieciowyRJ45
obslugiwane protokoly siecioweHTTP/FTP/PPPOE/DDNS/DHCP/ UPNP/TCP/UDP
szybkosc transmisji25 klatek/sek. przy max. rozdzielczości
zapis sieciowyTAK - oprogramowanie sieciowe CMS, rejestrator obsługujący standard ONVIF
zapis lokalnyTAK
nosnik zapisu lokalnegoHDD
detekcja ruchuTAK
maskowanie stref prywatnosciTAK, 4 pola
wielostrumieniowośćTAK
kompresja videoH.264, H.265
port szeregowyRJ45, DC 2,1/5,5
tryb pracyD/N
podczerwien [ilosc diod]72 [technologia Starlight]
zasieg podczerwieni [m]70
minimalne oswietlenie [lux]0
obiektyw [mm]Regulowany 2,8 - 12 mm
wymiary [mm]280 x 110 x 100
zasilanie [V]DC 12V, opcja zasilania PoE bezpośrednio ze switchy oraz routerów wspierających ten standard
temperatura pracy [C]-30 - +50
waga [g]1120
inneP2P - praca w chmurze [cloud], technologia Starlight
Zdjęcia [ IP2301FULLHDpoeS ]
IP2301FULLHDpoeS

Zewnętrzna kamera IP FULL HD z podczerwienią Starlight - doskonałej jakości obraz zarówno w dzień, jak i w nocy


IP2301FULLHDpoeS

Widok z boku - solidnie wykonana, wandaloodporna i przystosowana do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych obudowa


IP2301FULLHDpoeS

Widok z tyłu - wielostopniowo regulowany uchwyt umożliwia montaż kamery w niemal dowolnym położeniu


IP2301FULLHDpoeS

MENU kamery oferuje kilka trybów zapisu - ciągły (24/7), harmonogram i detekcja ruchu


IP2301FULLHDpoeS

Okno konfiguracji detekcji ruchu - w przypadku zapisu w tym trybie możesz wskazać siatkę detekcji oraz jej czułość


IP2301FULLHDpoeS

Z poziomu MENU w szybki sposób dostosujesz parametry obrazu do swoich potrzeb i wymagań


IP2301FULLHDpoeS

Kamera współpracuje z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP


IP2301FULLHDpoeS

Dzięki funkcji pracy w chmurze (P2P) zyskasz pełny dostęp zdalny BEZ konieczności przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych


IP2301FULLHDpoeS

Połączenie z kamerą możliwe jest zarówno z poziomu dedykowanego programu CMS...


IP2301FULLHDpoeS

...jak i przeglądarek Internetowych


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl