Strona głównaMoje kontoZapytaj doradcyWyświetla zawartość koszykaAktualne promocjeMultimediaRegulamin sklepuKontakt do nas
zaawansowane wyszukiwanieref: UB5794195  
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
AHD kamery zewnętrzne
AHD kamery wewnętrzne
AHD rejestratory
AHD kamery obrotowe
Kamery IP
Rejestratory mobilne
Rejestratory IP
Kamery zewnętrzne
Kamery wewnętrzne
Rejestratory
Kamery obrotowe
Kamery bezprzewodowe
Kamery z zapisem
Kamery inspekcyjne
Atrapy
Zasilacze
Przewody,zł±cza,audio
Obudowy, uchwyty
Neony, naklejki
Inne
Karty DVR
Kamery SDI
Monitory LCD / TV
Akcesoria WIFI
Dyski HDD
 
Aby kupować musisz się zalogować.
użytkownik
hasło

 
Podaj adres e-mail, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach
 
Podaj adres e-mail, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach
e-mail znajomego

Twoje imię

 
Symbol: IPREJS4 netto
891
87
brutto
1097 00
+1
-1

Dedykowany rejestrator do kamer IP z serii 3000 - 4 x FULL HD, zapis AUDIO, dostępny tryb detekcji

Galeria zdjęć [ 9 ]
porownanie
pokaż całą galerię wersja do drukuIPREJS4 Dedykowany rejestrator do kamer IP z serii 3000 - 4 x FULL HD, zapis AUDIO, dostępny tryb detekcji IPREJS4 Dedykowany rejestrator do kamer IP z serii 3000 - 4 x FULL HD, zapis AUDIO, dostępny tryb detekcji IPREJS4 Dedykowany rejestrator do kamer IP z serii 3000 - 4 x FULL HD, zapis AUDIO, dostępny tryb detekcji IPREJS4 Dedykowany rejestrator do kamer IP z serii 3000 - 4 x FULL HD, zapis AUDIO, dostępny tryb detekcji
IPREJS4 Dedykowany rejestrator do kamer IP z serii 3000 - 4 x FULL HD, zapis AUDIO, dostępny tryb detekcji IPREJS4 Dedykowany rejestrator do kamer IP z serii 3000 - 4 x FULL HD, zapis AUDIO, dostępny tryb detekcji IPREJS4 Dedykowany rejestrator do kamer IP z serii 3000 - 4 x FULL HD, zapis AUDIO, dostępny tryb detekcji IPREJS4 Dedykowany rejestrator do kamer IP z serii 3000 - 4 x FULL HD, zapis AUDIO, dostępny tryb detekcji

zobacz więcej zdjęć
zobacz całą kategorięW skrócie [IPREJS4]
HIT! Jedyny na rynku rejestrator do kamer IP o tak zaawansowanej funkcjonalności!
 • standaryzacja z najpopularniejszym systemem ONVIF
 • obsługa 4 kamer IP w rozdzielczości 1920 x 1080 (FULL HD) lub 16 w rozdzielczości D1 (704 x 576)
 • opcja zapisu obrazu po wykryciu ruchu (detekcja) z kompatybilnych kamer
 • płynny ruch (REAL TIME) - 25 klatek/sekundę dla każdego kanału wideo
 • wydajna, nowoczesna kompresja H.264
 • możliwość nagrywania dźwięku ze wszystkich podłączonych kamer (sieciowo)
 • wyjście wideo DVI oraz przejściówki na VGA oraz HDMI
 • funkcja ZOOM-u cyfrowego - możliwość powiększenia dowolnego fragmentu obrazu
 • intuicyjne, proste w obsłudze MENU
 • opcja zasilenia 4 kamer poprzez PoE
 • obsługa dwóch dysków twardych SATA o pojemności do 4 TB każdy
 • opcja archiwizacji zarówno za pomocą USB (pendrive), jak i sieciowo (dysk NAS)
 • pełny dostęp zdalny przez Internet zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP
 • podgląd obrazu przez telefony komórkowe oparte o system Android oraz iPhone
 • dostęp zdalny przez wszystkie najpopularniejsze przeglądarki Internetowe - Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari oraz Internet Explorer
Kompresja zapisu obrazu H.264Graficzny interfejs uzytkownikaRozbudowany harmonogram zapisuOprogramowanie CMS do zdalnej obslugi wielu rejestratorowZapis dzwiekuSterowanie kamerami obrotowymi PTZ
Zlacze USB do archiwizacjiObsluga dyskow SATAWielostrefowa detekcja ruchuPodglad obrazu przez telefony komorkowePodglad przez przegladarke IEWyjscie video VGA
Wyjscie video HDMIPlynny zapisPolskie MENURozdzielczosc zapisu D1 [720x576]  
Informacje podstawowe [IPREJS4]
IPREJS4 - jedyny dostępny na polskim rynku rejestrator o tak wysokich parametrach!

IPREJS4 jest w pełni kompatybilny z najpopularniejszym obecnie standardem ONVIF i poniższymi kamerami FULL HD:Ciekawą opcją - wyróżniającą prezentowany model na tle innych tego typu - jest możliwość zasilania kamer poprzez PoE. Aby to zrobić, wystarczy podłączyć kamerę za pomocą kabla sieciowego do rejestratora. Zasięg, na jakim można wykonać zasilanie w taki sposób, wynosi aż do 100 metrów.

Rejestrator umożliwia zapis obrazu w rozdzielczości FULL HD z 4 kamer, a dla rozdzielczości D1 obsługiwana liczba kanałów IP wynosi aż 16! Co ważne, niezależnie od tego, na jaki tryb pracy się zdecydujesz, prędkość zapisu to 25 klatek/sekundę [tzw. REAL TIME]. Oznacza to, że obraz jest płynny i pozbawiony wrażenia poklatkowości.

Rejestrator daje możliwość zapisu nie tylko ciągłego (24/7), ale równiez w detekcji ruchu! Pozwala to na racjonalne zarządzanie pojemnością zamontowanych dysków twardych, jak również oszczędzanie czasu przy przeglądaniu zapisanych nagrań.

Wydajna, nowoczesna kompresja H.264 sprawi, że nagrany materiał - mimo świetnej jakości - nie zajmie dużo miejsca na dysku.

IPREJS4 może również - oprócz zapisu obrazu - nagrywać dźwięk ze wszystkich podłączonych kamer.

Rejestrator wyposażony jest w MENU w języku polskim, a jego graficzny interfejs sprawia, że obsługa jest niezwykle intuicyjna.

Ogromną zaletą tego modelu jest niezwykle rozbudowany system zarządzania użytkownikami. Administrator systemu - posiadający dostęp do wszystkich funkcji - może nie tylko utworzyć kolejnych użytkowników, ale również nadać im różne uprawnienia. Każde konto zabezpieczone jest hasłem, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich cennych danych.

Ciekawą funkcją - zwłaszcza, że jest to rejestrator dedykowany do kamer MEGApikselowych FULL HD - jest ZOOM cyfrowy. Pozwala on na powiększenie dowolnego fragmentu obrazu (zarówno "na żywo", jak i już nagranego), dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół!

Rejestrator współpracuje z dwoma dyskami SATA o max. pojemności 4 TB każdy [można je u nas dokupić]. Dzięki obsłudze nośników o tak wysokiej pojemności nie musisz się obawiać, że uzyskiwany na urządzeniu czas zapisu będzie zbyt krótki.

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne dyski WD serii Purple objęte 3-letnią gwarancją, które oferują unikatową technologię AllFrame - najwyższa niezawodność i poczucie bezpieczeństwa.

Przy zakupie rejestratora z dyskiem zostanie on zamontowany, sformatowany i przetestowany przed wysyłką co da Państwu 100% pewności, że sprzęt będzie niezawodnie pracował przez długie lata.

Warto zwrócić uwagę na ciekawy system archiwizacji danych, w jaki wyposażony jest model IPREJS4. W przeciwieństwie do innych rejestratorów tego typu możliwe jest kopiowanie fragmentów nagrań nie tylko na urządzenia zewnętrzne (typu pendrive), ale też dyski sieciowe NAS.

Odradzamy stosowanie "tanich" dysków komputerowych ze względu na ich bardzo wysoką awaryjność, krótszą gwarancję, wyższy poziom hałasu oraz wysokie ryzyko utraty materiału video w najmniej oczekiwanym momencie. Tego typu dyski montujemy w rejestratorach jedynie na wyraźne życzenie klienta.

Wszystko to sprawia, że rejestrator IPREJS4 stanowi w pełni profesjonalne, zaawansowane narzędzie rejestracji obrazu, które - w połączeniu z dedykowanymi kamerami IP FULL HD - zapewni Ci solidny, niepodważalny materiał dowodowy!


* * * REJESTRATOR DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Badania starzeniowe wykonuje się poprzez m.in.
 • poddanie rejestratorów działaniu statycznego i zmiennego ciśnienia w różnych cyklach,
 • badanie radiatorów w podwyższonej temperaturze i zmiennym nadciśnieniu,
 • szoki termiczne, a więc poddanie rejestratorów skrajnym (wysokim oraz niskim) temperaturom,
 • badania zniszczeniowe, sprawdzające odporność mechaniczną zastosowanych obudów,
 • analizę wpływu podwyższonej oraz obniżonej wilgotności na komponenty rejestratora.


Pomyślne przejście badań starzeniowych daje gwarancję, że zastosowane rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne zapewniają stabilną, długoletnią pracę. Badania starzeniowe wykonywane są - ze względu na wysokie koszty oraz pracochłonność - przez niewielu producentów urządzeń do monitoringu. Wybierz SPRAWDZONE rozwiązanie NA LATA!

Praca w sieci [IPREJS4]
Dużym atutem tego modelu jest rozbudowana funkcjonalność sieciowa, która umożliwia dostęp zdalny z poziomu komputera lub telefonu komórkowego bez konieczności wychodzenia z domu!

IPREJS4 - w przeciwieństwie do innych rejestratorów sieciowych - obsługuje wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe: Internet Explorer oraz (po zainstalowaniu bezpłatnej wtyczki Adobe Flash Player) Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera i Safari. Dzięki temu nie musisz już instalować dedykowanych programów, aby połączyć się ze swoim systemem monitoringu!Do rejestratora dołączone jest również oprogramowanie na IPhone oraz telefony komórkowe oparte o system Android.

Parametry techniczne [ IPREJS4 ]
modelIPREJS4
kanały IP4 dla rozdzielczości FULL HD (1920 x 1080), 16 dla rozdzielczości D1 (704 x 576)
rozdzielczość zapisu1920x1080 (FULL HD), 704 x 576 (D1)
audioTAK - dla każdej kamery (sieciowo)
wyjścia video1 x DVI (w zestawie przejściówki pod VGA i HDMI)
szybkość zapisu25 klatek/sek. dla każdej rozdzielczości [TRYB REAL TIME - PŁYNNY RUCH]
szybkość odtwarzaniaREAL TIME - PŁYNNY RUCH
szybkie przewijaniex32
tryb nagrywaniaCiągły, Detekcja ruchu
tryb wyświetlaniaPełnoekranowy, quad
detekcjaTAK
siatka detekcjiWielostrefowa
wyszukiwanieData, godzina
kompresjaH.264
obsługiwane protokoły siecioweONVIF
obsługiwane nośniki2 x HDD (max. 4 TB każdy)
archiwizacjaLAN, USB
interfejs sieciowy5 x RJ45 [w tym 4 x PoE]
praca w sieciPrzeglądarki internetowe (Chrome, Mozilla, Opera, Safari, Internet Explorer), program NVMS
platformy mobilneiPhone, Android
system operacyjnyLINUX
USB3 x 2.0
wymiary220 x 150 x 100 [mm]
waga4,5 [kg]
zasilanie12V, 5A / 48V, 1A [do PoE]
temperatura pracy-10 - +55
Zdjęcia [ IPREJS4 ]
IPREJS4

Nowoczesny, 4 - kanałowy rejestrator do kamer IP FULL HD


IPREJS4

Widok z boku - solidnie wykonana, metalowa obudowa


IPREJS4

Widok z tyłu - złącza i porty urządzenia


IPREJS4

Konstrukcja rejestratora daje szybki dostęp do dysków twardych


IPREJS4

Wraz z rejestratorem otrzymasz bezpłatne, intuicyjne oprogramowanie do obsługi wszystkich urządzeń z tej serii


IPREJS4

Podgląd zdalny możliwy jest w trybie dzielonym (4 kamery na ekranie) lub pełnoekranowym


IPREJS4

Widok MENU odtwarzania


IPREJS4

Rejestrator współpracuje z łączami o stałym oraz zmiennym adresie IP


IPREJS4

Dostęp zdalny możliwy jest również z poziomu najpopularniejszych przeglądarek Internetowych oraz urządzeń mobilnych


zobacz całą kategorię

 
  LCD_10

  porównaj powyższe towary
Twoj koszyk jest
jeszcze pusty.

Zapraszamy
do zakupów.

SOCKET_WIFI Gniazdko elektryczne z wbudowanym modułem WiFI - obsługa przez telefon i tablet z systemami Android oraz Apple iOS
Gniazdo sterowane przez WIFI

LED_WIFI Żarówka LED z wbudowanym modułem WiFi sterowana przez smartfony i tablety - 16 milionów kolorów, regulowana jasność, żywotność 20 tysięcy godzin
Żarówka multicolor sterowana przez WIFI

Znalazłeś w opisie termin, który jest niejasny? Zobacz
słownik pojęć z zakresu CCTV.

Zobacz
wybrany filmMenu REJB4REJB4 przez komórkę


zobacz wiecej filmów

symbol


REC_LCD1
Rejestrator miniaturowy na karty SD z wyświetlaczem LCD
55203
67900

Kliknij by przeczytac wskazowki dot. bezpieczenstwa urzadzen CCTV w sieci.

AHD kamery zewnętrzne   AHD kamery wewnętrzne   AHD rejestratory   AHD kamery obrotowe   Kamery IP   Rejestratory mobilne   Rejestratory IP   Kamery zewnętrzne   Kamery wewnętrzne   Rejestratory   Kamery obrotowe   Kamery bezprzewodowe   Kamery z zapisem   Kamery inspekcyjne   Atrapy   Zasilacze   Przewody,zł±cza,audio   Obudowy, uchwyty   Neony, naklejki   Inne   Karty DVR   Kamery SDI   Monitory LCD / TV   Akcesoria WIFI   Dyski HDD   Dodatki   
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.