Strona głównaMoje kontoZapytaj doradcyWyświetla zawartość koszykaAktualne promocjeMultimediaRegulamin sklepuKontakt do nas
zaawansowane wyszukiwanieref: WQ5794193  
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
AHD kamery zewnętrzne
AHD kamery wewnętrzne
AHD rejestratory
AHD kamery obrotowe
Kamery IP
Rejestratory mobilne
Rejestratory IP
Kamery zewnętrzne
Kamery wewnętrzne
Rejestratory
Kamery obrotowe
Kamery bezprzewodowe
Kamery z zapisem
Kamery inspekcyjne
Atrapy
Zasilacze
Przewody,zł±cza,audio
Obudowy, uchwyty
Neony, naklejki
Inne
Karty DVR
Kamery SDI
Monitory LCD / TV
Akcesoria WIFI
Dyski HDD
 
Aby kupować musisz się zalogować.
użytkownik
hasło

 
Podaj adres e-mail, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach
 
Podaj adres e-mail, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach
e-mail znajomego

Twoje imię

 
Symbol: REJW8E netto
534
15
brutto
657 00
+1
-1

Super jakość w niskiej cenie - 200 klatek/sekundę, rozdzielczość D1, 4 x AUDIO, H.264, pełny dostęp zdalny przez Internet i telefony komórkowe

Galeria zdjęć [ 12 ]
porownanie
pokaż całą galerię wersja do drukuREJW8E Super jakość w niskiej cenie - 200 klatek/sekundę, rozdzielczość D1, 4 x AUDIO, H.264, pełny dostęp zdalny przez Internet i telefony komórkowe REJW8E Super jakość w niskiej cenie - 200 klatek/sekundę, rozdzielczość D1, 4 x AUDIO, H.264, pełny dostęp zdalny przez Internet i telefony komórkowe REJW8E Super jakość w niskiej cenie - 200 klatek/sekundę, rozdzielczość D1, 4 x AUDIO, H.264, pełny dostęp zdalny przez Internet i telefony komórkowe REJW8E Super jakość w niskiej cenie - 200 klatek/sekundę, rozdzielczość D1, 4 x AUDIO, H.264, pełny dostęp zdalny przez Internet i telefony komórkowe
REJW8E Super jakość w niskiej cenie - 200 klatek/sekundę, rozdzielczość D1, 4 x AUDIO, H.264, pełny dostęp zdalny przez Internet i telefony komórkowe REJW8E Super jakość w niskiej cenie - 200 klatek/sekundę, rozdzielczość D1, 4 x AUDIO, H.264, pełny dostęp zdalny przez Internet i telefony komórkowe REJW8E Super jakość w niskiej cenie - 200 klatek/sekundę, rozdzielczość D1, 4 x AUDIO, H.264, pełny dostęp zdalny przez Internet i telefony komórkowe REJW8E Super jakość w niskiej cenie - 200 klatek/sekundę, rozdzielczość D1, 4 x AUDIO, H.264, pełny dostęp zdalny przez Internet i telefony komórkowe

zobacz więcej zdjęć
zobacz całą kategorięW skrócie [REJW8E]
NOWOŚĆ - 8-kanałowy, profesjonalny rejestrator cyfrowy w doskonałej cenie!
 • zapis obrazu z prędkością 25 klatek/sekundę - PŁYNNY RUCH (REAL TIME]
 • dostępna najwyższa stosowana w monitoringu wizyjnym rozdzielczość D1 (704x576)
 • nowoczesna, bardzo wydajna kompresja H.264
 • 4 wejścia AUDIO, pozwalające na zapis dźwięku
 • wyjście wideo (BNC) oraz VGA - możliwość podłączenia dowolnego telewizora lub monitora
 • rozbudowany, regulowany dla każdej kamery harmonogram zapisu - zapis ciągły, w detekcji, w harmonogramie
 • pełny dostęp zdalny przez Internet zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP
 • bardzo intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim
 • rozbudowany system zarządzania użytkownikami - możliwość tworzenia różnych typów użytkowników, grup oraz poziomów uprawnień
 • pilot i mysz GRATIS
 • BEZPŁATNE oprogramowanie CMS pozwalające na obsługę wielu rejestratorów jednocześnie
 • podgląd obrazu przez telefony komórkowe (Android, Blackberry, Symbian) oraz iPhone
Kompresja zapisu obrazu H.264Graficzny interfejs uzytkownikaRozbudowany harmonogram zapisuOprogramowanie CMS do zdalnej obslugi wielu rejestratorowZapis dzwiekuZlacze USB do archiwizacji
Obsluga dyskow SATAWielostrefowa detekcja ruchuPilot w kompleciePodglad obrazu przez telefony komorkoweMysz w kompleciePodglad przez przegladarke IE
Wyjscie video VGAPlynny zapisPolskie MENURozdzielczosc zapisu D1 [720x576]  
Informacje podstawowe [REJW8E]
Szukasz profesjonalnego, stabilnego rejestratora w rozsądnej cenie? REJW8E to doskonały wybór!

REJW8E to jedno z nielicznych w swojej klasie cenowej urządzeń, które posiadają tak wysokie parametry! Rejestrator pozwala na zapis obrazu z prędkością 25 klatek/sekundę, dzięki czemu nagrany materiał jest płynny - ZERO POKLATKOWOŚCI. Co ważne, do dyspozycji użytkownika pozostają rozdzielczości CIF (352x288) oraz najwyższa stosowana w monitoringu wizyjnym D1 (704x576).REJW8E posiada 4 wejścia AUDIO, które umożliwiają - oprócz zapisu obrazu - również nagrywanie dźwięku.

Dużą zaletą tego modelu jest rozbudowany, ustawiany dla każdej kamery niezależnie harmonogram zapisu. To użytkownik decyduje, czy rejestrator ma nagrywać w trybie ciągłym (24/7), w określonych godzinach, czy jedynie po wykryciu ruchu. Dzięki temu w łatwy sposób można dostosować parametry zapisu do swoich potrzeb.Warte uwagi są zaawansowane opcje detekcji tego rejestratora. 6 poziomów czułości oraz siatka detekcji 16 x 12 pól pozwalają na ustawienie wykrywania ruchu jedynie w miejscach istotnych - dzięki temu oszczędzisz czas przy przeglądaniu nagrań!

REJW8E zapisuje obraz w nowoczesnej, oszczędnej kompresji H.264, co oznacza, że nagrania - mimo wysokiej jakości - zajmują mało miejsca na dysku.

Rejestrator wyposażony został dwa typy wyjść wideo - BNC oraz VGA, co pozwala na podłączenie go do dowolnego telewizora lub monitora.

Dużym atutem urządzenia jest bardzo intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim. Dzięki temu z jego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu! Sterowanie rejestratorem jest możliwe za pośrednictwem pilota lub myszy [znajdują się w zestawie] oraz przycisków dostępnych na przednim panelu. To Ty wybierasz najwygodniejszy dla Ciebie sposób!Co ciekawe, REJW8E posiada również MENU w 28 innych językach, w tym: angielskim, francuskim, niemieckim, holenderskim, hiszpańskim, greckim, czy fińskim.

Zaletą tego modelu jest rozbudowany system zarządzania użytkownikami. Administrator systemu - mający dostęp do wszystkich dostępnych funkcji - może utworzyć konta dla użytkowników i nadać im różne uprawnienia. Dzięki temu możesz w elastyczny sposób dostosować różne poziomy dostępu dla poszczególnych pracowników i zyskujesz pewność, że nikt niepowołany nie dostanie się do Twoich danych!Rejestrator wyposażony jest w port RS-485 [sterowanie kamerami obrotowymi lub z motozoomem] oraz USB [możliwość archiwizacji na urządzeniu zewnętrznym typu pendrive].

Model REJW8E współpracuje z dyskami SATA - do rejestratorów polecamy stosowanie dysków AV dedykowanych do pracy ciągłej. Są to dyski wykorzystywane w monitoringu, ponieważ gwarantują poczucie bezpieczeństwa!

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne dyski WD serii Purple objęte 3-letnią gwarancją, które oferują unikatową technologię AllFrame - najwyższa niezawodność i poczucie bezpieczeństwa:
 • magazyn danych klasy surveillance ogranicza zjawisko utraty klatek wideo,
 • skonstruowane do rejestracji video w trybie ciągłym 24 godziny/7 dni w tygodniu,
 • zoptymalizowana wydajność współpracy z dużą liczbą kamer,
 • duża liczba jednoczesnych strumieni zapisu,
 • obniżone zużycie energii, emisji hałasu i poziomu wibracji.


Przy zakupie rejestratora z dyskiem zostanie on zamontowany, sformatowany i przetestowany przed wysyłką co da Państwu 100% pewności, że sprzęt będzie niezawodnie pracował przez długie lata.

Odradzamy stosowanie "tanich" dysków komputerowych ze względu na ich bardzo wysoką awaryjność, krótszą gwarancję, wyższy poziom hałasu oraz wysokie ryzyko utraty materiału video w najmniej oczekiwanym momencie. Tego typu dyski montujemy w rejestratorach jedynie na wyraźne życzenie klienta.
Demonstracja działania rejestratora w sieci [REJW8E]
Dużym atutem tego modelu jest rozbudowana funkcjonalnośc sieciowa, która umożliwia dostęp zdalny z poziomu komputera lub telefonu komórkowego bez konieczności wychodzenia z domu!

Wraz z rejestratorem otrzymasz dedykowane do tego modelu oprogramowanie CMS, pozwalające na obsługę zdalną wszystkich rejestratorów z tej serii. Co ważne, program CMS umożliwia nie tylko zdalny podgląd obrazu na żywo, ale też przegląd archiwum, sterowanie kamerami obrotowymi, przeglądanie historii logowań, zmianę ustawień nagrywania, czy ściąganie zapisanych plików na dysk twardy komputera.Oprócz programu CMS, możesz połączyć się z rejestratorem za pomocą przeglądarki Internet Explorer - z dowolnego komputera na świecie!

Do rejestratora dołączone jest również oprogramowanie na telefony komórkowe (Android, Blackberry, Symbian) oraz Iphone.* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA REJESTRATORA W SIECI* * *Połączenie z rejestratorem demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 89.171.23.107:81, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozapakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 89.171.23.107, port: 34567, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ REJW8E ]
modelREJW8E
wejścia video8 x BNC
wejścia audio4 x RCA
wyjścia video1 x VGA, 1 x BNC
wyjścia audio1 x RCA
inneLAN, USB 2.0, RS485, MYSZ
wyjście VGATAK
USB2 x 2.0
pilotTAK
archiwizacjaLAN, USB
kompresja videoH.264
kompresja audioPCM
detekcjaZAAWANSOWANA, 6 POZIOMÓW CZUŁOŚCI
siatka detekcji16 x 12
rozdzielczość704 x 576, 352 x 288
szybkość odtwarzania200 klatek/sekundę
szybkość nagrywania200 klatek/sekundę
tryb wyświetlaniaPEŁNOEKRANOWY, QUAD
szybkie przewijaniex1, x2, x3, x4
menu graficzneTAK
tryb nagrywaniaCIĄGŁY, DETEKCJA, HARMONOGRAM
tryb pracyPENTAPLEX
wyszukiwanieZAAWANSOWANE - czas, zdarzenie
wielkość klatki3 - 5 kB
praca w sieciPrzeglądarka IE, oprogramowanie CMS
konfiguracja przez siećTAK
zabezpieczenie hasłemTAK
obsługiwane nośniki1 x HDD 3,5"
oprogramowanieCMS, oprogramowanie na platformy mobilne - IPhone, Android, Symbian, Blackberry
wymiary260 x 220 x 50 [mm]
waga1605 [g]
zasilanie12 V, 4 A
mocowanie dyskuwewnątrz
platformy mobilneIPhone, Android, Symbian, Blackberry
Zdjęcia [ REJW8E ]
REJW8E

REJW8E - profesjonalny, 8 - kanałowy rejestrator cyfrowy


REJW8E

Rejestrator umożliwia wysokiej jakości zapis zarówno obrazu, jak i dźwięku


REJW8E

Dzięki dwóm wyjściom wideo (BNC oraz VGA) do rejestratora można podłączyć dowolny telewizor lub monitor


REJW8E

Widok z boku - REJW8E wyposażony jest w wentylator, chłodzący podzespoły podczas pracy


REJW8E

Graficzne intuicyjne MENU w języku polskim sprawia, że...


REJW8E

...z obsługą rejestratora nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu


REJW8E

Rozbudowany harmonogram zapisu umożliwa dostosowanie trybów nagrywania do potrzeb użytkownika


REJW8E

REJW8E zapisuje obraz z prędkością 25 klatek/sek. (PŁYNNY RUCH), a do dyspozycji użytkownika pozostają rozdzielczości D1 oraz CIF


REJW8E

Zaawansowane opcje detekcji rejestratora sprawią, że urządzenie zapisze ruch tylko z najważniejszych, wskazanych przez Ciebie miejsc


REJW8E

Rejestrator może pracować w sieci zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP


REJW8E

System zarządzania użytkownikami oraz zabezpieczenie hasłem uchronią Twoje dane przed niepowołanymi osobami


REJW8E

Rejestrator współpracuje z najpopularniejszymi platformami mobilnymi - IPhone, Android, Windows Mobile, Blackberry, Symbian


zobacz całą kategorię

 
  LCD_10

  porównaj powyższe towary
Twoj koszyk jest
jeszcze pusty.

Zapraszamy
do zakupów.

SOCKET_WIFI Gniazdko elektryczne z wbudowanym modułem WiFI - obsługa przez telefon i tablet z systemami Android oraz Apple iOS
Gniazdo sterowane przez WIFI

LED_WIFI Żarówka LED z wbudowanym modułem WiFi sterowana przez smartfony i tablety - 16 milionów kolorów, regulowana jasność, żywotność 20 tysięcy godzin
Żarówka multicolor sterowana przez WIFI

Znalazłeś w opisie termin, który jest niejasny? Zobacz
słownik pojęć z zakresu CCTV.

Zobacz
wybrany filmMenu REJB4REJB4 przez komórkę


zobacz wiecej filmów

symbol


REC_LCD1
Rejestrator miniaturowy na karty SD z wyświetlaczem LCD
55203
67900

Kliknij by przeczytac wskazowki dot. bezpieczenstwa urzadzen CCTV w sieci.

AHD kamery zewnętrzne   AHD kamery wewnętrzne   AHD rejestratory   AHD kamery obrotowe   Kamery IP   Rejestratory mobilne   Rejestratory IP   Kamery zewnętrzne   Kamery wewnętrzne   Rejestratory   Kamery obrotowe   Kamery bezprzewodowe   Kamery z zapisem   Kamery inspekcyjne   Atrapy   Zasilacze   Przewody,zł±cza,audio   Obudowy, uchwyty   Neony, naklejki   Inne   Karty DVR   Kamery SDI   Monitory LCD / TV   Akcesoria WIFI   Dyski HDD   Dodatki   
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.