Strona głównaMoje kontoZapytaj doradcyWyświetla zawartość koszykaAktualne promocjeMultimediaRegulamin sklepuKontakt do nas
zaawansowane wyszukiwanieref: VR4630228  
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
AHD kamery zewnętrzne
AHD kamery wewnętrzne
AHD rejestratory
AHD kamery obrotowe
Kamery IP
Rejestratory mobilne
Rejestratory IP
Kamery zewnętrzne
Kamery wewnętrzne
Rejestratory
Kamery obrotowe
Kamery bezprzewodowe
Kamery z zapisem
Kamery inspekcyjne
Atrapy
Zasilacze
Przewody,zł±cza,audio
Obudowy, uchwyty
Neony, naklejki
Inne
Karty DVR
Kamery SDI
Monitory LCD / TV
Akcesoria WIFI
Dyski HDD
 
Aby kupować musisz się zalogować.
użytkownik
hasło

 
Podaj adres e-mail, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach
 
Podaj adres e-mail, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach
e-mail znajomego

Twoje imię

 
Symbol: IPREJW8A netto
688
62
brutto
847 00
+1
-1

Cyfrowy rejestrator do kamer IP - obsługa standardu ONVIF, zapis w rozdzielczości FULL HD (1080P i HD (720P), płynny ruch (25 klatek/sekundę), polskie MENU

Galeria zdjęć [ 13 ]
porownanie
pokaż całą galerię wersja do drukuIPREJW8A Cyfrowy rejestrator do kamer IP - obsługa standardu ONVIF, zapis w rozdzielczości FULL HD (1080P i HD (720P), płynny ruch (25 klatek/sekundę), polskie MENU IPREJW8A Cyfrowy rejestrator do kamer IP - obsługa standardu ONVIF, zapis w rozdzielczości FULL HD (1080P i HD (720P), płynny ruch (25 klatek/sekundę), polskie MENU IPREJW8A Cyfrowy rejestrator do kamer IP - obsługa standardu ONVIF, zapis w rozdzielczości FULL HD (1080P i HD (720P), płynny ruch (25 klatek/sekundę), polskie MENU IPREJW8A Cyfrowy rejestrator do kamer IP - obsługa standardu ONVIF, zapis w rozdzielczości FULL HD (1080P i HD (720P), płynny ruch (25 klatek/sekundę), polskie MENU
IPREJW8A Cyfrowy rejestrator do kamer IP - obsługa standardu ONVIF, zapis w rozdzielczości FULL HD (1080P i HD (720P), płynny ruch (25 klatek/sekundę), polskie MENU IPREJW8A Cyfrowy rejestrator do kamer IP - obsługa standardu ONVIF, zapis w rozdzielczości FULL HD (1080P i HD (720P), płynny ruch (25 klatek/sekundę), polskie MENU IPREJW8A Cyfrowy rejestrator do kamer IP - obsługa standardu ONVIF, zapis w rozdzielczości FULL HD (1080P i HD (720P), płynny ruch (25 klatek/sekundę), polskie MENU IPREJW8A Cyfrowy rejestrator do kamer IP - obsługa standardu ONVIF, zapis w rozdzielczości FULL HD (1080P i HD (720P), płynny ruch (25 klatek/sekundę), polskie MENU

zobacz więcej zdjęć
zobacz całą kategorięW skrócie [IPREJW8A]
Szukasz sprawdzonego rejestratora do kamer IP? Zależy Ci na wysokiej rozdzielczości zapisu i płynności nagrywanego materiału video? Doskonale trafiłeś - mamy rozwiązanie dla Ciebie!

 • obsługa 8 kamer w rozdzielczości FULL HD (2 MPX - 1080P), HD (1,3 MPX - 720P) lub niższych,
 • rejestracja z prędkością 25 klatek/sekundę - idealnie płynny ruch,
 • wydajna, nowoczesna kompresja video H264, dzięki której oszczędzisz miejsce na dysku,
 • pełna kompatybilność z najpopularniejszym obecnie standardem ONVIF,
 • rozbudowana funkcjonalność sieciowa - współpraca z Internetem o stałym oraz zmiennym adresie IP,
 • nowoczesna technologia pracy w chmurze (P2P), dzięki której zyskasz pełny dostęp zdalny do rejestratora BEZ przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji!
 • podgląd obrazu przez telefony komórkowe i tablety oparte o systemy Android lub Apple iOS (iPhone/iPad),
 • bezpłatne, intuicyjne oprogramowanie CMS do obsługi sieciowej GRATIS,
 • funkcja ZOOM - u cyfrowego - możliwość powiększenia dowolnego fragmentu obrazu,
 • intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim,
 • mysz, pilot oraz zasilacz w zestawie.


Zobacz, co wyróżnia prezentowany model i dlaczego jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje sprawdzonego rejestratora do monitoringu IP:
kliknij, aby powiększyć
Kompresja zapisu obrazu H.264Graficzny interfejs uzytkownikaRozbudowany harmonogram zapisuOprogramowanie CMS do zdalnej obslugi wielu rejestratorowZapis dzwiekuZlacze USB do archiwizacji
Obsluga dyskow SATAZapis przed wykryciem ruchuWielostrefowa detekcja ruchuPilot w kompleciePodglad obrazu przez telefony komorkoweMysz w komplecie
Podglad przez przegladarke IEWyjscie video VGAWyjscie video HDMIPlynny zapisPolskie MENU 
Informacje podstawowe [IPREJW8A]

Posiadasz już system kamer IP, ale męczy Cię nagrywanie obrazu na komputerze? A może dopiero myślisz o instalacji kamer cyfrowych i szukasz stabilnego urządzenia rejestrującego? Mamy rozwiązanie dla Ciebie: profesjonalny cyfrowy rejestrator IP - IPREJW8A!

Prezentowany model to nowej generacji rejestrator cyfrowy, obsługujący najpopularniejszy w monitoringu IP standard ONVIF.

Rejestrator pozwala na zapis materiału z 8 kamer w rozdzielczości FULL HD (1920 x 1080), HD (1280 x 720) lub niższych. Co ważne, dostępny jest tryb REAL TIME, czyli zapis z prędkością 25 klatek/sekundę, gwarantujący płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch.

Wydajna, nowoczesna kompresja H.264 sprawia, że nagrany materiał - mimo świetnej jakości - nie zajmie dużo miejsca na dysku.

Dużą zaletą tego modelu jest intuicyjne, graficzne MENU w języku polskim, z którego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu. Co istotne, do rejestratora dołączone są mysz oraz pilot, dzięki czemu możesz wybrać najdogodniejszy dla Ciebie sposób obsługi. Przyciski zintegrowane na przednim panelu zapewnią Ci szybki dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji.Rejestrator posiada mocno rozbudowany system zarządzania użytkownikami. Administrator systemu - posiadający dostęp do wszystkich funkcji - może nie tylko utworzyć kolejnych użytkowników, ale również nadać im różne uprawnienia. Każde konto zabezpieczone jest hasłem, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich cennych danych.Co ważne, administrator posiada dostęp do historii, w której zawarte są informacje o każdej czynności wykonanej na rejestratorze. Ogranicza to jakiekolwiek próby oszustwa ze strony osób zarządzających Twoim monitoringiem.

Tym, co wyróżnia model IPREJW8A na tle konkurencji jest opcja dostępu zdalnego przez Internet bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych. Rejestrator wykorzystuje innowacyjną w monitoringu wizyjnym technologię pracy w chmurze która umożliwia połączenie z nią przez Internet po wpisaniu unikalnego kodu autoryzacyjnego - zero adresowania, przekierowań portów, czy rejestracji domen!Przy użyciu technologii P2P NIE MA znaczenia, czy Internet, z którego korzysta rejestrator ma stały czy zmienny adres IP!

Ciekawą funkcją - zwłaszcza, że jest to rejestrator dedykowany do kamer MEGApikselowych - jest ZOOM cyfrowy. Pozwala on na powiększenie dowolnego fragmentu obrazu (zarówno "na żywo", jak i już nagranego), dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół!

Model IPREJW8A współpracuje z dyskami SATA - do rejestratorów polecamy stosowanie dysków AV dedykowanych do pracy ciągłej. Są to dyski wykorzystywane w monitoringu, ponieważ gwarantują poczucie bezpieczeństwa!

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne dyski lidera na rynku - WD serii Purple objęte 3-letnią gwarancją, które oferują unikatową technologię AllFrame - najwyższa niezawodność i poczucie bezpieczeństwa:
 • magazyn danych klasy surveillance ogranicza zjawisko utraty klatek wideo,
 • skonstruowane do rejestracji video w trybie ciągłym 24 godziny/7 dni w tygodniu,
 • zoptymalizowana wydajność współpracy z dużą liczbą kamer,
 • duża liczba jednoczesnych strumieni zapisu,
 • konstrukcja, umożliwiająca pracę w wysokich temperaturach,
 • obniżone zużycie energii, emisji hałasu i poziomu wibracji.Przy zakupie rejestratora z dyskiem zostanie on zamontowany, sformatowany i przetestowany przed wysyłką co da Państwu 100% pewności, że sprzęt będzie niezawodnie pracował przez długie lata.

Odradzamy stosowanie "tanich" dysków komputerowych ze względu na ich bardzo wysoką awaryjność, krótszą gwarancję, wyższy poziom hałasu oraz wysokie ryzyko utraty materiału video w najmniej oczekiwanym momencie. Tego typu dyski montujemy w rejestratorach jedynie na wyraźne życzenie klienta.


* * * REJESTRATOR DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Badania starzeniowe wykonuje się poprzez m.in.
 • poddanie rejestratorów działaniu statycznego i zmiennego ciśnienia w różnych cyklach,
 • badanie radiatorów w podwyższonej temperaturze i zmiennym nadciśnieniu,
 • szoki termiczne, a więc poddanie rejestratorów skrajnym (wysokim oraz niskim) temperaturom,
 • badania zniszczeniowe, sprawdzające odporność mechaniczną zastosowanych obudów,
 • analizę wpływu podwyższonej oraz obniżonej wilgotności na komponenty rejestratora.


Pomyślne przejście badań starzeniowych daje gwarancję, że zastosowane rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne zapewniają stabilną, długoletnią pracę. Badania starzeniowe wykonywane są - ze względu na wysokie koszty oraz pracochłonność - przez niewielu producentów urządzeń do monitoringu. Wybierz SPRAWDZONE rozwiązanie NA LATA!

Praca w sieci [IPREJW8A]

Dużym atutem tego modelu jest rozbudowana funkcjonalność sieciowa, która umożliwia dostęp zdalny z poziomu komputera lub telefonu komórkowego bez konieczności wychodzenia z domu!

Wraz z rejestratorem otrzymasz dedykowane do tego modelu oprogramowanie CMS, pozwalające na obsługę zdalną wielu urządzeń z tej serii. Co ważne, program CMS umożliwia nie tylko zdalny podgląd obrazu na żywo, ale też przegląd archiwum, sterowanie kamerami obrotowymi, przeglądanie historii logowań, zmianę ustawień nagrywania, czy ściąganie zapisanych plików na dysk twardy komputera.Oprócz programu CMS, możesz połączyć się z rejestratorem za pomocą przeglądarek Internetowych Internet Explorer oraz Mozilla Firefox (przy użyciu dodatku IE TAB).

Do rejestratora dołączone jest również oprogramowanie na telefony komórkowe/tablety oparte o system Android oraz Apple iOS (iPhone/iPad).* * * DEMONSTRACJA DZIAŁANIA REJESTRATORA W SIECI* * *Połączenie z rejestratorem demo możliwe jest na dwa sposoby:
 • Za pomocą przeglądarki Internet Explorer z ActveX - w tym celu wpisz w przeglądarkę adres IP: 185.56.209.51:81, a następnie uzupełnij nazwę użytkownika (user01) i hasło (user01).
 • Za pomocą dedykowanego oprogramowania CMS - pobierz je tutaj. Pobrany plik rozpakuj (używając np. programu WinRAR), zainstaluj na komputerze i uruchom (dane do logowania - użytkownik: super, hasło: puste). Wybierz opcję System -> Urządzenia -> Dodaj lokalizację i utwórz lokalizację o dowolnej nazwie. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk Dodaj urządzenie i uzupełnij wszystkie pola (adres IP to: 185.56.209.51, port: 34567, użytkownik: user01, hasło: user01).

Parametry techniczne [ IPREJW8A ]
modelIPREJW8A
kanały IP8 dla rozdzielczości FULL HD (1920 x 1080) oraz HD (1280 x 720)
rozdzielczość zapisu1920 x 1080, 1280 x 720
audioTAK - sieciowo
wyjścia videoVGA, HDMI
szybkość zapisuREAL TIME [płynny ruch] - 25 klatek/sekundę
szybkie przewijaniex1, x2, x3, x4
tryb nagrywaniaCiągły, harmonogram, detekcja
tryb wyświetlaniaPełnoekranowy, QUAD
detekcjaTAK [dla wybranych modeli kamer]
siatka detekcji16 x 12
wyszukiwanieZaawansowane - czas, zdarzenie
kompresjaH.264
obsługiwane protokoły siecioweONVIF, NETIP
obsługiwane nośniki1 x HDD 3,5"
archiwizacjaLAN, USB
interfejs sieciowyRJ45
praca w sieciTAK - przeglądarka, program CMS
platformy mobilneAndroid, Apple iOS
system operacyjnyLINUX
USBTAK - 2 x 2.0
pilotTAK
myszTAK
wymiary25,5 x 21,5 x 4,3 [cm]
zasilanieDC 12 V, 2 A
temperatura pracy-10 - +50
Zdjęcia [ IPREJW8A ]
IPREJW8A

Nowoczesny cyfrowy rejestrator obsługujący do 8 kamer IP FULL HD ONVIF


IPREJW8A

Widok z przodu - estetyczna, kompaktowa obudowa z przyciskami do obsługi


IPREJW8A

Widok z boku - konstrukcja obudowy zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, co zapobiega przegrzewaniu się podzespołów


IPREJW8A

Widok z tyłu - urządzenie wyposażone jest we wszystkie najważniejsze porty i złącza


IPREJW8A

Graficzne MENU w języku polskim sprawia, że obsługa urządzenia jest niezwykle intuicyjna


IPREJW8A

Prezentowany model posiada rozbudowany system zarządzania użytkownikami, pozwalający na tworzenie wielu kont i przypisywanie im ograniczonych uprawnień


IPREJW8A

Harmonogram zapisu umożliwia dostosowanie trybu pracy podłączonych kamer do potrzeb konkretnej lokalizacji


IPREJW8A

Opcja zapisu po wykryciu ruchu zapewni Ci oszczędność miejsca na dysku oraz czasu przy przeglądaniu nagrań


IPREJW8A

Rejestrator jest kompatybilny z Internetem zarówno o stałym, jak i zmiennym adresie IP


IPREJW8A

Przy wykorzystaniu technologii P2P (praca w chmurze) połączysz się z rejestratorem z dowolnego miejsca na świecie BEZ przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji sieciowych


IPREJW8A

Z poziomu MENU w szybki sposób zarchiwizujesz wybrany fragment materiału na zewnętrzny nośnik (np. pendrive)


IPREJW8A

Pełny dostęp zdalny do urządzenia możliwy jest zarówno z poziomu przeglądarek Internetowych...


IPREJW8A

...jak i dedykowanego programu CMS, który otrzymasz GRATIS!


zobacz całą kategorię

 
Twoj koszyk jest
jeszcze pusty.

Zapraszamy
do zakupów.

SOCKET_WIFI Gniazdko elektryczne z wbudowanym modułem WiFI - obsługa przez telefon i tablet z systemami Android oraz Apple iOS
Gniazdo sterowane przez WIFI

LED_WIFI Żarówka LED z wbudowanym modułem WiFi sterowana przez smartfony i tablety - 16 milionów kolorów, regulowana jasność, żywotność 20 tysięcy godzin
Żarówka multicolor sterowana przez WIFI

Znalazłeś w opisie termin, który jest niejasny? Zobacz
słownik pojęć z zakresu CCTV.

Zobacz
wybrany filmMenu REJB4REJB4 przez komórkę


zobacz wiecej filmów

symbol


REC_LCD1
Rejestrator miniaturowy na karty SD z wyświetlaczem LCD
55203
67900

Kliknij by przeczytac wskazowki dot. bezpieczenstwa urzadzen CCTV w sieci.

AHD kamery zewnętrzne   AHD kamery wewnętrzne   AHD rejestratory   AHD kamery obrotowe   Kamery IP   Rejestratory mobilne   Rejestratory IP   Kamery zewnętrzne   Kamery wewnętrzne   Rejestratory   Kamery obrotowe   Kamery bezprzewodowe   Kamery z zapisem   Kamery inspekcyjne   Atrapy   Zasilacze   Przewody,zł±cza,audio   Obudowy, uchwyty   Neony, naklejki   Inne   Karty DVR   Kamery SDI   Monitory LCD / TV   Akcesoria WIFI   Dyski HDD   Dodatki   
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.