LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
47
476
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas


model:
IPREJW8


cena brutto: 887
cena netto: 721.14


8 - kanałowy rejestrator cyfrowy do kamer IP - obsługa rozdzielczości HD [720P] i FULL HD [1080P], płynny ruch, polskie MENU, P2P [praca w chmurze]W skrócie [IPREJW8]
Posiadasz system IP i męczy Cię już nagrywanie na komputerze? A może dopiero planujesz instalację kamer IP i szukasz sprawdzonego urządzenia rejestrującego? Doskonale trafiłeś - mamy rozwiązanie dla Ciebie!

 • Możliwość podłączenia 8 kamer IP w rozdzielczości 2 MPX - FULL HD, 1.3 MPX - HD lub niższych,
 • Zapis z prędkością 25 klatek/sekundę - płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch,
 • Pełna kompatybilność z najpopularniejszym obecnie w systemach IP standardem ONVIF,
 • Wydajna, nowoczesna i pozwalająca oszczędzić miejsce na dysku kompresja H.264,
 • Zaawansowana funkcjonalność sieciowa - urządzenie współpracuje zarówno z Internetem o stałym, jak i zmiennym adresie IP [np. Neostrada],
 • Nowoczesna, innowacyjna technologia P2P [praca w chmurze] - pełny dostęp zdalny BEZ koniecznosci przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych - wystarczy wpisanie unikalnego kodu autoryzacyjnego,
 • Możliwość ustawienia powiadomień wysyłanych na serwer FTP lub E-MAIL po wykryciu ruchu przed kamerą,
 • Funkcja ZOOM-u cyfrowego - możliwość powiększenia wybranego fragmentu obrazu - nie umknie Ci żaden szczegół!
 • Intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu,
 • Mysz, pilot oraz zasilacz GRATIS,
 • Rozwiązanie dla wymagających - rejestrator przeszedł zaawansowane badania starzeniowe, gwarantujące stabilną i długoletnią pracę [więcej informacji w dalszej części opisu].


Kompresja zapisu obrazu H.264Graficzny interfejs uzytkownikaRozbudowany harmonogram zapisuOprogramowanie CMS do zdalnej obslugi wielu rejestratorowZapis dzwiekuSterowanie kamerami obrotowymi PTZ
Zlacze USB do archiwizacjiObsluga dyskow SATAWielostrefowa detekcja ruchuPilot w kompleciePodglad obrazu przez telefony komorkoweMysz w komplecie
Podglad przez przegladarke IEWyjscie video VGAWyjscie video HDMIPlynny zapisPolskie MENU 
Informacje podstawowe [IPREJW8]
Prezentowany model to nowoczesny, wysokiej klasy rejestrator do kamer IP, obsługujący 8 kanałów w rozdzielczości FULL HD [1080P], HD [720P] oraz niższych. Co ważne, cały materiał zapisywany jest z prędkością 25 klatek/sekundę [dla każdego kanału], co gwarantuje płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch. Wszystko to sprawia, że nagrania stanowią niepodważalny materiał dowodowy!

Urządzenie jest w pełni kompatybilne z najpopularniejszym obecnie standardem ONVIF, dzięki czemu zyskujesz narzędzie do zapisu materiału ze wszystkich wysokiej klasy kamer IP dostępnych na rynku.

Wydajna, nowoczesna kompresja H.264 sprawia, że nagrania - mimo doskonałej jakości i płynności - nie zajmują wiele miejsca na dysku.

Niewątpliwą zaletą tego modelu jest bardzo intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu. Co istotne, do rejestratora dołączone są pilot i mysz, dzięki czemu możesz wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób obsługi. Rozbudowany przedni panel z przyciskami funkcyjnymi gwarantuje z kolei szybki dostęp do najważniejszych funkcji.Tym, co wyróżnia rejestrator na tle innych tego typu dostępnych na rynku jest zaawansowana funkcjonalność sieciowa. Urządzenie współpracuje zarówno z Internetem o stałym, jak i zmiennym adresie IP.Na uwagę zasługuje funkcja P2P [praca w chmurze], która zapewni Ci pełny dostęp zdalny BEZ konieczności przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych - ZERO adresowania, ZERO przekierowań portów, ZERO rejestracji domen! Połączenie z urządzeniem jest możliwe po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego! Oczywiście dla bardziej zaawansowanych użytkowników istnieje opcja standardowej konfiguracji sieciowej.Ciekawą opcją jest funkcja wysyłania powiadomień wraz ze zdjęciem po wykryciu ruchu. Powiadomienie może zostać wysłane na serwer FTP lub wybrany adres e-mail, dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół!Prezentowany model został wyposażony we wszystkie najważniejsze porty i złącza stosowane w monitoringu:
 • 2 porty USB - możliwość podłączenia myszki [znajduje się w zestawie] oraz archiwizacji na urządzeniach zewnętrznych [np. pendrive],
 • 2 rodzaje wyjść video - VGA i HDMI - możliwość podłączenia zarówno standardowych monitorów komputerowych, jak i nowoczesnych urządzeń wizyjnych wyposażonych w port HDMI,
 • port LAN - do podłączenia rejestratora do łącza sieciowego [router / switch].
Model IPREJW8 współpracuje z dyskami SATA - do rejestratorów polecamy stosowanie dysków AV dedykowanych do pracy ciągłej. Są to dyski wykorzystywane w monitoringu, ponieważ gwarantują poczucie bezpieczeństwa!

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne dyski lidera na rynku - WD serii Purple objęte 3-letnią gwarancją, które oferują unikatową technologię AllFrame - najwyższa niezawodność i poczucie bezpieczeństwa:
 • magazyn danych klasy surveillance ogranicza zjawisko utraty klatek wideo,
 • skonstruowane do rejestracji video w trybie ciągłym 24 godziny/7 dni w tygodniu,
 • zoptymalizowana wydajność współpracy z dużą liczbą kamer,
 • duża liczba jednoczesnych strumieni zapisu,
 • konstrukcja, umożliwiająca pracę w wysokich temperaturach,
 • obniżone zużycie energii, emisji hałasu i poziomu wibracji.Przy zakupie rejestratora z dyskiem zostanie on zamontowany, sformatowany i przetestowany przed wysyłką co da Państwu 100% pewności, że sprzęt będzie niezawodnie pracował przez długie lata.

Odradzamy stosowanie "tanich" dysków komputerowych ze względu na ich bardzo wysoką awaryjność, krótszą gwarancję, wyższy poziom hałasu oraz wysokie ryzyko utraty materiału video w najmniej oczekiwanym momencie. Tego typu dyski montujemy w rejestratorach jedynie na wyraźne życzenie klienta.


* * * REJESTRATOR DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IPREJW8]

Dużym atutem tego modelu jest rozbudowana funkcjonalność sieciowa, która umożliwia dostęp zdalny z poziomu komputera lub telefonu komórkowego bez konieczności wychodzenia z domu!

Wraz z rejestratorem otrzymasz dedykowane do tego modelu oprogramowanie CMS, pozwalające na obsługę zdalną wszystkich rejestratorów z tej serii. Co ważne, program CMS umożliwia nie tylko zdalny podgląd obrazu na żywo, ale też przegląd archiwum, sterowanie kamerami obrotowymi, przeglądanie historii logowań, zmianę ustawień nagrywania, czy ściąganie zapisanych plików na dysk twardy komputera.Oprócz programu CMS, możesz połączyć się z rejestratorem za pomocą popularnych przeglądarek Internetowych - Internet Explorer i Mozilla Firefox [po zainstalowaniu bezpłatnego dodatku IE TAB].

Do rejestratora dołączone jest również oprogramowanie na telefony komórkowe / tablety oparte o systemy Android i Apple iOS [iPhone / iPad].* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA REJESTRATORA W SIECI* * *Połączenie z rejestratorem demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:81, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34567, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IPREJW8 ]
modelIPREJW8
kanały IP8
rozdzielczość zapisu1920 x 1080, 1280 x 720
audioTAK - sieciowo [dot. wybranych modeli kamer]
wyjścia video1 x VGA, 1 x HDMI
szybkość zapisu25 klatek/sekundę - REAL TIME
szybkie przewijaniex1, x2, x3, x4
tryb nagrywaniaCiągły, harmonogram, detekcja ruchu
tryb wyświetlaniaPełnoekranowy, QUAD
detekcjaTAK
siatka detekcji16 x 12
wyszukiwanieZaawansowane - czas, zdarzenie
kompresjaH.264
obsługiwane protokoły siecioweONVIF, NETIP
obsługiwane nośniki2 x HDD 3,5" [mocowanie wewnątrz rejestratora]
archiwizacjaLAN, USB
interfejs sieciowyRJ45
praca w sieciTAK - program CMS, przeglądarka Internet Explorer i Mozilla Firefox
platformy mobilneAndroid, Apple iOS [iPhone, iPad]
system operacyjnyLINUX
USBTAK - 2 x 2.0
pilotTAK
myszTAK
wymiary335 x 260 x 50
waga1965 [g]
zasilanieDC 12V, 4A
temperatura pracy-10 - +50
Zdjęcia [ IPREJW8 ]
IPREJW8

8 - kanałowy rejestrator do kamer IP FULL HD [1080P] pracujących w standardzie ONVIF


IPREJW8

Widok z przodu - estetyczna, kompaktowa obudowa doskonale wkomponuje się w wygląd wszelkiego rodzaju pomieszczeń


IPREJW8

Widok z boku - konstrukcja obudowy zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza


IPREJW8

Widok z tyłu - porty i złącza rejestratora


IPREJW8

Intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim sprawia, że obsługa urządzenia jest niezwykle prosta


IPREJW8

Zaawansowany system zarządzania użytkownikami - administrator może tworzyć kolejne konta i przypisywać im ograniczone uprawnienia


IPREJW8

Programowalny harmonogram zapisu pozwala na dostosowanie trybu pracy kamer do swoich potrzeb i wymagań


IPREJW8

Ciekawą funkcjonalnością jest opcja wysyłania powiadomień na serwer FTP lub e-mail po wykryciu ruchu przed kamerą


IPREJW8

Rejestrator jest kompatybilny z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP


IPREJW8

Dzięki funkcji P2P [praca w chmurze] zyskasz dostęp zdalny z dowolnego miejsca na świecie BEZ potrzeby przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych


IPREJW8

MENU archiwizacji danych - dzięki opcji zgrywania plików do formatu .AVI zyskujesz materiał dowodowy, który odtworzysz dowolnym programem multimedialnym


IPREJW8

Wraz z rejestratorem otrzymasz program CMS do obsługi sieciowej urządzeń z tej serii


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl