Strona głównaMoje kontoZapytaj doradcyWyświetla zawartość koszykaAktualne promocjeMultimediaRegulamin sklepuKontakt do nas
zaawansowane wyszukiwanieref: GK5766601  
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
AHD kamery zewnętrzne
AHD kamery wewnętrzne
AHD rejestratory
AHD kamery obrotowe
Kamery IP
Rejestratory mobilne
Rejestratory IP
Kamery zewnętrzne
Kamery wewnętrzne
Rejestratory
Kamery obrotowe
Kamery bezprzewodowe
Kamery z zapisem
Kamery inspekcyjne
Atrapy
Zasilacze
Przewody,zł±cza,audio
Obudowy, uchwyty
Neony, naklejki
Inne
Karty DVR
Kamery SDI
Monitory LCD / TV
Akcesoria WIFI
Dyski HDD
 
Aby kupować musisz się zalogować.
użytkownik
hasło

 
Podaj adres e-mail, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach
 
Podaj adres e-mail, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach
e-mail znajomego

Twoje imię

 
Symbol: SET4chHD netto
3065
04
brutto
3770 00
+1
-1

Zestaw do monitoringu wizyjnego - 4 kamery bezprzewodowe i odbiornik LCD 7, jakość HD, zapis na zewnętrznych dyskach twardych, zasięg do 300 metrów

Galeria zdjęć [ 8 ]
porownanie
pokaż całą galerię wersja do drukuSET4chHD Zestaw do monitoringu wizyjnego - 4 kamery bezprzewodowe i odbiornik LCD 7, jakość HD, zapis na zewnętrznych dyskach twardych, zasięg do 300 metrów SET4chHD Zestaw do monitoringu wizyjnego - 4 kamery bezprzewodowe i odbiornik LCD 7, jakość HD, zapis na zewnętrznych dyskach twardych, zasięg do 300 metrów SET4chHD Zestaw do monitoringu wizyjnego - 4 kamery bezprzewodowe i odbiornik LCD 7, jakość HD, zapis na zewnętrznych dyskach twardych, zasięg do 300 metrów SET4chHD Zestaw do monitoringu wizyjnego - 4 kamery bezprzewodowe i odbiornik LCD 7, jakość HD, zapis na zewnętrznych dyskach twardych, zasięg do 300 metrów
SET4chHD Zestaw do monitoringu wizyjnego - 4 kamery bezprzewodowe i odbiornik LCD 7, jakość HD, zapis na zewnętrznych dyskach twardych, zasięg do 300 metrów SET4chHD Zestaw do monitoringu wizyjnego - 4 kamery bezprzewodowe i odbiornik LCD 7, jakość HD, zapis na zewnętrznych dyskach twardych, zasięg do 300 metrów SET4chHD Zestaw do monitoringu wizyjnego - 4 kamery bezprzewodowe i odbiornik LCD 7, jakość HD, zapis na zewnętrznych dyskach twardych, zasięg do 300 metrów SET4chHD Zestaw do monitoringu wizyjnego - 4 kamery bezprzewodowe i odbiornik LCD 7, jakość HD, zapis na zewnętrznych dyskach twardych, zasięg do 300 metrów

zobacz więcej zdjęć
zobacz całą kategorięW skrócie [SET4chHD]
Instalacja systemu monitoringu wizyjnego jeszcze nigdy nie była tak prosta! System "DO IT YOURSELF - ZRÓB TO SAM" - banalnie łatwa konfiguracja, cyfrowa jakość HD oraz dostęp zdalny za pomocą telefonów/tabletów w doskonałej cenie!

 • Kompletny, gotowy do podłączenia zestaw składający się z rejestratora z wyświetlaczem LCD 7 cali oraz 4 zewnętrznych, profesjonalnych kamer,
 • Kamery oparte są o przetworniki, gwarantujące obraz w cyfrowej rozdzielczości HD (1280 x 720),
 • 36 diod podczerwieni - skuteczny monitoring w nocy na odległość do 30 metrów,
 • Wbudowane czujniki PIR - możliwość nagrywania obrazu w momencie wykrycia ruchu,
 • Szeroki kąt widzenia - ok. 60 stopni - bez jakichkolwiek zniekształceń monitorowanych przedmiotów,
 • Norma szczelności IP66 - obudowa kamery jest w pełni przystosowana do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych,
 • Odbiornik z wbudowanym DOTYKOWYM wyświetlaczem o przekątnej 7",
 • Opcja rejestracji materiału obrazu na zewnętrznych dyskach twardych USB,
 • Zapis w jakości HD (1280 x 720) i z prędkością 25 klatek / sekundę - płynny i wyraźny materiał video,
 • Możliwość podglądu oraz rejestracji ze wszystkich podłączonych kamer,
 • Opcja nadpisywania nagrań od najstarszych - bezobsługowa praca,
 • Intuicyjne i przejrzyste MENU, z obsługą którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu,
 • Kodowana cyfrowo transmisja sygnału - Twoje dane są w 100% bezpieczne!
 • Większy - niż w przypadku tradycyjnych kamer bezprzewodowych - zasięg: ok. 200 metrów. [z opcją zwiększenia po zastosowaniu wysokiej klasy routerów /access pointów],
 • UWAGA! Do sparowania kamer z rejestratorem niezbędne jest podłączenie odbiornika do routera / switcha,
 • Innowacyjna technologia pracy w chmurze - banalnie prosta konfiguracja, ZERO przekierowań portów, czy adresacji,
 • Dostęp zdalny z poziomu telefonów komórkowych/tabletów opartych o system Android/iPhone,
 • Możliwość obsługi zestawu z poziomu przeglądarki Internet Explorer oraz komputerów/laptopów (za pomocą dedykowanej aplikacji),
 • Anteny, zasilacze, kołki i wkręty montażowe GRATIS!


Kompresja zapisu obrazu H.264Graficzny interfejs uzytkownikaRozbudowany harmonogram zapisuZlacze USB do archiwizacjiObsluga dyskow SATAWielostrefowa detekcja ruchu
Podglad obrazu przez telefony komorkoweWyjscie video HDMIPlynny zapisZapis na dyskach zewnetrznych USB  
Informacje podstawowe [SET4chHD]
Szukasz systemu monitoringu wizyjnego, który pozwoli Ci na uzyskanie wysokiej jakości obrazu, a jego montaż i obsługa nie będą problematyczne? Chciałbyś mieć dostęp zdalny do obrazu z kamer, ale obawiasz się skomplikowanej konfiguracji? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Założenie monitoringu jeszcze nigdy nie było tak proste!

Prezentowany zestaw składa się z 4 bezprzewodowych kamer dzień/noc oraz odbiornika z wyświetlaczem 7" i wbudowanym rejestratorem. Oprócz powyższych elementów w skład zestawu wchodzi również cały osprzęt niezbędny do instalacji: anteny, zasilacze, uchwyty, kołki i wkręty, dzięki czemu decydując się na zakup otrzymasz kompletny zestaw, z instalacją którego nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu!

Co istotne, urządzenie pozwala na podgląd i zapis obrazu ze wszystkich podłączonych kamer. Użytkownik może wybrać, czy obraz na monitorze ma być wyświetlany w trybie pełnoekranowym [jedna wybrana kamera], czy w trybie dzielonym [4 kamery jednocześnie].

Zaletą prezentowanego zestawu jest niezwykle wysoka, cyfrowa rozdzielczość HD (1280 x 720), która - w połączeniu z płynnym ruchem (zapis z prędkością 25 klatek / sekundę dla każdej podłączonej kamery) - zapewnia wyraźny i czytelny obraz oraz gwarantuje niepodważalny materiał dowodowy. 36 zintegrowanych w kamerze diod podczerwieni umożliwia skuteczny nadzór video również w zupełnej ciemności! Zasięg widzenia kamery w nocy to ok. 30 metrów.

Obudowa tego modelu jest w pełni przystosowana do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych (IP66).

Zestaw posiada pełną funkcjonalność standardowych, przewodowych urządzeń do monitoringu wizyjnego:
 • Zapis materiału na zewnętrznych dyskach twardych na USB,
 • Kilka trybów rejestracji do wyboru - ciągły (24/7), harmonogram (wybrane dni tygodnia i godziny), detekcja ruchu (po wykryciu ruchu przez czujnik PIR zamontowany w kamerze),
 • Opcja podłączenia do dowolnego monitora/telewizora z wejściem HDMI.

Wydajna, nowoczesna kompresja H.264 sprawi, że materiał - mimo doskonałej jakości i płynności - nie zajmie dużo miejsca na dysku.

Niewątpliwą zaletą odbiornika jest DOTYKOWY wyświetlacz, dzięki któremu obsługa i konfiguracja urządzenia są niezwykle wygodne.

Transmisja sygnału pomiędzy kamerami, a rejestratorem odbywa się bezprzewodowo i jest kodowana, co pozwala na:
 • uniknięcie ewentualnych zakłóceń [istnieje możliwość synchronizacji kanałów]
 • zabezpieczenie przesyłanych danych przed dostępem osób niepowołanych
 • zasięg w otwartym terenie do 200 metrów (z opcją zwiększenia po zastosowaniu wysokiej klasy routerów / access pointów)

UWAGA! Odbiornik - w celu poprawnej konfiguracji kamer i dalszej pracy - musi być podłączony do routera/switcha (dostęp do Internetu potrzebny jest jedynie do uzyskania podglądu ONLINE, w innym przypadku wystarczy sieć lokalna).

Po podłączeniu odbiornika do sieci zyskasz dostęp zdalny do swojego systemu monitoringu z dowolnego miejsca przy użyciu telefonów komórkowych/tabletów z systemem Android lub Apple iOS. Co ciekawe, istnieje również możliwość obsługi prezentowanego zestawu z poziomu komputerów/laptopów (za pomocą bezpłatnej, dedykowanej aplikacji oraz przeglądarki Internet Explorer.

Prezentowany model wykorzystuje innowacyjną w monitoringu wizyjnym technologię pracy w chmurze która umożliwia połączenie z nim po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego - zero adresowania, przekierowań portów, czy rejestracji domen - niezależnie od rodzaju Internetu, z jakiego korzystasz! (Oczywiście istnieje również opcja standardowej konfiguracji sieciowej).

Wszystko to sprawia, że zestaw stanowi doskonałe rozwiązanie dla kazdego, kto poszukuje solidnego narzędzia nadzoru i chce z dowolnego miejsca na świecie sprawdzić, co się dzieje w jego firmie, domu, czy biurze!


* * * REJESTRATOR DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Badania starzeniowe wykonuje się poprzez m.in.
 • poddanie rejestratorów działaniu statycznego i zmiennego ciśnienia w różnych cyklach,
 • badanie radiatorów w podwyższonej temperaturze i zmiennym nadciśnieniu,
 • szoki termiczne, a więc poddanie rejestratorów skrajnym (wysokim oraz niskim) temperaturom,
 • badania zniszczeniowe, sprawdzające odporność mechaniczną zastosowanych obudów,
 • analizę wpływu podwyższonej oraz obniżonej wilgotności na komponenty rejestratora.


Pomyślne przejście badań starzeniowych daje gwarancję, że zastosowane rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne zapewniają stabilną, długoletnią pracę. Badania starzeniowe wykonywane są - ze względu na wysokie koszty oraz pracochłonność - przez niewielu producentów urządzeń do monitoringu. Wybierz SPRAWDZONE rozwiązanie NA LATA!

Skład zestawu [SET4chHD]
W skład zestawu wchodzi:

 • 4 x kamera bezprzewodowa HD wraz z uchwytami
 • odbiornik z wbudowanym rejestratorem i wyświetlaczem LCD 7 cali
 • 5 x zasilacz 12 V [kamery + odbiornik]
 • 15 x antenka [kamery + odbiornik]
 • kołki i wkręty montażowe


Parametry techniczne [ SET4chHD ]
modelSET4chFULLHD
wyjścia video1 x HDMI
USBTAK
kompresja videoH.264
detekcjaCzujnik PIR
rozdzielczość1280 x 720
szybkość odtwarzaniaREAL TIME - 100 klatek/sekundę przy max. rozdzielczości
szybkość nagrywaniaREAL TIME - 100 klatek/sekundę przy max. rozdzielczości
tryb wyświetlaniaQUAD lub pełnoeekranowy
menu graficzneTAK
tryb nagrywaniaciągły, harmonogram, detekcja ruchu
wyszukiwanieZaawansowane - wg czasu i zdarzenia
praca w sieciTAK
konfiguracja przez siećTAK
zabezpieczenie hasłemTAK
wejścia alarmowe1x
wyjścia alarmowe1x
obsługiwane nośnikiDysk zewnętrzny USB
wymiaryOdbiornik - 216 x 136 x 36 [mm], kamera - 164 x 81 x 172 [mm]
zasilanie12V [kamery i odbiornik], zasilacze w zestawie
mocowanie dyskuna zewnątrz przez USB
platformy mobilneAndroid, iPhone
Zdjęcia [ SET4chHD ]
SET4chHD

4 - kanałowy, cyfrowy zestaw bezprzewodowy do monitoringu


SET4chHD

Odbiornik posiada 7 - calowy, DOTYKOWY wyświetlacz


SET4chHD

Widok z boku - estetyczna, kompaktowa obudowa


SET4chHD

Widok z tyłu


SET4chHD

Widok złącz i portów urządzenia


SET4chHD

Kamery z zestawu wyposażone są w 36 diod podczerwieni oraz czujnik ruchu


SET4chHD

Solidnie wykonana obudowa jest w pełni przystosowana do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych


SET4chHD

Wielostopniowo regulowany uchwyt umożliwi Ci montaż kamery niemal w każdej pozycji


zobacz całą kategorię

 
  LCD_10

  porównaj powyższe towary
Twoj koszyk jest
jeszcze pusty.

Zapraszamy
do zakupów.

SOCKET_WIFI Gniazdko elektryczne z wbudowanym modułem WiFI - obsługa przez telefon i tablet z systemami Android oraz Apple iOS
Gniazdo sterowane przez WIFI

LED_WIFI Żarówka LED z wbudowanym modułem WiFi sterowana przez smartfony i tablety - 16 milionów kolorów, regulowana jasność, żywotność 20 tysięcy godzin
Żarówka multicolor sterowana przez WIFI

Znalazłeś w opisie termin, który jest niejasny? Zobacz
słownik pojęć z zakresu CCTV.

Zobacz
wybrany filmMenu REJB4REJB4 przez komórkę


zobacz wiecej filmów

symbol


REC_LCD1
Rejestrator miniaturowy na karty SD z wyświetlaczem LCD
55203
67900

Kliknij by przeczytac wskazowki dot. bezpieczenstwa urzadzen CCTV w sieci.

AHD kamery zewnętrzne   AHD kamery wewnętrzne   AHD rejestratory   AHD kamery obrotowe   Kamery IP   Rejestratory mobilne   Rejestratory IP   Kamery zewnętrzne   Kamery wewnętrzne   Rejestratory   Kamery obrotowe   Kamery bezprzewodowe   Kamery z zapisem   Kamery inspekcyjne   Atrapy   Zasilacze   Przewody,zł±cza,audio   Obudowy, uchwyty   Neony, naklejki   Inne   Karty DVR   Kamery SDI   Monitory LCD / TV   Akcesoria WIFI   Dyski HDD   Dodatki   
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.