LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
98
476
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas


model:
IP2500_4MPXaudiopoe


cena brutto: 787
cena netto: 639.84


Wewnętrzna kamera kopułkowa 4 MPX - krystalicznie czysty obraz dzięki przetwornikowi SONY EXMOR, regulowany obiektyw 2,8 - 12 mm, 30 diod IR, wbudowany mikrofon (audio)W skrócie [IP2500_4MPXaudiopoe]
Myślałeś o modernizacji swojego systemu monitoringu i przejścia na cyfrowy system IP, ale przerażały Cię koszty? A może dopiero rozpoczynasz przygodę z telewizją przemysłową i chciałbyś mieć system oparty o najnowsze rozwiązania technologiczne? Mamy rozwiązanie dla Ciebie - standard IP 4 MPX w doskonałej cenie!
 • Nowoczesny, markowy przetwornik 1/3" SONY EXMOR - gwarancja stabilnej, długoletniej pracy
 • Jakość 4 MPX (2688 x 1520) - czysty, wyraźny obraz i doskonały materiał dowodowy,
 • Dostępne również niższe rozdzielczości (3 MPX, FULL HD i HD) - możliwość dostosowania jakości obrazu do swoich potrzeb,
 • Opcja pracy w trybie REAL TIME (zapis materiału video z prędkością 25 klatek/sekundę) - PŁYNNY RUCH,
 • Wbudowany mikrofon - możliwość rejestracji dźwięku z miejsca, w którym jest zamontowana kamera,
 • Standaryzacja z najpopularniejszym stosowanym w monitoringu IP systemem ONVIF
 • Możliwość pracy zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP [np. Neostrada]
 • Technologia pracy w chmurze - dostęp zdalny bez jakiejkolwiek konfiguracji sieciowej!
 • Kilka trybów zapisu do wyboru (ciągły, w harmonogramie, po wykryciu ruchu) - dostosuj system monitoringu do swoich potrzeb!
 • Wydajna, pozwalająca oszczędzić miejsce na dysku twardym kompresja H.264
 • 30 zintegrowanych diod podczerwieni - skuteczny monitoring w nocy na odległość 25 metrów
 • Regulowany obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm - doskonałej jakości, nieprześwietlony obraz oraz możliwość dostosowania kąta widzenia i ostrości do potrzeb konkretnej lokalizacji
 • Bezpłatne, rozbudowane oprogramowanie do obsługi kamer opartych o standard ONVIF GRATIS
 • Wbudowany moduł PoE - opcja zasilania bezpośrednio ze switchów / routerów wspierających ten standard - zero dodatkowych przewodów!
 • Graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim - banalnie prosta konfiguracja
 • Obsługa wielu standardów sieciowych - HTTP/PPOE/FTP/DDNS/DHCP/UPNP/TCP/UDP
 • Solidnie wykonana, estetyczna obudowa kopułkowa, przeznaczona do zastosowań wewnątrz pomieszczeń,
 • Rozwiązanie dla wymagających - prezentowany model przeszedł zaawansowane badania starzeniowe symulujące przyspieszone zużycie sprzętu - gwarancja stabilnej, długoletniej pracy!


Rozdzielczosc kamery FULL HDObiektyw regulowany 2,8-12mmRecznie regulowany ZOOMKamera kolorowaKamera z wbudowanym mikrofonemCzulosc kamery 0 LUX
Kamera posiada tryb nocny - diody IR     
Informacje podstawowe [IP2500_4MPXaudiopoe]
Prezentowany model to jedyna w swoim zakresie cenowym profesjonalna kamera cyfrowa o tak wysokich parametrach. Solidne wykonanie oraz zastosowanie podzespołów opartych o przetwornik firmy SONY gwarantują stabilną pracę oraz dużą żywotność kamery. Co ważne - dzięki rozdzielczości 4 MEGApiksele (dostępne są też niższe - 3 MPX, FULL HD i HD) - zyskujesz pewność krystalicznie czystego obrazu, a tym samym niepodwalnego materiału dowodowego. Wbudowany mikrofon daje Ci z kolei możliwość rejestracji dźwięku z miejsca, w którym zamontowana jest kamera.

Instalacja kamery jest banalnie prosta - wymaga jedynie połączenia jej z łączem internetowym (router/switch) za pomocą przewodu sieciowego. Po prostej konfiguracji urządzenia [adres IP lub w przypadku zmiennego adresu - nazwa domeny] istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie!

Co ważne, kamera posiada wbudowany WEBSERWER, dzięki czemu stanowi samodzielne, niezależne narzędzie monitoringu. Jest to doskonała alternatywa dla systemów analogowych, które posiadają bardziej ograniczoną funkcjonalność i co najważniejsze, obsługują dużo niższe rozdzielczości.Tym, co wyróżnia prezentowany model na tle konkurencji jest opcja dostępu zdalnego przez Internet bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych. Kamera wykorzystuje innowacyjną w monitoringu wizyjnym technologię pracy w chmurze która umożliwia połączenie z nią przez Internet po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego - zero adresowania, przekierowań portów, czy rejestracji domen!Do kamery dołączone jest bezpłatne oprogramowanie w języku polskim w pełni kompatybilne z najpopularniejszymi wersjami systemu Windows. Dzięki przejrzystemu, graficznemu MENU z jego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu.Oprogramowanie oferuje kilka trybów zapisu, regulowanych niezależnie dla każdej z kamer - to Ty decydujesz, kiedy ma być nagrywany obraz: w zapisie ciągłym (24/7), określonych godzinach (harmonogram), czy tylko po wykryciu ruchu (detekcja).Nowoczesna, bardzo wydajna kompresja H.264 sprawia, że nagrania - mimo doskonałej jakości i idealnej płynności - nie będą zajmowały dużo miejsca na dysku!Ciekawą funkcjonalnością, niedostępną w przypadku większości kamer w tym przedziale cenowym, jest możliwość konfiguracji wysyłania zdjęć na skrzynkę mailową lub serwer FTP po wykryciu ruchu przed kamerami. Dzięki temu otrzymasz powiadomienie niezwłocznie po wystąpieniu zdarzenia i w razie potrzeby możesz podjąć natychmiastową reakcję!Kamera została wyposażona w aż 30 diod podczerwieni, dzięki czemu stanowi skuteczne narzędzie monitoringu również w zupełnej ciemności. Zasięg widzenia w nocy to ok. 25 metrów.

Co ważne, prezentowany model posiada wbudowany moduł moduł PoE [Power of Ethernet], który umożliwia zasilanie kamery bezpośrednio z routerów / switchy wspierających ten standard - ZERO dodatkowych przewodów prądowych!

Co istotne, kamera posiada regulowany obiektyw o ogniskowej 2,8 - 12 mm, który pozwala na dostosowanie zarówno kąta widzenia, jak i ostrości do potrzeb konkretnej lokalizacji. Zakres regulacji jest niezwykle duży: od bardzo wąskiego kąta widzenia (ok. 20 stopni) po szeroki (ok. 90 stopni).

Dzięki estetycznej, kopułkowej obudowie oraz wysokim parametrom pracy kamera stanowi doskonałe narzędzie nadzoru, sprawdzające się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach biurowych, magazynowych, czy sklepowych.
* * * KAMERA DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IP2500_4MPXaudiopoe]
Wraz z kamerą otrzymasz rozbudowane oprogramowanie CMS służące do obsługi urządzeń z tej serii. Co ważne, z poziomu programu uzyskujesz dostęp nie tylko do podgladu materiału video "na żywo", ale również wszystkich opcji konfiguracyjnych.

Dołączone oprogramowanie współpracuje z niemal wszystkimi kamerami IP w naszej ofercie działającymi w standardzie ONVIF!

Oznacza to, że poprzez jeden program można uzyskać dostęp do wielu kamer w zupełnie różnych lokalizacjach. Modele kamer jednocześnie podłączonych także mogą być zupełnie różne (zewnętrzne, wewnętrzne, obrotowe itp.).

Tym, co wyróżnia oprogramowanie dołączane do modelu IP2306FULLHDpoe jest możliwość obsługi zdalnej aż 128 kamer (64 w jednym oknie - z funkcją przełączania na kolejne 64). Oznacza to, że wraz z kamerą otrzymasz niezwykle perspektywiczny system, który będziesz mógł rozbudowywać w miarę potrzeby!Zaletą kamery jest możliwość dostępu zdalnego również z poziomu przeglądarek Internet Explorer oraz Mozilla Firefox (po zainstalowaniu bezpłatnego, ogólnodostępnego dodatku IE TAB). Co ważne, za ich pomocą masz dostęp zarówno do podglądu na żywo, jak również wszystkich opcji zapisu i parametrów obrazu.Co ważne, podgląd obrazu z prezentowanego modelu uzyskasz także na urządzeniach mobilnych! Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację i widzisz, co się dzieje w Twojej firmie. Wspierane systemy operacyjne to Apple oraz Android iOS.

Dzięki tak rozbudowanej funkcjonalności sieciowej dostęp do kamery jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie!* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA KAMERY W SIECI* * *Połączenie z kamerą demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:86, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34568, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IP2500_4MPXaudiopoe ]
modelIP2500_4MPXaudiopoe
kolorkolorowa
producent przetwornikaSONY
przetwornik1/3" CMOS SONY EXMOR
rozdzielczość2688 x 1520, 2048 x 1536, 1920 x 1080
zoomTAK - cyfrowy
interfejs sieciowyRJ45
obslugiwane protokoly siecioweHTTP/FTP/PPPOE/DDNS/DHCP/ UPNP/TCP/UDP
szybkosc transmisji25 klatek/sek.
zapis sieciowyTAK - oprogramowanie sieciowe CMS, rejestrator obsługujący standard ONVIF
zapis lokalnyTAK
nosnik zapisu lokalnegoHDD
detekcja ruchuTAK
maskowanie stref prywatnosciTAK, 4 pola
wielostrumieniowośćTAK
audioTAK
kompresja videoH.264
kompresja audioG.711
port szeregowyRJ45, DC 2,1/5,5
tryb pracyD/N
podczerwien [ilosc diod]30
zasieg podczerwieni [m]25
minimalne oswietlenie [lux]0
obiektyw [mm]regulowany 2,8 - 12 mm
wymiary [mm]125 x 115
zasilanie [V]DC 12 V, możliwość zasilania PoE
temperatura pracy [C]-10 - +50
waga [g]440
Zdjęcia [ IP2500_4MPXaudiopoe ]
IP2500_4MPXaudiopoe

4 - MEGApikselowa kamera IP oparta o nowoczesne, markowe podzespoły - gwarancja doskonałej jakości obrazu!


IP2500_4MPXaudiopoe

Z kamery wyprowadzony jest krótki przewód zakończony gniazdami sieciowym [RJ45] oraz zasilania [2,1/5,5]


IP2500_4MPXaudiopoe

Estetyczna, kopułkowa obudowa w białym kolorze doskonale wkomponuje się w wygląd wszelkiego rodzaju pomieszczeń biurowych, sklepowych, czy magazynowych


IP2500_4MPXaudiopoe

Dzięki intuicyjnemu, graficznemu MENU z obsługą prezentowanego modelu nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu


IP2500_4MPXaudiopoe

Rozbudowany harmonogram zapisu pozwala na dostosowanie trybu pracy urządzenia do swoich potrzeb


IP2500_4MPXaudiopoe

Zaawansowane opcje detekcji ruchu - na uwagę zasługuje opcja wysyłania powiadomień mailowych po wykryciu ruchu przed kamerą


IP2500_4MPXaudiopoe

Z poziomu MENU możesz ustawić wszystkie najważniejsze parametry video


IP2500_4MPXaudiopoe

Kamera współpracuje z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP [np. Neostrada]


IP2500_4MPXaudiopoe

Dzięki opcji pracy w chmurze [P2P] zyskasz dostęp zdalny do kamery BEZ konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych


IP2500_4MPXaudiopoe

Wraz z kamerą otrzymasz GRATIS program CMS do obsługi wszystkich urządzeń z tej serii


IP2500_4MPXaudiopoe

Dostęp zdalny możliwy jest nie tylko za pomocą CMS-a, ale również przeglądarek Internetowych i aplikacji na telefony i tablety


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl