LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
89
427
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas


model:
IPREJW8B


cena brutto: 887
cena netto: 721.14


8 - kanałowy rejestrator do kamer IP - rozdzielczość FULL HD (1080P) i HD (720P), standard ONVIF, polskie MENU, pełny dostęp zdalny przez InternetW skrócie [IPREJW8B]
Szukasz sprawdzonego rejestratora do kamer IP? Zależy Ci na wysokiej rozdzielczości zapisu i płynności nagrywanego materiału video? Doskonale trafiłeś - mamy rozwiązanie dla Ciebie!

 • możliwość podłączenia 8 kamer w rozdzielczości FULL HD (2 MPX - 1080P), HD (1,3 MPX - 720P) lub niższych,
 • zapis z prędkością 25 klatek/sekundę - płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch,
 • wydajna, nowoczesna kompresja video H264, dzięki którym oszczędzisz miejsce na dysku,
 • obsługa najpopularniejszego obecnie standardu ONVIF,
 • rozbudowana funkcjonalność sieciowa - współpraca z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP,
 • innowacyjna technologia pracy w chmurze (P2P) - pełny dostęp zdalny BEZ konieczności przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych,
 • podgląd obrazu przez telefony komórkowe i tablety oparte o systemy Android lub Apple iOS (iPhone/iPad),
 • bezpłatne, intuicyjne oprogramowanie CMS do obsługi sieciowej GRATIS,
 • funkcja ZOOM - u cyfrowego - możliwość powiększenia dowolnego fragmentu obrazu,
 • intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim,
 • mysz, pilot oraz zasilacz w zestawie.


Zobacz, dlaczego warto wybrać prezentowany model:
kliknij, aby powiększyć
Kompresja zapisu obrazu H.264Graficzny interfejs uzytkownikaRozbudowany harmonogram zapisuOprogramowanie CMS do zdalnej obslugi wielu rejestratorowZapis dzwiekuSterowanie kamerami obrotowymi PTZ
Zlacze USB do archiwizacjiObsluga dyskow SATAZapis przed wykryciem ruchuWielostrefowa detekcja ruchuPilot w kompleciePodglad obrazu przez telefony komorkowe
Mysz w kompleciePodglad przez przegladarke IEWyjscie video VGAWyjscie video HDMIPlynny zapisPolskie MENU
      
Informacje podstawowe [IPREJW8B]

Posiadasz już system kamer IP, ale męczy Cię nagrywanie obrazu na komputerze? A może dopiero myślisz o instalacji kamer cyfrowych i szukasz stabilnego urządzenia rejestrującego? Mamy rozwiązanie dla Ciebie: profesjonalny cyfrowy rejestrator IP - IPREJW8B!

Prezentowany model to wysokiej jakości rejestrator cyfrowy, w pełni kompatybilny z najpopularniejszym obecnie standardem ONVIF.

Rejestrator pozwala na podłączenie 8 kamer w rozdzielczości FULL HD (1920 x 1080), HD (1280 x 720) lub niższych. Co ważne, dostępny jest tryb REAL TIME, czyli zapis z prędkością 25 klatek/sekundę, gwarantujący płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch.

Wydajna, nowoczesna kompresja H.264 sprawia, że nagrany materiał - mimo świetnej jakości - nie zajmie dużo miejsca na dysku.

Dużą zaletą tego modelu jest niezwykle intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z którego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu. Co istotne, do rejestratora dołączone są mysz oraz pilot, dzięki czemu możesz wybrać najdogodniejszy dla Ciebie sposób obsługi. Rozbudowany przedni panel z przyciskami funkcyjnymi gwarantuje z kolei szybki dostęp do najważniejszych funkcji.Rejestrator posiada niezwykle rozbudowany system zarządzania użytkownikami. Administrator systemu - posiadający dostęp do wszystkich funkcji - może nie tylko utworzyć kolejnych użytkowników, ale również nadać im różne uprawnienia. Każde konto zabezpieczone jest hasłem, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich cennych danych.Co ważne, administrator posiada dostęp do historii, w której zawarte są informacje o każdej czynności wykonanej na rejestratorze. Ogranicza to jakiekolwiek próby oszustwa ze strony osób zarządzających Twoim monitoringiem.

Tym, co wyróżnia model IPREJW8B na tle konkurencji jest opcja dostępu zdalnego przez Internet bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych. Rejestrator wykorzystuje innowacyjną w monitoringu wizyjnym technologię pracy w chmurze która umożliwia połączenie z nią przez Internet po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego - zero adresowania, przekierowań portów, czy rejestracji domen!Dzięki technologii chmury [cloud - P2P] zyskujesz opcję dostępu zdalnego zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP!

Ciekawą funkcją - zwłaszcza, że jest to rejestrator dedykowany do kamer MEGApikselowych - jest ZOOM cyfrowy. Pozwala on na powiększenie dowolnego fragmentu obrazu (zarówno "na żywo", jak i już nagranego), dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół!Model IPREJW8B współpracuje z dyskami SATA - do rejestratorów polecamy stosowanie dysków AV dedykowanych do pracy ciągłej. Są to dyski wykorzystywane w monitoringu, ponieważ gwarantują poczucie bezpieczeństwa!

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne dyski lidera na rynku - WD serii Purple objęte 3-letnią gwarancją, które oferują unikatową technologię AllFrame - najwyższa niezawodność i poczucie bezpieczeństwa:
 • magazyn danych klasy surveillance ogranicza zjawisko utraty klatek wideo,
 • skonstruowane do rejestracji video w trybie ciągłym 24 godziny/7 dni w tygodniu,
 • zoptymalizowana wydajność współpracy z dużą liczbą kamer,
 • duża liczba jednoczesnych strumieni zapisu,
 • konstrukcja, umożliwiająca pracę w wysokich temperaturach,
 • obniżone zużycie energii, emisji hałasu i poziomu wibracji.Przy zakupie rejestratora z dyskiem zostanie on zamontowany, sformatowany i przetestowany przed wysyłką co da Państwu 100% pewności, że sprzęt będzie niezawodnie pracował przez długie lata.

Odradzamy stosowanie "tanich" dysków komputerowych ze względu na ich bardzo wysoką awaryjność, krótszą gwarancję, wyższy poziom hałasu oraz wysokie ryzyko utraty materiału video w najmniej oczekiwanym momencie. Tego typu dyski montujemy w rejestratorach jedynie na wyraźne życzenie klienta.


* * * REJESTRATOR DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Badania starzeniowe wykonuje się poprzez m.in.
 • poddanie rejestratorów działaniu statycznego i zmiennego ciśnienia w różnych cyklach,
 • badanie radiatorów w podwyższonej temperaturze i zmiennym nadciśnieniu,
 • szoki termiczne, a więc poddanie rejestratorów skrajnym (wysokim oraz niskim) temperaturom,
 • badania zniszczeniowe, sprawdzające odporność mechaniczną zastosowanych obudów,
 • analizę wpływu podwyższonej oraz obniżonej wilgotności na komponenty rejestratora.


Pomyślne przejście badań starzeniowych daje gwarancję, że zastosowane rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne zapewniają stabilną, długoletnią pracę. Badania starzeniowe wykonywane są - ze względu na wysokie koszty oraz pracochłonność - przez niewielu producentów urządzeń do monitoringu. Wybierz SPRAWDZONE rozwiązanie NA LATA!

Praca w sieci [IPREJW8B]

Dużym atutem tego modelu jest rozbudowana funkcjonalnośc sieciowa, która umożliwia dostęp zdalny z poziomu komputera lub telefonu komórkowego bez konieczności wychodzenia z domu!

Wraz z rejestratorem otrzymasz dedykowane do tego modelu oprogramowanie CMS, pozwalające na obsługę zdalną wielu urządzeń z tej serii. Co ważne, program CMS umożliwia nie tylko zdalny podgląd obrazu na żywo, ale też przegląd archiwum, sterowanie kamerami obrotowymi, przeglądanie historii logowań, zmianę ustawień nagrywania, czy ściąganie zapisanych plików na dysk twardy komputera.Oprócz programu CMS, możesz połączyć się z rejestratorem za pomocą przeglądarek Internetowych Internet Explorer oraz Mozilla Firefox (przy użyciu dodatku IE TAB).

Do rejestratora dołączone jest również oprogramowanie na telefony komórkowe/tablety oparte o system Android oraz Apple iOS (iPhone/iPad).* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA REJESTRATORA W SIECI* * *Połączenie z rejestratorem demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:81, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34567, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IPREJW8B ]
modelIPREJW8B
kanały IP8 dla rozdzielczości FULL HD (1920 x 1080) oraz HD (1280 x 720)
rozdzielczość zapisu1920 x 1080, 1280 x 720
audioTAK - sieciowo
wyjścia videoVGA, HDMI
szybkość zapisuREAL TIME [płynny ruch] - 25 klatek/sekundę
szybkie przewijaniex1, x2, x3, x4
tryb nagrywaniaCiągły, harmonogram, detekcja
tryb wyświetlaniaPełnoekranowy, QUAD
detekcjaTAK [dla wybranych modeli kamer]
siatka detekcji16 x 12
wyszukiwanieZaawansowane - czas, zdarzenie
kompresjaH.264
obsługiwane protokoły siecioweONVIF, NETIP
obsługiwane nośniki2 x HDD 3,5"
archiwizacjaLAN, USB
interfejs sieciowyRJ45
praca w sieciTAK - przeglądarka, program CMS
platformy mobilneAndroid, Apple iOS
system operacyjnyLINUX
USBTAK - 3 x 2.0
pilotTAK
myszTAK
wymiary31 x 22 x 4,5 [cm]
zasilanieDC 12 V, 3 A
temperatura pracy-10 - +50
Zdjęcia [ IPREJW8B ]
IPREJW8B

8 - kanałowy cyfrowy rejestrator do kamer IP FULL HD ze standardem ONVIF


IPREJW8B

Widok z przodu - rejestrator posiada zintegrowane na obudowie wszelkie niezbędne do sterowania przyciski (obsługa możliwa jest również za pomocą pilota i myszy, dołączonych do zestawu)


IPREJW8B

Widok z tyłu - urządzenie wyposażone jest we wszystkie najważniejsze porty i złącza


IPREJW8B

Polskie, graficzne MENU sprawi, że z obsługą rejestratora nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu


IPREJW8B

Rozbudowany system zarządzania użytkownikami sprawia, że możesz dostosować uprawnienia do potrzeb konkretnej osoby, co dodatkowo zabezpiecza Twoje cenne dane


IPREJW8B

Programowalny harmonogram zapisu pozwoli wybrać odpowiedni tryb pracy podłączonych kamer


IPREJW8B

Opcja zapisu po wykryciu ruchu zapewni Ci oszczędność miejsca na dysku oraz czasu przy przeglądaniu nagrań


IPREJW8B

Prezentowany model współpracuje zarówno z Internetem o stałym, jak i zmiennym adresie IP


IPREJW8B

Innowacyjna technoloogia pracy w chmurze (P2P) zapewni Ci pełny dostęp zdalny bez przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych


IPREJW8B

Z poziomu MENU w szybki sposób zarchiwizujesz wybrany fragment materiału na zewnętrzny nośnik (np. pendrive)


IPREJW8B

Podgląd zdalny możliwy jest zarówno z poziomu przeglądarek Internetowych...


IPREJW8B

...jak i dedykowanego programu CMS, który otrzymasz GRATIS!


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl