Strona głównaMoje kontoZapytaj doradcyWyświetla zawartość koszykaAktualne promocjeMultimediaRegulamin sklepuKontakt do nas
zaawansowane wyszukiwanieref: QT5044361  
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
AHD kamery zewnętrzne
AHD kamery wewnętrzne
AHD rejestratory
AHD kamery obrotowe
Kamery IP
Rejestratory mobilne
Rejestratory IP
Kamery zewnętrzne
Kamery wewnętrzne
Rejestratory
Kamery obrotowe
Kamery bezprzewodowe
Kamery z zapisem
Kamery inspekcyjne
Atrapy
Zasilacze
Przewody,zł±cza,audio
Obudowy, uchwyty
Neony, naklejki
Inne
Karty DVR
Kamery SDI
Monitory LCD / TV
Akcesoria WIFI
Dyski HDD
 
Aby kupować musisz się zalogować.
użytkownik
hasło

 
Podaj adres e-mail, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach
 
Podaj adres e-mail, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach
e-mail znajomego

Twoje imię

 
Symbol: IPREJB16 netto
566
66
brutto
697 00
+1
-1

Rejestrator do kamer IP - 16 kanałów wideo, FULL HD, standard ONVIF, polskie i graficzne MENU, Android, IPhone

Galeria zdjęć [ 15 ]
porownanie
pokaż całą galerię wersja do drukuIPREJB16 Rejestrator do kamer IP - 16 kanałów wideo, FULL HD, standard ONVIF, polskie i graficzne MENU, Android, IPhone IPREJB16 Rejestrator do kamer IP - 16 kanałów wideo, FULL HD, standard ONVIF, polskie i graficzne MENU, Android, IPhone IPREJB16 Rejestrator do kamer IP - 16 kanałów wideo, FULL HD, standard ONVIF, polskie i graficzne MENU, Android, IPhone IPREJB16 Rejestrator do kamer IP - 16 kanałów wideo, FULL HD, standard ONVIF, polskie i graficzne MENU, Android, IPhone
IPREJB16 Rejestrator do kamer IP - 16 kanałów wideo, FULL HD, standard ONVIF, polskie i graficzne MENU, Android, IPhone IPREJB16 Rejestrator do kamer IP - 16 kanałów wideo, FULL HD, standard ONVIF, polskie i graficzne MENU, Android, IPhone IPREJB16 Rejestrator do kamer IP - 16 kanałów wideo, FULL HD, standard ONVIF, polskie i graficzne MENU, Android, IPhone IPREJB16 Rejestrator do kamer IP - 16 kanałów wideo, FULL HD, standard ONVIF, polskie i graficzne MENU, Android, IPhone

zobacz więcej zdjęć
zobacz całą kategorięW skrócie [IPREJB16]
HIT! Rejestrator do kamer IP w niespotykanie niskiej cenie!
 • nagrywanie obrazu z 16 kamer IP
 • standaryzacja z najpopularniejszym obcenie systemem ONVIF
 • dostępne również inne znane protokoły sieciowe - NetPro, Samsung, Panasonic, RTSP, Aebell
 • obsługa najwyższych stosowanych w monitoringu IP rozdzielczości - FULL HD (1920 x 1080), HD (1280 x 720) oraz D1 (720 x 576)
 • tzw. tryb REAL TIME (PŁYNNY RUCH)
 • obsługa 16 kanałów AUDIO (sieciowo)
 • tryb pracy PENTAPLEX - podgląd na żywo, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizacja, praca w sieci
 • wyjścia wideo - kompozytowe BNC, VGA (pod standardowy monitor komputerowy) oraz HDMI (do podłączenia pod nowoczesne monitory/telewizory)
 • pełny dostęp zdalny przez Internet zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP
 • wbudowany serwer DDNS - jeśli Twój internet stacjonarny posiada zmienny adres IP nie musisz rejestrować domeny, rejestrator zrobi to za Ciebie!
 • możliwość ustawienia powiadomień mailowych po wykryciu zdefiniowanego wcześniej zdarzenia
 • opcja zapisu nagrań na serwerze FTP
 • funkcja ZOOM-u cyfrowego - możliwość powiększenia dowolnego fragmentu obrazu
 • mysz oraz pilot w zestawie
 • port RS-485, pozwalający na sterowanie kamerami obrotowymi i z MOTOZOOMEM
 • bardzo intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim
 • nowoczesny design - estetyczna obudowa z przyciskami do obsługi urządzenia
 • obsługa dwóch dysków twardych SATA
 • BEZPŁATNE oprogramowanie CMS pozwalające na obsługę zdalnę wielu rejestratorów jednocześnie
 • współpraca zarówno z komputerami opartymi o system operacyjny Windows, jak i MAC OS
 • podgląd obrazu przez telefony komórkowe oparte o system Android oraz iPhone
Kompresja zapisu obrazu H.264Graficzny interfejs uzytkownikaRozbudowany harmonogram zapisuOprogramowanie CMS do zdalnej obslugi wielu rejestratorowZapis dzwiekuSterowanie kamerami obrotowymi PTZ
Zlacze USB do archiwizacjiObsluga dyskow SATAWielostrefowa detekcja ruchuPilot w kompleciePodglad obrazu przez telefony komorkoweMysz w komplecie
Podglad przez przegladarke IEWyjscie video VGAWyjscie video HDMIPlynny zapisPolskie MENU 
Informacje podstawowe [IPREJB16]
Posiadasz już system kamer IP, ale męczy Cię nagrywanie obrazu na komputerze? A może dopiero myślisz o instalacji kamery cyfrowych i szukasz stabilnego urządzenia rejestrującego? Mamy rozwiązanie dla Ciebie: profesjonalny cyfrowy rejestrator IP - IPREJB16!

IPREJB16 jest w pełni kompatybilny nie tylko z najpopularniejszym obecnie w technologii IP standardem ONVIF, ale również z innymi znanymi protokołami sieciowymi: NetPro, Samsung, Panasonic, RTSP, Aebell, Xunmei, Xinhai. Oznacza to, że model IPREJB16 będzie współpracował z większością kamer sieciowych wiodących producentów.Rejestrator obsługuje wszystkie najwyższe stosowane w monitoringu rozdzielczości - FULL HD (1920 x 1080), HD (1280 x 720) oraz D1 (720 x 576). Co ważne, do dyspozycji użytkownika pozostaje tzw. tryb REAL TIME, czyli zapis z prędkością 25 klatek/sek. Dzięki temu obraz będzie płynny i pozbawiony wrażenia poklatkowości.

Wydajna, nowoczesna kompresja H.264 sprawi z kolei, że nagrany materiał - mimo świetnej jakości - nie zajmie dużo miejsca na dysku.IPREJB16 może również - oprócz zapisu obrazu - nagrywać dźwięk ze wszystkich podłączonych kamer.

Dużą zaletą tego modelu jest niezwykle intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z którego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu. Co ważne, do rejestratora dołączone są mysz oraz pilot, dzięki czemu możesz wybrać najdogodniejszy dla Ciebie sposób obsługi. Rozbudowany przedni panel z przyciskami funkcyjnymi gwarantuje z kolei szybki dostęp do najważniejszych funkcji.Tym, co wyróżnia model IPREJB16 na tle innych rejestratorów z tej półki cenowej, jest niezwykle rozbudowany system zarządzania użytkownikami. Administrator systemu - posiadający dostęp do wszystkich funkcji - może nie tylko utworzyć kolejnych użytkowników, ale również nadać im różne uprawnienia. Każde konto zabezpieczone jest hasłem, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich cennych danych.Co istotne, administrator posiada dostęp do historii, w której zawarte są informacje o każdej czynności wykonanej na rejestratorze. Ogranicza to jakiekolwiek próby oszustwa ze strony osób zarządzających Twoim monitoringiem.IPREJB16 posiada bardzo zaawansowaną funkcjonalność sieciową, która sprawi, że zyskasz dostęp zdalny do swoich kamer z dowolnego miejsca na świecie - zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu komórkowego opartego o system Android i IPhone.

Do rejestratora dołączone jest oprogramowanie CMS umożliwiające obsługę rejestratora przez Internet stacjonarny zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP. Co ważne, IPREJB16 posiada wbudowany serwer DDNS, dzięki któremu przy zmiennym adresie IP użytkownik nie musi rejestrować domeny i ponosić z tego tytułu dodatkowych kosztów - rejestrator robi to za niego!Interesującą opcję stanowi możliwość zapisu obrazu na serwerze FTP.Ciekawą funkcją - zwłaszcza, że jest to rejestrator dedykowany do kamer MEGApikselowych - jest ZOOM cyfrowy. Pozwala on na powiększenie dowolnego fragmentu obrazu (zarówno "na żywo", jak i już nagranego), dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół!

IPREJB16 posiada wszystkie najważniejsze porty zewnętrzne:
 • 2 x USB 2.0 - możliwość podłączenia myszki (znajduje się w zestawie) oraz archiwizacji na urządzeniach zewnętrznych typu pendrive
 • RS-485 - do sterowania kamerami obrotowymi i z MOTOZOOMEM
 • 3 rodzaje wyjść wideo - BNC, VGA oraz HDMI - możliwość podłączenia zarówno tradycyjnych telewizorów, monitorów komputerowych, jak również nowoczesnych urządzeń wizyjnych
 • porty alarmowe
 • port LAN - do podłączenia rejestratora do łącza sieciowego (router)


Model IPREJB16 współpracuje z dyskami SATA - do rejestratorów polecamy stosowanie dysków AV dedykowanych do pracy ciągłej. Są to dyski wykorzystywane w monitoringu, ponieważ gwarantują poczucie bezpieczeństwa!

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne dyski lidera na rynku - WD serii Purple objęte 3-letnią gwarancją, które oferują unikatową technologię AllFrame - najwyższa niezawodność i poczucie bezpieczeństwa:
 • magazyn danych klasy surveillance ogranicza zjawisko utraty klatek wideo,
 • skonstruowane do rejestracji video w trybie ciągłym 24 godziny/7 dni w tygodniu,
 • zoptymalizowana wydajność współpracy z dużą liczbą kamer,
 • duża liczba jednoczesnych strumieni zapisu,
 • konstrukcja, umożliwiająca pracę w wysokich temperaturach,
 • obniżone zużycie energii, emisji hałasu i poziomu wibracji.Przy zakupie rejestratora z dyskiem zostanie on zamontowany, sformatowany i przetestowany przed wysyłką co da Państwu 100% pewności, że sprzęt będzie niezawodnie pracował przez długie lata.

Odradzamy stosowanie "tanich" dysków komputerowych ze względu na ich bardzo wysoką awaryjność, krótszą gwarancję, wyższy poziom hałasu oraz wysokie ryzyko utraty materiału video w najmniej oczekiwanym momencie. Tego typu dyski montujemy w rejestratorach jedynie na wyraźne życzenie klienta.


* * * REJESTRATOR DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Badania starzeniowe wykonuje się poprzez m.in.
 • poddanie rejestratorów działaniu statycznego i zmiennego ciśnienia w różnych cyklach,
 • badanie radiatorów w podwyższonej temperaturze i zmiennym nadciśnieniu,
 • szoki termiczne, a więc poddanie rejestratorów skrajnym (wysokim oraz niskim) temperaturom,
 • badania zniszczeniowe, sprawdzające odporność mechaniczną zastosowanych obudów,
 • analizę wpływu podwyższonej oraz obniżonej wilgotności na komponenty rejestratora.


Pomyślne przejście badań starzeniowych daje gwarancję, że zastosowane rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne zapewniają stabilną, długoletnią pracę. Badania starzeniowe wykonywane są - ze względu na wysokie koszty oraz pracochłonność - przez niewielu producentów urządzeń do monitoringu. Wybierz SPRAWDZONE rozwiązanie NA LATA!

Praca w sieci [IPREJB16]
Dużym atutem tego modelu jest rozbudowana funkcjonalnośc sieciowa, która umożliwia dostęp zdalny z poziomu komputera lub telefonu komórkowego bez konieczności wychodzenia z domu!

Wraz z rejestratorem otrzymasz dedykowane do tego modelu oprogramowanie CMS, pozwalające na obsługę zdalną wszystkich rejestratorów z tej serii. Co ważne, program CMS umożliwia nie tylko zdalny podgląd obrazu na żywo, ale też przegląd archiwum, sterowanie kamerami obrotowymi, przeglądanie historii logowań, zmianę ustawień nagrywania, czy ściąganie zapisanych plików na dysk twardy komputera.Oprócz programu CMS, możesz połączyć się z rejestratorem za pomocą przeglądarki Internet Explorer - z dowolnego komputera na świecie!

Bardzo przydatną opcją jest funkcja powiadamiania użytkownika o wykryciu ruchu przed kamerami lub usterce dysku na podany adres e-mail. Właściwia konfiguracja tej opcji w połączeniu z odpowiednim kontem mailowym umożliwia przesyłanie takich powiadomień bezpośrednio na telefon komórkowy w postaci SMS-a.

Do rejestratora dołączone jest również oprogramowanie na IPhone oraz telefony komórkowe oparte o system Android.

Parametry techniczne [ IPREJB16 ]
modelIPREJB16
kanały IP16
rozdzielczość zapisu1920 x 1080 (FULL HD), 1280 x 720 (HD), 720 x 576 (D1)
audio16 x sieciowo
wyjścia videoBNC, VGA, HDMI
szybkość zapisu400 klatek/sek. [16x25] - tryb REAL TIME
szybkość odtwarzania400 klatek/sek. [16x25] - tryb REAL TIME
szybkie przewijaniex1, x2, x3
tryb nagrywaniaCIĄGŁY, HARMONOGRAM
tryb wyświetlaniapełnoekranowy, qaud
tryb pracyPENTAPLEX - podgląd na żywo, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizacja, praca w sieci
wyszukiwanieZAAWANSOWANE - czas, zdarzenie
kompresjaH.264
obsługiwane protokoły siecioweONVIF, RTSP, Aebell, NetPro, Xunmei, Xinhai, Samsung, Panasonic
obsługiwane nośniki2 x HDD 3,5" (montowany wewnątrz)
archiwizacjaLAN, USB
wejścia alarmowex 8
wyjścia alarmowex 1
interfejs sieciowyRJ-45
praca w sieciOPROGRAMOWANIE CMS, PRZEGLĄDARKA INTERNET EXPLORER
platformy mobilneANDROID, iPHONE
RS-485TAK
system operacyjnyLINUX
USBTAK - 2 x USB 2.0
pilotTAK
myszTAK
wymiary37 x 29 x 4,5 [cm]
waga2600 [g]
zasilanie12V 4A
temperatura pracy- 10 - +55
Zdjęcia [ IPREJB16 ]
IPREJB16

IPREJB16 - profesjonalny, 16 - kanałowy rejestrator do kamer IP


IPREJB16

Widok z boku - solidna, metalowa obudowa


IPREJB16

Rejestrator wyposażony jest w aż 8 wejść i 1 wyjście alarmowe


IPREJB16

Zainstalowane w urządzeniu wentylatory chłodzą podzespoły podczas pracy, zapobiegając ich przegrzewaniu


IPREJB16

Graficzne, intuicyjne MENU w języku polskim sprawi, że z obsługą rejestratora nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu


IPREJB16

Do wyboru jest również MENU w języku angielskim


IPREJB16

Rejestrator obsługuje najwyższe stosowane w monitoringu IP rozdzielczości - FULLHD, HD i D1, a obraz zapisywany jest przy użyciu nowoczesnej kompresji H.264


IPREJB16

IPREJB16 jest kompatybilny ze wszystkimi najpopularniejszymi protokołami sieciowymi


IPREJB16

Harmonogram zapisu umożliwia dopasowanie trybu nagrywania obrazu do potrzeb użytkownika


IPREJB16

Zapisane nagrania umieszczone są na graficznej osi czasu, dzięki czemu nie będziesz miał problemu z odnalezieniem interesującego Cię fragmentu


IPREJB16

IPREJB16 posiada rozbudowany system zarządzania użytkownikami...


IPREJB16

...a administartor systemu ma dostęp do historii wszystkich operacji, jakie zostały na nim wykonane


IPREJB16

Rejestartor charakteryzuje się zaawansowaną funkcjonalnością sieciową


IPREJB16

Dostęp zdalny możliwy jest zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP (bez konieczności rejestracji doemny!)


IPREJB16

Rejestrator posiada opcje zapisu nagrań na serwerze FTP...


IPREJB16

...oraz wysyłania powiadomień na wskazany adres e-mailowy


IPREJB16

Bezpłatne oprogramowanie CMS jest kompatybilne nie tylko z systemami Windows, ale też MAC OS


IPREJB16

Dostęp zdalny możliwy jest również z poziomu urządzeń mobilnych opartych o system Android oraz IPhone


zobacz całą kategorię

 
  LCD_10

  porównaj powyższe towary
Twoj koszyk jest
jeszcze pusty.

Zapraszamy
do zakupów.

SOCKET_WIFI Gniazdko elektryczne z wbudowanym modułem WiFI - obsługa przez telefon i tablet z systemami Android oraz Apple iOS
Gniazdo sterowane przez WIFI

LED_WIFI Żarówka LED z wbudowanym modułem WiFi sterowana przez smartfony i tablety - 16 milionów kolorów, regulowana jasność, żywotność 20 tysięcy godzin
Żarówka multicolor sterowana przez WIFI

Znalazłeś w opisie termin, który jest niejasny? Zobacz
słownik pojęć z zakresu CCTV.

Zobacz
wybrany filmMenu REJB4REJB4 przez komórkę


zobacz wiecej filmów

symbol


REC_LCD1
Rejestrator miniaturowy na karty SD z wyświetlaczem LCD
55203
67900

Kliknij by przeczytac wskazowki dot. bezpieczenstwa urzadzen CCTV w sieci.

AHD kamery zewnętrzne   AHD kamery wewnętrzne   AHD rejestratory   AHD kamery obrotowe   Kamery IP   Rejestratory mobilne   Rejestratory IP   Kamery zewnętrzne   Kamery wewnętrzne   Rejestratory   Kamery obrotowe   Kamery bezprzewodowe   Kamery z zapisem   Kamery inspekcyjne   Atrapy   Zasilacze   Przewody,zł±cza,audio   Obudowy, uchwyty   Neony, naklejki   Inne   Karty DVR   Kamery SDI   Monitory LCD / TV   Akcesoria WIFI   Dyski HDD   Dodatki   
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.