Strona głównaMoje kontoZapytaj doradcyWyświetla zawartość koszykaAktualne promocjeMultimediaRegulamin sklepuKontakt do nas
zaawansowane wyszukiwanieref: QD5766977  
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
AHD kamery zewnętrzne
AHD kamery wewnętrzne
AHD rejestratory
AHD kamery obrotowe
Kamery IP
Rejestratory mobilne
Rejestratory IP
Kamery zewnętrzne
Kamery wewnętrzne
Rejestratory
Kamery obrotowe
Kamery bezprzewodowe
Kamery z zapisem
Kamery inspekcyjne
Atrapy
Zasilacze
Przewody,zł±cza,audio
Obudowy, uchwyty
Neony, naklejki
Inne
Karty DVR
Kamery SDI
Monitory LCD / TV
Akcesoria WIFI
Dyski HDD
 
Aby kupować musisz się zalogować.
użytkownik
hasło

 
Podaj adres e-mail, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach
 
Podaj adres e-mail, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach
e-mail znajomego

Twoje imię

 
Symbol: REJM4PREMIUMn netto
3656
10
brutto
4497 00
+1
-1

4 - kanałowy rejestrator mobilny do monitoringu mobilnego z modułami GPS, GSM i WiFi - profesjonalne narzędzie nadzoru nad flotą i pojazdami specjalistycznymi (śmieciarki, koparki, autobusy)

Galeria zdjęć [ 10 ]
porownanie
pokaż całą galerię wersja do drukuREJM4PREMIUMn 4 - kanałowy rejestrator mobilny do monitoringu mobilnego z modułami GPS, GSM i WiFi - profesjonalne narzędzie nadzoru nad flotą i pojazdami specjalistycznymi (śmieciarki, koparki, autobusy) REJM4PREMIUMn 4 - kanałowy rejestrator mobilny do monitoringu mobilnego z modułami GPS, GSM i WiFi - profesjonalne narzędzie nadzoru nad flotą i pojazdami specjalistycznymi (śmieciarki, koparki, autobusy) REJM4PREMIUMn 4 - kanałowy rejestrator mobilny do monitoringu mobilnego z modułami GPS, GSM i WiFi - profesjonalne narzędzie nadzoru nad flotą i pojazdami specjalistycznymi (śmieciarki, koparki, autobusy) REJM4PREMIUMn 4 - kanałowy rejestrator mobilny do monitoringu mobilnego z modułami GPS, GSM i WiFi - profesjonalne narzędzie nadzoru nad flotą i pojazdami specjalistycznymi (śmieciarki, koparki, autobusy)
REJM4PREMIUMn 4 - kanałowy rejestrator mobilny do monitoringu mobilnego z modułami GPS, GSM i WiFi - profesjonalne narzędzie nadzoru nad flotą i pojazdami specjalistycznymi (śmieciarki, koparki, autobusy) REJM4PREMIUMn 4 - kanałowy rejestrator mobilny do monitoringu mobilnego z modułami GPS, GSM i WiFi - profesjonalne narzędzie nadzoru nad flotą i pojazdami specjalistycznymi (śmieciarki, koparki, autobusy) REJM4PREMIUMn 4 - kanałowy rejestrator mobilny do monitoringu mobilnego z modułami GPS, GSM i WiFi - profesjonalne narzędzie nadzoru nad flotą i pojazdami specjalistycznymi (śmieciarki, koparki, autobusy) REJM4PREMIUMn 4 - kanałowy rejestrator mobilny do monitoringu mobilnego z modułami GPS, GSM i WiFi - profesjonalne narzędzie nadzoru nad flotą i pojazdami specjalistycznymi (śmieciarki, koparki, autobusy)

zobacz więcej zdjęć
zobacz całą kategorięW skrócie [REJM4PREMIUMn]
JEDYNY na rynku rejestrator mobilny do monitoringu pojazdów, umożliwiający śledzenie pojazdu i podgląd z kamer ONLINE!

 • możliwość śledzenia położenia pojazdu oraz materiału video przekazywanego z kamer ONLINE [po uruchomieniu serwera i włożeniu karty SIM do rejestratora lub podłączeniu go do routera],
 • zapis materiału video i audio przekazywanego z pojazdów w czasie rzeczywistym na serwer,
 • dostęp zdalny do serwera za pomocą telefonów i tabletów opartych o systemy Android i Apple iOS,
 • bezpłatne, rozbudowane i polskojęzyczne oprogramowanie CMS do obsługi zdalnej GRATIS,
 • rozbudowany system alarmów, pozwalający na informowanie po przekroczeniu prędkości, wykroczeniu poza wskazany obszar, parkowaniu powyżej ustalonego czasu itd.,
 • system wyszukiwania zdarzeń wg wskazanego obszaru geograficznego na mapie,
 • rejestracja obrazu i dźwięku ze wszystkich podłączonych kamer na 2 kartach SD o max. pojemności 128 GB każda,
 • obsługa najwyższych stosowanych w monitoringu mobilnym rozdzielczości: AHD-M [720P], 960H, D1 i niższych,
 • płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch [25 klatek/sekundę],
 • wbudowany moduł WiFi 802.11 b/g/n - możliwość bezprzewodowej, bezobsługowej archiwizacji danych,
 • zintegrowany G-SENSOR, zapewniający nagrywanie w momencie zdarzeń drogowych,
 • zasilanie z przedziału 9-36V - bezpieczne podłączenie nawet w dużych pojazdach,
 • wyjście DC 12V, umożliwiające zasilanie podłączonych kamer bezpośrednio z rejestratora,
 • pyło- i wstrząsoodporna obudowa, przystosowana do pracy w warunkach podwyższonej wilgotności,
 • idealne rozwiązanie dla wymagających - prezentowany model przechodzi profesjonalne testy starzeniowe, gwarantujące bezawaryjną, stabilną pracę [więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części opisu].


Kliknij www.rejestrator-mobilny.plKompresja zapisu obrazu H.264Graficzny interfejs uzytkownikaRozbudowany harmonogram zapisuOprogramowanie CMS do zdalnej obslugi wielu rejestratorowZapis dzwiekuSterowanie kamerami obrotowymi PTZ
Wielostrefowa detekcja ruchuPilot w kompleciePodglad obrazu przez telefony komorkowePlynny zapisRozdzielczosc zapisu D1 [720x576] 
Informacje podstawowe [REJM4PREMIUMn]
HIT! Jedyny na rynku rejestrator mobilny pozwalający na śledzenie trasy pojazdu oraz podgląd materiału video przekazywanego z kamer w czasie rzeczywistym! Nowatorskie rozwiązanie przeznaczone do profesjonalnego nadzoru nad flotą, które znalazło szerokie zainteresowanie klientów, zwłaszcza w monitoringu:
 • pojazdów komunalnych - śmieciarek, hakowców, bramowców,
 • sprzętu budowlanego - koparek, ładowarek itd.,
 • autobusów i busów,
 • pojazdów ciężarowych,
 • wszelkiego rodzaju pojazdów służb mundurowych,
 • taksówek i innych samochodów osobowych.


Dzięki zasilaniu z przedziału 9-36V i wyjściu zasilającemu 12V [pod kamery i monitor LCD, który można podłączyć do urządzenia] instalacja rejestratora w pojeździe jest prosta i wygodna. Pyło- i wstrząsoodporna, niewielkich rozmiarów obudowa sprawia z kolei, że prezentowany model sprawdzi się nawet w ciężkich warunkach.


Tym, co wyróżnia rejestrator na tle innych jest rozbudowana funkcjonalność sieciowa - po zainstalowaniu w nim karty SIM lub podłączeniu do routera oraz uruchomieniu serwera zyskujesz możliwość pełnego dostępu zdalnego do materiału audio - video przekazywanego z kamer oraz sygnału GPS z pojazdu. Zapewnia Ci to stały nadzór nad flotą - nie umknie Ci żaden szczegół!

Co istotne, serwer zapisuje wszystkie dane, które otrzymuje z rejestratorów w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zyskujesz materiał dowodowy niezależny od pojemności kart SD zamontowanych w urządzeniu. Przy zastosowaniu dużych dysków na serwerze będziesz mógł wyszukać nagrania i trasy nawet kilka miesięcy do tyłu.

Oprócz zapisu zdalnego na serwerze masz możliwość rejestracji lokalnej na dwóch kartach SD o maksymalnej pojemności 128 GB każda. Dostęp do slotów kart SD [oraz SIM] zabezpieczony jest zasuwką zamykaną na klucz - Twoje dane są w 100% bezpieczne!Wraz z rejestratorem otrzymasz polskojęzyczne oprogramowanie CMS, za pomocą którego połączysz się z serwerem z dowolnego miejsca na świecie, uzyskując dostęp do danych z pojazdów "na żywo" oraz archiwum nagrań. Program jest graficzny i intuicyjny, dzięki czemu z jego obsługą nie będzie miał problemów nawet laik w temacie monitoringu.Ciekawą funkcją jest wyszukiwanie trasy z wybranego pojazdu w określonym przedziale czasowym. System narysuje linię obrazującą przejazd, jak również zaznaczy prędkość poruszania się i wskaże miejsca i czas postojów.Za pomocą programu CMS w szybki sposób wyszukasz nagrania z okresu i pojazdu, który Cię interesuje, a następnie je odtworzysz lub pobierzesz na dysk w celu wykorzystania jako materiał dowodowy.

Interesującą funkcjonalność daje wbudowany moduł WiFi, który pozwala na bezobsługową, bezprzewodową archiwizację danych z kart SD na serwer po zjeździe pojazdu na bazę. Sprawdza się to szczególnie w sytuacjach, gdy chcemy uruchomić dwa serwery zapisu - jeden będzie zgrywał pliki przez sieć GSM w czasie rzeczywistym, a drugi zrobi to po zjeździe pojazdu na bazę za pomocą sieci WiFi.

Schemat działania całego systemu monitoringu i podglądu opartego o rejestrator mobilny wygląda następująco:Co ważne, możliwy jest również dostęp zdalny za pomocą telefonów i tabletów opartych o system Android i Apple iOS. Aplikacje są bezpłatne i można je pobrać z Google Play / Apple Store. Dzięki temu masz całą swoją flotę pod kontrolą - z dowolnego miejsca na świecie!

Rejestrator pozwala na zapis materiału video w najwyższych stosowanych w monitoringu mobilnym rozdzielczościach: AHD-M [720P], 960H [960 x 576], D1 [720 x 576], HD1 [720 x 288] i CIF [352 x 288]. Niezależnie od tego, na jaką opcję się zdecydujesz do Twojej dyspozycji pozostaje rejestracja z prędkością 25 klatek/sekundę, co gwarantuje płynny, pozbawiony wrażenia poklatkowości ruch.

W celu uzyskania pełnej funkcjonalności sieciowej rejestratora [w tym opcji śledzenia pojazdu i podglądu video ONLINE] niezbędny jest serwer zainstalowany w siedzibie firmy. Cena rejestratora nie zawiera kosztów komputera serwerowego, natomiast zapewniamy pełne oprogramowanie do rejestratorów i jego zdalne wdrożenie. W ramach ceny za prezentowany model uzyskasz licencję na 10 pojazdów. W przypadku chęci obsługi większej liczby samochodów istnieje możliwość wykupienia wyższej licencji.


* * * REJESTRATOR DLA WYMAGAJĄCYCH * * *

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą zaawansowane badania starzeniowe, polegające na symulowaniu przyspieszonego zużycia sprzętu. Badania te wykonywane są w atestowanych laboratoriach za pomocą specjalnych komór. Komory do przyspieszonych badań starzeniowych są w stanie w ciągu kilku dni odtworzyć uszkodzenia materiału, które w standardowych warunkach powstają w ciągu lat.
Skład zestawu [REJM4PREMIUMn]
Wraz z rejestratorem otrzymasz komplet akcesoriów niezbędnych do podłączenia i konfiguracji:
 • 2 anteny WiFi,
 • antene GPS,
 • antenę GSM,
 • pilot do obsługi,
 • 4 przewody audio-video-zasilanie do podłączenia kamer,
 • przewód do portu rozszerzeń z portami alarmowymi, wejściem mikrofonowym, RS-232, RS-485 i wyjściem video pod monitor,
 • przewód do zasilania.
Parametry techniczne [ REJM4PREMIUMn ]
modelREJM4PREMIUMn
wejścia video4 x BNC
wejścia audio4 x RCA
wyjścia video1 x BNC
wyjścia audio1 x RCA
inneRS-485, RS-232, wejście mikrofonowe, 8 wejść alarmowych, 1 wyjście alarmowe
pilotTAK
archiwizacjakarta SD, na serwerze przez sieć GSM lub WiFi
kompresja videoH.264
kompresja audioPCM
detekcjaTAK
siatka detekcji11 x 7
rozdzielczośćAHD-M [1280x720], 960H [960x576], D1 [720x576], HD1 [720x288], CIF [352x288]
szybkość odtwarzaniaREAL TIME - płynny ruch
szybkość nagrywania100 kl/s [4 x 25] niezależnie od wybranej rozdzielczości
tryb wyświetlaniaPełnoekranowy, QUAD [tryb podziału]
menu graficzneTAK
tryb nagrywaniaCiągły, harmonogram, detekcja ruchu, alarm
tryb pracyTriplex [zapis, odtwarzanie, praca w sieci]
wyszukiwanieZaawansowane - data, czas, zdarzenie
praca w sieciTAK - dołączone oprogramowanie CMS do połączenia z serwerem
konfiguracja przez siećTAK
zabezpieczenie hasłemTAK
wejścia alarmowe8x
wyjścia alarmowe1x
obsługiwane nośniki2 x karta SD [do 128 GB każda]
oprogramowanieCMS do obsługi zdalnej, aplikacje na telefony Android/Apple iOS, odtwrzacz plików
wymiary170 x 160 x 50 [mm]
waga1685 [g]
zasilanieWejście 9-36V, wyjście 12V
platformy mobilneAndroid, Apple iOS
Zdjęcia [ REJM4PREMIUMn ]
REJM4PREMIUMn

Profesjonalny rejestrator mobilny do monitoringu pojazdów - profesjonalne rozwiązanie dla wymagających!


REJM4PREMIUMn

Widok z boku - urządzenie wyposażone jest w solidnie wykonaną, pyło- i wstrząsoodporną obudowę, co gwarantuje stabilnośc pracy


REJM4PREMIUMn

Widok z tyłu - rejestrator wyposażony jest m.in. w 4 wejścia audio-video do kamer, sloty anten WiFi, GPS i GSM, port RJ45 oraz porty alarmowe


REJM4PREMIUMn

Co ważne, zasilanie kamer odbywa się bezpośrednio z rejestratora, co ułatwia przeprowadzenie instalacji wewnątrz pojazdu


REJM4PREMIUMn

Sloty kart SD oraz SIM zabezpieczone są za pomocą kluczyka, dzięki czemu Twoje dane są w 100% bezpieczne!


REJM4PREMIUMn

Wraz z rejestratorem otrzymasz komplet akcesoriów niezbędnych do montażu i konfiguracji: anteny GSM, GPS, WiFi (2 sztuki), przewody do kamer i portu rozszerzeń, jak również pilot


REJM4PREMIUMn

Tym, co wyróżnia prezentowany model na tle innych jest możliwość zdalnego podglądu sygnału video i GPS z pojazdów w czasie rzeczywistym


REJM4PREMIUMn

Ciekawą funkcją jest tracking, czyli możliwość odtwarzania trasy z wybranego okresu


REJM4PREMIUMn

Widok okna odtwarzania materiału video


REJM4PREMIUMn

Program CMS dołączony do rejestratora daje wiele możliwości konfiguracji alarmów, co pozwala na dopasowanie systemu do swoich potrzeb


zobacz całą kategorię

 
  LCD_10

  porównaj powyższe towary
Twoj koszyk jest
jeszcze pusty.

Zapraszamy
do zakupów.

SOCKET_WIFI Gniazdko elektryczne z wbudowanym modułem WiFI - obsługa przez telefon i tablet z systemami Android oraz Apple iOS
Gniazdo sterowane przez WIFI

LED_WIFI Żarówka LED z wbudowanym modułem WiFi sterowana przez smartfony i tablety - 16 milionów kolorów, regulowana jasność, żywotność 20 tysięcy godzin
Żarówka multicolor sterowana przez WIFI

Znalazłeś w opisie termin, który jest niejasny? Zobacz
słownik pojęć z zakresu CCTV.

Zobacz
wybrany filmMenu REJB4REJB4 przez komórkę


zobacz wiecej filmów

symbol


REC_LCD1
Rejestrator miniaturowy na karty SD z wyświetlaczem LCD
55203
67900

Kliknij by przeczytac wskazowki dot. bezpieczenstwa urzadzen CCTV w sieci.

AHD kamery zewnętrzne   AHD kamery wewnętrzne   AHD rejestratory   AHD kamery obrotowe   Kamery IP   Rejestratory mobilne   Rejestratory IP   Kamery zewnętrzne   Kamery wewnętrzne   Rejestratory   Kamery obrotowe   Kamery bezprzewodowe   Kamery z zapisem   Kamery inspekcyjne   Atrapy   Zasilacze   Przewody,zł±cza,audio   Obudowy, uchwyty   Neony, naklejki   Inne   Karty DVR   Kamery SDI   Monitory LCD / TV   Akcesoria WIFI   Dyski HDD   Dodatki   
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.