LOGOWANIE REJESTRACJA
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego darmowa wycena dostawa w 24h gwarancja bezpiecznych zakupów
TEL.: 71 333 19 00 | 71 333 19 01 | 71 333 19 02 | 71 333 19 03 | 602 381 898 | 601 246 666 | 501 279 500 | 792 227 000
MAIL: 24m@24m.pl
Wartość koszyka: Ilość:
DARMOWA WYCENA | PROMOCJE I NOWOŚCI | WSZYSTKO O ZAKUPACH | REGULAMIN | MULTIMEDIA | OFERTA DLA INSTALATORÓW | KONTAKT
KATEGORIE PRODUKTÓW
koszt wysyłki zawsze 19zł
53
476
BLOG - wyszystko o monitoringu wizyjnym
koszt wysyłki zawsze 19zł
Więcej o nas

model:
IPREJT40pro


cena brutto: 2577
cena netto: 2095.12


40 - kanałowy rejestrator do kamer IP - obsługa rozdzielczości 5 MPX, 4 MPX, 3 MPX, FULL HD i niższych, VCA (inteligentna analiza obrazu), pełny dostęp zdalny, praca w chmurze (P2P)W skrócie [IPREJT40pro]
HIT! Pierwszy na rynku rejestrator 40 - kanałowy, obsługujący rozdzielczości 5 MPX i niższe! Tak solidnego narzędzia do rejestracji danych z kamer IP jeszcze nie było!

 • Rejestracja materiału video z 40 podłączonych kamer IP niezależnie od wybranej rozdzielczości,
 • Obsługa rozdzielczości 5 MPX, 4 MPX, 3 MPX, 2 MPX, 1.3 MPX,
 • Pełna kompatybilność z najpopularniejszym obecnie standardem ONVIF,
 • Zapis z prędkością 25 klatek/sekundę - płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch,
 • Wydajna, nowoczesna kompresja H.264, która gwarantuje, że nagrywany materiał - mimo doskonałej jakości i płynności - nie będzie zajmował wiele miejsca na dysku twardym,
 • Opcja rejestracji dźwięku [sieciowo, dla wybranych modeli kamer],
 • Funkcja VCA - inteligentna analiza obrazu, pozwalająca na wyzwolenie wybranej czynności [zapis, alarm, FTP, PTZ] po pojawieniu się ruchu na wskazanym obszarze lub po przekroczeniu wyznaczonej granicy,
 • Pełny dostęp zdalny zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP [np. Neostrada],
 • Funkcja pracy w chmurze [P2P] - możliwość połączenia zdalnego BEZ konieczności przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych - wystarczy wpisanie odpowiedniego kodu autoryzacyjnego,
 • BEZPŁATNE oprogramowanie CMS pozwalające na obsługę zdalną wielu rejestratorów jednocześnie,
 • Podgląd obrazu przez telefony komórkowe i tablety oparte o system Android i Apple iOS [iPhone/iPad],
 • Intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu,
 • Obsługa czterech dysków twardych o pojemności 4 TB każdy,
 • Nowoczesny design - estetyczna obudowa doskonale wkomponuje się w wygląd wszelkiego rodzaju pomieszczeń,
 • Zasilacz oraz mysz GRATIS!


Kompresja zapisu obrazu H.264Graficzny interfejs uzytkownikaRozbudowany harmonogram zapisuOprogramowanie CMS do zdalnej obslugi wielu rejestratorowZapis dzwiekuSterowanie kamerami obrotowymi PTZ
Zlacze USB do archiwizacjiObsluga dyskow SATAZapis przed wykryciem ruchuWielostrefowa detekcja ruchuPilot w kompleciePodglad obrazu przez telefony komorkowe
Mysz w kompleciePodglad przez przegladarke IEWyjscie video VGAWyjscie video HDMIPlynny zapisPolskie MENU
Rozdzielczosc zapisu D1 [720x576]     
Informacje podstawowe [IPREJT40pro]
Posiadasz już system kamer IP, ale męczy Cię nagrywanie obrazu na komputerze? A może dopiero myślisz o instalacji kamer cyfrowych i szukasz stabilnego urządzenia rejestrującego? Mamy rozwiązanie dla Ciebie: profesjonalny cyfrowy rejestrator IP - IPREJT40pro!

Prezentowany model to pierwsze na rynku urządzenie do rejestracji danych z kamer sieciowych, pozwalające na obsługę aż 40 kamer jednocześnie niezależnie od wybranej rozdzielczości!

Co istotne, rejestrator obsługuje wszystkie najwyższe stosowane w monitoringu IP rozdzielczości: od 1.3 MPX do 5.0 MPX! Do dyspozycji użytkownika pozostaje tzw. tryb REAL TIME, czyli zapis z prędkością 25 klatek/sek. Dzięki temu obraz będzie płynny i pozbawiony wrażenia poklatkowości.

Rejestrator jest w pełni kompatybilny z najpopularniejszym obecnie standardem ONVIF, dzięki czemu możesz podłączyć do niego zdecydowaną większość wysokiej klasy kamer IP dostępnych na rynku!

Wydajna, nowoczesna kompresja H.264 sprawi z kolei, że nagrany materiał - mimo świetnej jakości - nie zajmie dużo miejsca na dysku.

IPREJT40pro może również - oprócz zapisu obrazu - nagrywać dźwięk z podłączonych kamer [dot. wybranych modeli].

Dużą zaletą tego modelu jest intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z którego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu.Tym, co wyróżnia model IPREJT40pro na tle innych tego typu urządzeń jest VCA - inteligentna analiza obrazu, dająca użytkownikom niespotykane dotąd możliwości! Po aktywowaniu VCA możesz zdefiniować obszar [np. drzwi wejściowe do domu] lub wyznaczyć granicę - po pojawieniu się ruchu we wskazanych miejscach rejestrator wyzwoli odpowiednią, wybraną wcześniej czynność. Do wyboru pozostają: rejestracja materiału video, wysyłanie powiadomień FTP lub na E-MAIL, ruch kamery obrotowej w miejsce, w którym był wykryty ruch itp. Teraz nic Ci nie umknie!Co ważne, prezentowany model charakteryzuje się rozbudowanym systemem zarządzania użytkownikami. Administrator systemu - posiadający dostęp do wszystkich funkcji - może nie tylko utworzyć kolejnych użytkowników, ale również nadać im różne uprawnienia. Każde konto zabezpieczone jest hasłem, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich cennych danych.

IPREJT40pro posiada zaawansowaną funkcjonalność sieciową, która sprawi, że zyskasz dostęp zdalny do swoich kamer z dowolnego miejsca na świecie - zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu komórkowego opartego o system Android i IPhone.Do rejestratora dołączone jest oprogramowanie umożliwiające obsługę rejestratora przez Internet stacjonarny zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP [np. Neostrada]. Co ważne, urządzenie posiada innowacyjny tryb P2P [praca w chmurze], dzięki któremu zyskujesz możliwość połączenia zdalnego BEZ konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych! ZERO adresowania, ZERO rejestracji domen, ZERO przekierowań portów - wystarczy, że wpiszesz odpowiedni kod autoryzacyjny!

IPREJT40pro wyposażony jest we wszystkie najważniejsze porty zewnętrzne i złącza:
 • 1 x USB 2.0 i 1 x USB 3.0 - możliwość podłączenia myszki (znajduje się w zestawie) oraz archiwizacji na urządzeniach zewnętrznych typu pendrive,
 • 2 rodzaje wyjść wideo - VGA oraz HDMI - możliwość podłączenia zarówno telewizorów, jak i monitorów,
 • porty alarmowe [16 wejść i 4 wyjścia],
 • porty RS-232 i RS-485,
 • port LAN - do podłączenia rejestratora do łącza sieciowego (router).
Model IPREJT40pro współpracuje aż z czterema dyskami SATA - do rejestratorów polecamy stosowanie dysków AV dedykowanych do pracy ciągłej. Są to dyski wykorzystywane w monitoringu, ponieważ gwarantują poczucie bezpieczeństwa!

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne dyski lidera na rynku - WD serii Purple objęte 3-letnią gwarancją, które oferują unikatową technologię AllFrame - najwyższa niezawodność i poczucie bezpieczeństwa:
 • magazyn danych klasy surveillance ogranicza zjawisko utraty klatek wideo,
 • skonstruowane do rejestracji video w trybie ciągłym 24 godziny/7 dni w tygodniu,
 • zoptymalizowana wydajność współpracy z dużą liczbą kamer,
 • duża liczba jednoczesnych strumieni zapisu,
 • konstrukcja, umożliwiająca pracę w wysokich temperaturach,
 • obniżone zużycie energii, emisji hałasu i poziomu wibracji.Przy zakupie rejestratora z dyskiem zostanie on zamontowany, sformatowany i przetestowany przed wysyłką co da Państwu 100% pewności, że sprzęt będzie niezawodnie pracował przez długie lata.

Odradzamy stosowanie "tanich" dysków komputerowych ze względu na ich bardzo wysoką awaryjność, krótszą gwarancję, wyższy poziom hałasu oraz wysokie ryzyko utraty materiału video w najmniej oczekiwanym momencie. Tego typu dyski montujemy w rejestratorach jedynie na wyraźne życzenie klienta.


* * * REJESTRATOR DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Praca w sieci [IPREJT40pro]
Do rejestratora dołączone jest BEZPŁATNE, intuicyjne oprogramowanie, które - po zainstalowaniu na komputerze - umożliwi połączenie z nim (i innymi urządzeniami sieciowymi z tej serii) i zdalną obsługę. Co ważne, program posiada przejrzyste, graficzne i niezwykle intuicyjne w obsłudze MENU.

Dzięki rozbudowanej funkcjonalności, dedykowany program pozwala nie tylko na podgląd obrazu z kamer "na żywo", ale również ich zaawansowaną konfigurację: dopasowanie jakości i rozdzielczości obrazu, prędkości i innych parametrów zapisu, opcji powiadomień alarmowych itp.

Zaletą prezentowanego modelu jest możliwość dostępu zdalnego również za pomocą przeglądarki internetowej Internet Explorer oraz urządzeń mobilnych opartych o systemy Android i Apple iOS. Dzięki temu w szybki sposób sprawdzisz, co dzieje się w Twojej firmie/biurze/domu - bez konieczności instalacji oprogramowania na komputerze!

Parametry techniczne [ IPREJT40pro ]
modelIPREJT40pro
kanały IP40 dla rozdzielczości 5 MPX i niższych
rozdzielczość zapisu2592 x 1920 [5 MPX], 2688 x 1520 [4 MPX], 2048 x 1536 [3 MPX], 1920 x 1080 [2 MPX], 1280 x 720 [1.3
audioTAK - sieciowo [dot. wybranych modeli kamer]
wyjścia video1 x HDMI, 1 x VGA
szybkość zapisu25 klatek/sekundę dla każdego kanału
szybkość odtwarzania16 kanałów z prędkością 25 klatek/sekundę
szybkie przewijaniex2, x4, x8, MAX, 1 dzień do przodu
tryb nagrywaniaCiągły, harmonogram, zaawansowana detekcja ruchu
tryb wyświetlaniaPełnoekranowy, QUAD
detekcjaTAK
tryb pracyPENTAPLEX
wyszukiwanieZaawansowane - czas, zdarzenie
kompresjaH.264
obsługiwane protokoły siecioweTCP/UDP/HTTP/MULTICAST/UPNP/DHCP/DDNS/NFS/NTP/HTTPS/RTSP/SADP/P2P
obsługiwane nośniki4 x HDD 3,5"
archiwizacjaUSB, LAN
wejścia alarmowe16x
wyjścia alarmowe4x
interfejs sieciowyRJ45
praca w sieciTAK [oprogramowanie, przeglądarka Internetowa]
platformy mobilneAndroid, iPhone
RS-485TAK
system operacyjnyLINUX
USBTAK - 1 x 2.0, 1 x 3.0
myszTAK
waga440 x 340 x 70 [mm]
zasilanieDC 12V, 5 A [zasilacz w zestawie]
temperatura pracy-10 - +50
Zdjęcia [ IPREJT40pro ]
IPREJT40pro

40 - kanałowy rejestrator do kamer IP - prawdziwa klasa PREMIUM w monitoringu


IPREJT40pro

Widok z boku - solidnie wykonana obudowa


IPREJT40pro

Widok z przodu


IPREJT40pro

Widok z tyłu - porty i złącza rejestratora


IPREJT40pro

Urządzenie wyposażone jest w graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu


IPREJT40pro

Rejestrator - dzięki obsłudze standardu ONVIF - jest kompatybilny ze zdecydowaną większością klasowych kamer IP dostępnych na rynku


IPREJT40pro

Do dyspozycji użytkownika pozostaje kilka trybów zapisu


IPREJT40pro

Urządzenie współpracuje z Internetem o stałym i zmiennym adresie IP, a dzięki funkcji P2P konfiguracja sieciowa jest banalnie prosta


IPREJT40pro

Widok MENU odtwarzania


IPREJT40pro

Wraz z urządzeniem otrzymasz bezpłatne oprogramowanie CMS do obsługi wielu urządzeń z tej serii


doœwiadczenie w bran¿y monitoringu wizyjnego tysi¹ce zadowolonych klientów gwarancja dostawy w 24h gwarancja satysfakcji profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne
ZAUFALI NAM:
24m.pl - systemy monitoringu wizyjnego
newsletter

PROTEL - sklep internetowy 24m.pl
ul. Poprzeczna 6 | 55-050 Sobótka | NIP: 8971067206 | tel. 71 333 19 00 | e-mail: 24m@24m.pl
2017 © www.24m.pl